Przejdź do głównej zawartości

ALBIK - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki ALBIKA to: "POPIELNICZKA".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://dwaem-media-group.lnk.to/Albik-PopielniczkaID

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji ALBIK zatytułowana “POPIELNICZKA”. W tym kawałku mamy połączenie gitary elektrycznej z muzyką house. Nutka ta to zaskakująca historia z rytmicznym i chwytliwym refrenem. Numer łatwo wpada w ucho.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/popielniczka-single/1670154800. Autorami tekstu są ALBIK, Detmer Mateusz oraz Kuciński Stanisław. Muzyka: ALBIK, Detmer Mateusz i Kuciński Stanisław.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 537 368 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa STUDIO SDK. Klip idealnie współgra z tekstem kawałka oddając jego clue.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Ona”, który na YouTube ma już 4,7 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Albik to wokalista disco polo, który na scenie zadebiutował zupełnie niedawno, ale już zdążył mocno namieszać w sercach fanów[źródło]disco-polo.info 27 Kwiecień 2022.

Tekst nagrania "POPIELNICZKA"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, i inne?

Lista utworów

1. Bo ta miłość ma
2. Limuzyna
3. Moja królowo
4. Nocą przyszła do mnie
5. Ona
6. LOUI VUITON
7. POPIELNICZKA

Biogram

W artykule opublikowanym w serwisie discoparty.pl w dniu 26 lutego 2021 czytamy: Jest to młoda grupa muzyczna założona na początku 2020 roku w Wyszkowie z inicjatywy jej charyzmatycznego lidera Alberta Ciemerycha, który wokół siebie potrafił zbudować zespół przyjaciół, zjednoczonych pasją do muzyki i oddanych sprawie.

źródło: discoparty.pl i?

Powiązane wpisy