Anjulie – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Anjulie to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Anjulie

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór kanadyjsko-gujańskiej piosenkarki Anjulie oraz niemieckiego producenta muzycznego i muzyka TheFatRat. Anjulie współpracowała już wcześniej z TheFatRat – nagrali wspólnie “Fly Away” (2017) oraz “Stronger” (2019).
Gatunki nowej piosenki to Electronica i Downtempo. Materiał napisali Anjulie oraz TheFatRat. Kompozycja została wyprodukowana przez Anjulie i TheFatRat.
Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 20 września 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 448 941 wyświetleń na YT.
W komentarzu pod wideo TheFatRat napisał:


“Hu! Thank you for listening. Those who follow me closely will of course recognize that this song is based on “Origin” from the DOTA 2 music pack. In fact I have been working on it over the course of six years and it went through a lot of iterations before it became what it is today. Which makes me even more happy to share the final version with you today.”

Translator przetłumaczył nam to następująco:

“Hu! Dziękuję za wysłuchanie. Ci, którzy śledzą mnie uważnie, oczywiście zauważą, że ta piosenka oparta jest na „Origin” z pakietu muzycznego DOTA 2. W rzeczywistości pracowałem nad tym przez sześć lat i przeszło wiele iteracji, zanim stało się tym, czym jest dzisiaj. Co sprawia, że ​​jeszcze bardziej cieszę się, że mogę dziś udostępnić wam ostateczną wersję.”

Widać po ilości wyświetleń na Youtube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem Anjulie po numerze “Stronger”, który na YT ma już 7,3 mln wyświetleń.
Christian Friedrich Johannes Büttner (ur. 1 czerwca 1979 r.), znany jako TheFatRat, jest niemieckim producentem muzycznym i muzykiem. Jego gatunek jest często opisywany jako „glitch-hop”. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Unity”, który ma już 168 mln wyświetleń.
O samej Anjulie przeczytasz na dole artykułu.
źródło: Wikipedia, i inne

Tekst kawałka

[Verse 1]
Let’s sing a song, full of hope, full of pain
Why don’t you sing along my friend, for it’s our last refrain?
Forever young, ever strong, ever brave
Memories like this never end, no, they don’t fade away
[Chorus]
So when I’m gone, oh, when I’m gone
I’ll be right there, close to the sun (Close to the sun)
Keep holdin’ on, keep holdin’ on
And I’ll be right there, close to the sun
Close to the sun
[Drop]
Close to the sun
[Verse 2]
Here’s to the one, to let shine, through the rain
The ones who stood for something more, we won’t forget your names
The tide is high, say goodbye or set it sail
And all those midnight secrets told, we’ll take them to the graves
[Chorus]
So when I’m gone, oh, when I’m gone
I’ll be right there, close to the sun
Keep holdin’ on, keep holdin’ on
And I’ll be right there, close to the sun
Close to the sun
[Drop]
Close to the sun
[Chorus]
So when I’m gone, oh, when I’m gone
I’ll be right there, close to the sun
Keep holdin’ on, keep holdin’ on
And I’ll be right there, close to the sun
Close to the sun
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
CAN
[4]
CAN AC
[8]
CAN CHR
[9]
“Boom” 2008
“Love Songs” 2009
“Rain”
“Brand New Bitch” 2011 16 7
“Stand Behind the Music” 54 30
“Headphones”[11] 2012
“You and I” 25 25 12
“Falling in Love Again” 2015 43
“Emotional”[12] 2017
“Show Me” (with Sandro Silva) 2018
“Control” (with Bishu) 2019
“Stronger” (oraz TheFatRat i Slaydit)
“Close To The Sun” (oraz TheFatRat)
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie (wraz z Jeffrey’em Jey’em) w utworze “Alone” u boku KSHMR oraz Marnik.
Anjulie Persaud (ur. 21 maja 1983), znana jako Anjulie, to kanadyjsko-gujańska piosenkarka i autorka piosenek pochodząca z Indii, która współpracowała z Diplo, Zeddem, Boombox Cartel, Kelly Clarkson, Nicki Minaj, TheFatRat, Benny Benassi i innymi. Jej muzyka była prezentowana w HBO, ABC, NBC i MTV. Anjulie urodziła się i wychowała w Oakville, Ontario, i jest najmłodszym z czworga dzieci. Uczęszczała do szkoły średniej im. Św. Ignacego Loyoli. Anjulie miała „obsesje na punkcie muzyki” i została zainspirowana, by zostać wykonawcą po obejrzeniu Velvet Rope Tour, Janet Jackson. Anjulie koncertowała z Shwayze i B.o.B., koncertowała Fall/Winter (2009–2010) z Raphaelem Saadiqem i otworzyła trasę koncertową dla Hedley w ramach wsparcia Storms. W 2012 roku ogłoszono, że Universal Republic Records zaprzestaje działalności, co spowodowało, że artyści z tej wytwórni, w tym Anjulie, przenieśli się do Republic Records. Gatunki jej muzyki to Pop i alt-pop. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Anjulie” ukazała się 4 sierpnia 2009 roku (CAN) nakładem wytwórni płytowej Hear Music i jest utrzymana w gatunkach Pop oraz R&B. Album zawiera 13 piosenek. Krążek został wyprodukowany przez Johna Burka, Jona Levine, The Transcenders i Colina Wolfe i osiągnął drugie miejsce na liście US Billboard Heatseekers Albums. Materiał został ogólnie pozytywnie oceniony przez krytyków. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 66/100, na podstawie 6 recenzji. Czytaj więcej (en)
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *