Przejdź do głównej zawartości

Lost Frequencies - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Lost Frequencies to: “Dive”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach

https://lostfrequenciestomgregory.lnk.to/Dive

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka belgijskiego producenta Lost Frequencies oraz angielskiego piosenkarza Toma Gregory'ego zatytułowana “Dive”. Singiel znalazł się na nowym studyjnym krążku Belga zatytułowanym 'All Stand Together', który ukazał się 11 listopada 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Armada. Płyta jest utrzymana w gatunku dance i zawiera 11 numerów. SONG CREDITS: Producers: Lost Frequencies, Netsky, The Six (UK), TIDO i TMS. Primary Artists: Lost Frequencies, Alexander Stewart, Calum Scott, Declan J Donovan, James Arthur, Netsky, Tom Gregory, Zak Abel, Elley Duhé, X Ambassadors.

Jest to muzyczna podróż wypełniona elektronicznym i popowym brzmieniem czytamy o 'All Stand Together' w serwisie empik.com.
„All Stand Together” stanowi podsumowanie rozwoju muzycznego Lost Frequencies na przestrzeni ostatnich lat - czytamy w serwisie eska.pl.

[album - źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, empik.com, eska.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to Dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/dive-single/1700695867. Materiał napisali: Joacim Persson, Sebastian Arman, Felix Da Laet, Lost Frequencies oraz Thomas Walker. Kompozycja została wyprodukowana przez Lost Frequencies.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich - na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13.[źródło]olis.pl

Ich najnowszy singiel „Dive” to gwarancja dobrej zabawy – idealne połączenie house’u, fortepianu, wokalu Toma i charakterystycznej magii LF - czytamy w serwisie newsroom.sonymusic.pl.
Mam nadzieję, że jesteście gotowi, aby «zanurkować» w mój nowy singiel z Tomem Gregorym! - komentuje Lost Frequencies.

Oficjalne wideo do nowego utworu na YT ukazało się 2 października 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 398 390 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniego Belga (wiek według Wikipedii) pt. „Are You with Me”, który na Youtube ma już 430 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel „Are You with Me” znalazł się w TOP10 na 35 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 20 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, na liście UK Singles (OCC) numer 1, na liście UK Dance (OCC) numer 1, a na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 17. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 02.2023). Nutka na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajęła pozycję numer 1. Numer jest remiksem kompozycji „Are You with Me” amerykańskiego piosenkarza muzyki country, Eastona Corbina.

Lost Frequencies to obecnie jeden z najpopularniejszych twórców muzyki tanecznej[źródło]rozrywka.radiozet.pl 28.11.2023. Artysta zyskał popularność dzięki światowemu przebojowi "Are You With Me" z 2015 roku[źródło]goout.net. Muzyk wyprzedawał koncerty na całym świecie oraz występował na największych festiwalach, od Tomorrowland po Lollapalooza i Creamfields[źródło]meloradio.pl. W 2023 roku zajął 22 miejsce na liście 100 najlepszych DJ-ów magazynu DJ Mag[źródło]djmag.com/top100djs.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 2 lutego 2024 w León, Mexico, Feria Estatal León, a kolejny 9 lutego 2024 w Hollywood, CA, US, Hollywood Palladium.

Thomas Gregory (ur. 10 listopada 1995 w Blackpool w Anglii.) to angielski piosenkarz i autor piosenek. W 2013 roku Thomas pojawił się w drugim sezonie The Voice UK, ale nie dotarł do finałów. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer "Never Let Me Down", który ma już 33 mln wyświetleń. W 2021 ukazała się jego płyta 'Things I Can't Say Out Loud'.

Tekst nagrania “Dive”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: olis.pl, music.apple.com, genius.com, newsroom.sonymusic.pl, empik.com, eska.pl | bestsellery.zpav.pl, rozrywka.radiozet.pl, goout.net, meloradio.pl, djmag.com, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. All Or Nothing feat. Axel Ehnström
2. Are You With Me
3. Back To You (feat. Elley Duhé & X Ambassadors)
4. Beat Of My Heart (feat. Love Harder)
5. Beautiful Life ft Sandro Cavazza
6. Before Today (feat. Natalie Slade)
7. Black & Blue (feat. Mokita)
8. Chan Chan
9. Chemical High
10. The Feeling
11. Dive (oraz Tom Gregory)
Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2015 roku wystąpił również gościnnie (wraz z Linying) w utworze “Eagles Eyes” u boku Felixa Jaehna.
W 2023 roku ukazał się jego remiks "Jour meilleur", którego oryginalnym wykonawcą jest Orelsan.

Biogram

Lost Frequencies, właśc. Felix De Laet (ur. 30 listopada 1993 w Brukseli) – belgijski producent muzyczny i muzyk. W 2011 zaczął tworzyć swoje pierwsze nagrania. Gatunki jego muzyki to Deep house i tropical house.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Less is More” ukazała się 21 października 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Armada i jest utrzymana w gatunkach Deep house oraz tropical house. Album zawiera 16 kompozycji. Krążek został zakwalifikowany przez stowarzyszenie IMPALA (The Independent Music Companies Association) do nagrody Album of the Year Award 2016, które nagradza co roku najlepszy album wydany przez niezależną europejską wytwórnię. Wydawnictwo po brzegi wypełnione jest hitami.

“Chwytliwe, wpadające w ucho melodie, pozytywne wibracje i wciągające dźwięki sprawiają, że wkręcamy się w nie z każdą kolejną minutą. Lost Frequencies nie tworzy prostych schematów” – napisał o materiale serwis wyspa.fm.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org (translator Google), wyspa.fm, tekstowo.pl?