Przejdź do głównej zawartości

Andre - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Andre to: "Całuj".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/andrecaluj

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Andre zatytułowana “Całuj”. Kawałek ten to prawdziwy discopolowy klasyk. Nutka posiada radosną i taneczną melodię.

"Piosenkę pt. Całuj już gramy na naszych koncertach a odbiór jest fantastyczny" - powiedział redakcji serwisu disco-polo.info Andrzej Marcysiak.

Gatunek nowej piosenki to disco polo[źródło]https://www.empik.com/caluj,p1389055351,ebooki-i-mp3-p#DetailedData. Autorem tekstu jest Andrzej Marcysiak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 1 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 333 327 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło ekipy PN MEDIA. Klip jest bardzo letni, dynamiczny, pełen energii i jest przyjemny dla oka. W wideoklipie można zobaczyć piękne plaże, letnie słońce, członków grupy Andre oraz piękne kobiety.

Pod wideo komentarz dodał Andre:
"I takiego lata Wam życzymy. Ciepłego, całuśnego!"

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Ale Ale Aleksandra”, który na Youtube ma już 103 mln wyświetleń? Zobaczymy. Jak już jesteśmy przy tym numerze to warto dodać, że motywy różnych imion często pojawiają się w twórczości Andrzeja. Dodajmy również, że kawałek „Ale Ale Aleksandra” był bardzo chętnie grany w rozgłośniach radiowych, które mogą pozwolić sobie na muzykę taneczną[źródło]disco-polo.info. Jako ciekawostkę warto odnotować, że w sieci pojawiła się “Alexandra” w wersji hiszpańskiej zaśpiewana przez EL MEXXO i Ritmo 69[źródło]disco-polo.info.

Andre należy do czołówki polskiej sceny disco polo. Ich hitowe kawałki i energetyczne koncerty przyciągają tysiące fanów[źródło]disco-polo.info 12 Czerwiec 2023. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 23-09-2023 w miejscowości Ustroń.

Tekst nagrania “Całuj”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: empik.com, teksciory.interia.pl, disco-polo.info, | disco-polo.info, Youtube, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Ale Ale Aleksandra
2. Bo ja bo ja kocham Cię
3. Chodź tu kotku
4. Czy Kiedyś Cię Znajdę
5. Czy to nie sen?
6. Daj daj kochana
7. Daj, daj kochana
8. Disco polo gra
9. A Może Kochasz Tak Jak Ja
10. Żona i Mąż
11. Zakochana
12. Magdaleno
13. W oczy patrzę
14. BIAŁA SUKIENKA
15. Całuj
Pozostałe utwory są na tej stronie

Andre – formacja muzyczna wykonująca muzykę disco polo. W serwisie andremusic.studio02.com.pl czytamy: "ANDRE to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak, założyciel oraz lider zespołu. Artysta zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w 2008 roku".

źródło: andremusic.studio02.com.pl