AFTERLOAD – nowy teledysk

Tytuł piosenki, do której powstał nowy wideoklip AFTERLOAD to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł piosenki to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

24 marca 2022 roku na YouTube ukazał się nowy klip zespołu Afterload, który powstał do kompozycji “Find My Place” (z gościnnym udziałem Adama Dratha). W chwili pisania tego artykułu teledysk ma 877 wyświetleń na YT. Montaż i postprodukcja klipu wykonana jest w abstrakcyjnym stylu podwójnej ekspozycji (double exposure), stąd wideoklip ma dość artystyczny charakter. Kawałek “Find My Place” znalazł się na debiutanckim krążku “Lifeline” (2019), który ukazał się na płycie CD oraz winylu. Gościnnie w nutce oraz wideoklipie wystąpił gitarzysta grupy BAJM – Adam Drath, który zagrał w nim solówkę gitarową. Teledysk zamyka etap związany z promocją “Lifeline” – pierwszej płyty formacji.

Miks oraz mastering wydawnictwa “Lifeline” jest dziełem Tomasza “Zeda” Zalewskiego znanego ze współpracy z takimi grupami jak Coma, Frontside czy Decapitated. Na krążku można usłyszeć również gości takich jak Łukasz “Luke” Drapała z formacji Chemia i Chevy, jak również Piotr “Voltan” Sikora występujący w szeregach grup Leash Eye i Exlibris oraz gitarzystę Adama Dratha.

Po przesłuchaniu całości zostaje niedosyt – to połączenie tego zdrowego niedosytu, który sprawia że chcemy już kolejnej płyty danego zespołu (i tego jest zdecydowanie więcej!), z niedosytem wynikającym z lekkim przestrzeleniem, jakim moim zdaniem są numery „Let You Go” i „Beneath Your Feet” – napisał w recenzji albumu Filip Janowski – dziennikarz muzyczny Polskie Radio Lublin.

Gatunek “Find My Place” to metal. Autorem tekstu i kompozytorem jest Kamil Tynecki.

Tekst nagrania “Find My Place”

I’ve heard that steps taken forward
Will show the way
I’ve heard that steps taken backward
Will blow all away

So now
I try so hard to face every day
And somehow
I just can’t wait when I will find the way

The time will come when I will find my place
The time will come when I won’t hide my face

I’ve heard that steps taken forward
Will ease the pain
I’ve heard that steps taken backward
Will bring the rain, bring the rain

So now
I try so hard to find the way
And somehow
I steal believe that I will reach the day, reach the day

The time will come when I will find my place
The time will come when I won’t hide my face
I will learn what it means to stand my ground
And I won’t lose, cause I found hope around

Lista utworów

1. Beneath Your Feet
2. Find My Place
3. From Twelve to Eleven
4. Let You Go
5. Rise Above
6. The Anchor Point
7. Walk The Line
8. What’s Done Is Done

Grupa AFTERLOAD zadebiutowała w 2016 roku, wydając EP-ke “From Twelve to Eleven”, na której poza tytułową nutką znalazła się kompozycja “Rise Above”, do której powstał profesjonalny klip video zarejestrowany w hali Targów Lubelskich. Trzecim singlem na EP-ce był cover “Open Your Eyes” autorstwa formacji Guano Apes. Wersja tej kultowej nutki wykonana przez Afterload została na tyle dobrze przyjęta, że na falach rockowego Radio Centrum była ona częściej prezentowana niż sam oryginał numeru wykonany przez Guano Apes. Po ukazaniu się materiału „From Twelve to Eleven” Afterload skupił się na aktywności koncertowej mając okazję wystąpić u boku takich grup jak Turbo, Venflon oraz Alcoholica, który jest polskim cover bandem Metalliki.

Skład formacji:
Kamil Tynecki – wokal, gitara
Piotr Torbicz – bas
Michał Żardecki – perkusja
źródło: Materiały prasowe

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *