Przejdź do głównej zawartości

MIRAGE & YOKO - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki MIRAGE & YOKO to: “Batumi Wino i My”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/mirage_yoko_batumi_wino_my.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu MIRAGE & YOKO zatytułowana “Batumi Wino i My”. Nutka ta to energetyczny kawałek z klimatem disco polo, który, jak podejrzewamy, skłoni do tańca niejednego słuchacza.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Janusz Konopla. Muzyka: Janusz Konopla.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 20 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 322 295 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa YokoFilm. W klipie możemy zobaczyć MIRAGE i YOKO w roli głównych bohaterów, którzy bawią się i tańczą.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “To proste tak”, który na YouTube ma już 23 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w 2021 singiel „To proste tak” uzyskał status dwukrotnie platynowej płyty[źródło]YouTube, Wikipedia, bestsellery.zpav.pl.

Formacja MIRAGE & YOKO jest uważana za najpopularniejszy duet w disco polo[źródło]disco-polo.info 26 Lipiec 2021. Ich głównym motywem są numery wyjątkowo uczuciowe pełne emocji i miłości[źródło]disco-polo.eu 2022-03-11.

Tekst nagrania “Batumi Wino i My”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, disco-polo.eu, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Bo to jest miłość
2. Chcę byś była obok
3. Chwila
4. Ciebie pamiętam
5. Doskonale
6. Fajna dziewczyna
7. Ja kochała Tebe
8. Ja kocham Cię tak
9. Jak wariat w Tobie zakochany
10. Kocham Twoje oczy
11. Mam Cię w Planie
12. W głowie szumi
13. Małe słowa
14. Zacznę od nowa
15. Batumi Wino i My
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Co wiemy o MIRAGE & YOKO? W artykule opublikowanym w serwisie wspolczesna.pl w dniu 27 września 2018 czytamy, że MIRAGE & YOKO to duet disco polo z Bielska Podlaskiego oraz, że założycielem grupy MIRAGE i autorem prawie wszystkich nutek jest Janusz Konopla. Dalej czytamy, że Artysta występuje w duecie ze swoją żoną Martą (pseudonim artystyczny Yoko). Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 17 stycznia 2022 czytamy o MIRAGE & YOKO: W swoim dorobku koncertowym zespół występował z takimi gwiazdami polskiej sceny jak: Justyna Steczkowska, Stachursky, GOLEC uOrkiestra, D-BOMB, KOMBI, KALWI&REMI,MIRAMI i wiele innych. Gatunek ich muzyki to Disco polo / Dance.

źródło: wspolczesna.pl, disco-polo.eu, cennik-artystow.com?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach