ARASH – One Night in Dubai ft. Helena

W sieci ukazał się nowy utwór szwedzko-irańskiego piosenkarza Arasha z gościnnym udziałem szwedzkiej piosenkarki Heleny zatytułowany “One Night in Dubai”. To nie pierwsza współpraca obu artystów. Szwedka o anielskim głosie wystąpiła gościnnie już na kilku singlach Arasha: “Pure Love”, “Broken Angel”, “One Day” oraz na ubiegłorocznym i dobrze przyjętym przez DJ-ów w Polsce “Dooset Daram”.


Gatunek nowej piosenki to pop. Kawałek napisali: Arash Labaf, Robert Uhlmann, Linnea Deb, Thomas G:son, Stan Nicolae, Baisan Radu, Robert Cristian oraz Hamidreza Yousefi. Kompozycja została wyprodukowana przez Arasha Labafa, Roberta Uhlmanna, Alexa P & Victory, Stana Nicolae & Baisana Radu (Pink Elephant), Roberta Cristiana. Numer bardzo mocno przypomina pewne rumuńskie produkcje.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 6 czerwca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 9 321 523 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Roman Burlaca. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Arasha pt. „OMG” (nagranego z SNOOPEM DOGGIEM), który na Youtube ma już 153 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Arash na muzycznym rynku zadebiutował w 2004 roku, tuż po ukończeniu college’u. Dał się poznać jako kompozytor i producent. Artysta zdobył szereg międzynarodowych hitów numer 1. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 4 listopada 2014 roku krążek “Superman”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Broma 16. Album jest utrzymany w gatunkach Persian pop, hip hop, R&B, reggaeton, dance music oraz house. Płyta zawiera 17 numerów. Jest to jego 3 album studyjny.

Helena Marianne Josefsson znana również jako Helena to szwedzka piosenkarka, autorka tekstów i aktywistka. Jest główną piosenkarką w zespole Sandy Mouche i śpiewa w projektach Per Gessle od 2003 roku (w tym solowe albumy Roxette, Gyllene Tider i Gessle). W lutym 2007 roku wydała swój pierwszy solowy album, Dynamo. Helena brała także udział jako wokalista pomocniczy w różnych projektach muzycznych, głównie szwedzkich. W 2016 roku nagrała album z coverami jazzowymi ze szwedzkim trio Kontur, a także współpracowała z gitarzystą basowym Roxette Magnusem Börjessonem przy projekcie „jazz electronique”.

źródło: YouTube, radiozw.com.pl, djpromotion.com.pl, rmf.fm, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki ARASHA

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu “One Night in Dubai”

[Intro: Arash & Helena]
آره
One night in Dubai
آره
[Verse 1: Arash]
من واسه تو می‌ره جونم
مگه بی تو می‌تونم؟
مگه بی تو می‌تونم؟
آروم تو بگو به من عشقم
که می‌مونی کنارم
شدی دار و ندارم
[Pre-Chorus: Helena & Arash]
You and I, don’t say goodbye
All we need is one night in Dubai
Close your eyes and dim the lights
All we need is one night in Dubai (آره)
[Chorus: Helena & Arash]
One night in Dubai (آره-آره، آره-آره)
[Verse 2: Arash]
وای، داره می‌کوبه قلبم
بیا پیشم عزیزم
که شدی همه چیزم
بارون داره می‌زنه نم نم
با تو می‌زنه قلبم
با تو می‌زنه قلبم
[Pre-Chorus: Helena]
You and I, don’t say goodbye
All we need is one night in Dubai
Close your eyes and dim the lights
All we need, all we need
[Chorus: Helena & Arash]
One night in Dubai (آره)
One night in Dubai (آره-آره، آره-آره)
(آره)
[Outro: Helena]
All we need is one night in Dubai
One night in Dubai
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 26 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *