Przejdź do głównej zawartości

Masters - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Masters to: “Wino”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/masterswino

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Masters zatytułowana “Wino”. Kawałek po pierwszym przesłuchaniu wpada w ucho.

"To idealna melodia, by umilić nam ciepłe, letnie wieczory i zainspirować nas do zabawy" - czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/wino-single/1696109611. Muzyka i słowa: Paweł Jasionowski. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 6 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 839 352 wyświetleń na YT. Produkcją wideoklipu zajęła się ekipa Respect Media. Wybór Costa Del Sol jako lokalizacji dodaje egzotyczności i letniego klimatu materiałowi.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Żono Moja”, który na Youtube ma już 97 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy,że kawałek „Żono Moja” zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Podczas Festiwalu Muzyki Weselnej w Mrągowie czytelnicy „Na żywo” wybrali kompozycję „Żono moja” na największy weselny hit. Nutka doczekała się wielu coverów w tym metalowego – numer został przerobiony przez YouTubera z kanału Na metalowo.

Grupa Masters jest jedną z najpopularniejszych formacji disco polo i dance w Polsce. Grupa zyskała sławę dzięki hitowi „Żono Moja”[źródło]disco-polo.eu 19 czerwca, 2023. W 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Folk, ukazał się ich krążek “7”. Album jest utrzymany w gatunku Disco Polo. Płyta zawiera 16 numerów.

[album - źródło]discogs.com
Krążek dostępny jest na platformie YT Music.

Tekst nagrania “Wino”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | lck.art.pl, mastersmusic.pl, disco-polo.eu, antyradio.pl, discogs.com, i inne?

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. Ach Franka Franka
3. Amore
4. Anna M.
5. Balujemy
6. Bałkanica
7. Bądź moją pierwszą damą
8. Bella
9. Białe Łabędzie
10. Bogini
11. Tańcuj Ze Mną Tańcuj (oraz Racisova)
12. Wino
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Masters – polska grupa muzyczna. Zespół został założony w 2007 roku w Zambrowie. W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2022-08-12 czytamy, że liderem i wokalistą formacji jest Paweł Jasionowski. Gatunki ich muzyki to disco polo i dance.

W serwisie discogs.com możemy zobaczyć że debiutancką płytą formacji jest krążek zatytułowany “Nowy Ja”. Wydawnictwo ukazało się w 2008 roku nakładem wytwórni płytowej Ryszard Music i jest utrzymane w gatunku disco polo. Album zawiera 15 piosenek. Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, eska.pl, discogs.com, tekstowo.pl