Armin van Buuren – Lifting You Higher (ASOT 900 Anthem)

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór holenderskiego DJ-a Armina van Buurena zatytułowany “Lifting You Higher (ASOT 900 Anthem)”. Kawałek ma wszystko, czego potrzebuje wielki hymn – jest energetyczny, oszałamiający i sensacyjny. Kompozycja łączy tylko najlepsze cechy muzyki Trance w jedno wszechogarniające arcydzieło.
Audio do nowego utworu na YT ukazało się 25 października 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 11 108 wyświetleń na Youtube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 41-latka pt. „In and Out of Love” (z gościnnym udziałem Sharon den Adel), który na Youtube ma przeszło 203 miliony wyświetleń? Zobaczymy.
Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię Holendra zamyka wydany w 2015 roku krążek “Embrace”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Armada Music i jest utrzymany w gatunkach Trance, progressive house, techno i pop rock. Płyta zawiera 15 numerów. Jest to jego 6 album studyjny. W nagraniu krążka uczestniczyli m.in. Angel Taylor, Cosmic Gate, Gavin DeGraw, Hardwell, Eric Vloeimans i Mr Probz. 23 lutego 2019 w Utrechcie odbędzie się celebracja audycji numer 900. Tym razem motywem przewodnim jest hasło “Lifting You Higher”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza “Unosić Cię Wyżej” i nawiązuje do nazwy podgatunku muzyki trance: uplifting. Program radiowy van Buurena rozpoczął się w 2001 roku i stał się niczym innym jak instytucją. Fani gromadzą się w strumieniach i wydarzeniach na żywo, aby usłyszeć najlepszy i najbystrzejszy świat transu i oczywiście usłyszeć, jak mistrzowski umysł Armina robi swoje. Warto wspomnieć, że van Buurena mogliśmy usłyszeć w tym roku w Polsce na żywo albowiem artysta wystąpił 30 maja 2018 roku w Gliwickiej Arenie. Najbliższa impreza, na której wystąpi holenderski producent odbędzie się od 7 grudnia 2018 r. do 9 grudnia 2018 r na Djakarta Warehouse Project 2018 w Garuda Wisnu Kencana Cultural Park, Bali, Indonesia, a kolejna od 8 grudnia 2018 r. do 9 grudnia 2018 r na 808 Festival 2018 w Bangkok, Thailand.
źródło: ftb.pl, tranceattack.net, billboard.com, i inne
Posłuchaj nowej piosenki Armina

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 26 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *