Andre – nowa piosenka

andreTytuł nowej piosenki Andre to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Andre zatytułowana „W oczy patrzę”. Kawałek ma chwytliwy refren i niezwykle taneczne brzmienie.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Piotr Olszewski/Andrzej Marcysiak.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 22 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 275 213 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło ekipy Wideomania Łukasz Kowalski. Teledysk jest nakręcony w wakacyjnym stylu – morze, plaża.

„Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in od zespołu Magik Band.
Dziękuję Przyjacielu za tą nutę 👑❤️
Rewelacyjna Aranżacja ✨️✨️Super wokale nic więcej nie piszę 👑👑 Król Disco ✨️✨️✨️”

Komentarz dodał też Andre:

„Witajcie:) Przedstawiamy Wam kolejną naszą produkcję. Jeżeli się spodoba pozostaw lajka lub skomentuj. Jeżeli nie po prostu opuść kanał. Nie będziemy tolerować Troli oraz obrazliwego hejtu. A użytkownicy zostaną zablokowani. Wszystkiego dobrego życzy ekipa ANDRE!”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Ale Ale Aleksandra”, który na Youtube ma już 99 mln wyświetleń? Zobaczymy. Jak już jesteśmy przy tym numerze to warto dodać, że motywy różnych imion często pojawiają się w twórczości Andrzeja. Dodajmy również, że kawałek „Ale Ale Aleksandra” był bardzo chętnie grany w rozgłośniach radiowych, które mogą pozwolić sobie na muzykę taneczną[źródło]disco-polo.info. Nutka stała się jednym z najgorętszych przebojów gatunku disco polo[źródło]ising.pl i była śpiewana przez wszystkich. Jako ciekawostkę warto odnotować, że w sieci pojawiła się „Alexandra” w wersji hiszpańskiej zaśpiewana przez EL MEXXO i Ritmo 69[źródło]disco-polo.info.

Andre to grupa, której pomysłodawcą i założycielem jest artysta o nazwisku Andrzej Marcysiak. Pierwszy kontakt ze sceną muzyczną wokalista miał w 2010 roku[źródło]discopolo24.pl i KM. Zespół ma na swoim koncie wiele udanych numerów, które każdy szanujący się fan dobrze zna[źródło]disco-polo.info 2020. Formacja tworzy muzykę, która łatwo wpada w ucho, jest melodyjna a przede wszystkim pod nóżkę[źródło]disco-polo.eu 3 sierpnia 2021.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, ising.pl, cozadzien.pl, discopolo24.pl, disco-polo.eu, i inne?

Lista utworów

1. Ale Ale Aleksandra
2. Bo ja bo ja kocham Cię
3. Chodź tu kotku
4. Czy Kiedyś Cię Znajdę
5. Czy to nie sen?
6. Daj daj kochana
7. Daj, daj kochana
8. Disco polo gra
9. A Może Kochasz Tak Jak Ja
10. Żona i Mąż
11. Zakochana
12. Magdaleno
13. W oczy patrzę
Pozostałe utwory są na tej stronie

Andre – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo. ANDRE to pseudonim artystyczny pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak – lider zespołu, autor większości tekstów, muzyki. Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 i już zdobył sobie rzesze fanów przez co jest osobą rozpoznawalną. Na jego stronie czytamy:

Utworów Andre słuchają osoby w wieku od lat pięciu do stu pięciu. Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach w klubach i wielkich scenach koncertów plenerowych. Jest jednym z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki Disco-Polo i pomimo przewagi formacji wchodzących w nurt dance, utwory Andre są bardzo lubiane…

źródło: andremusic.pl

Powiązane wpisy: