Przejdź do głównej zawartości

Discoboys - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Discoboys to: “Czerwone Róże”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DiscoBoysCzerwoneRoze.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji Discoboys zatytułowana “Czerwone Róże”. Kamil Kossakowski tym razem zaskoczył swoich fanów czymś zupełnie innym. Jego dotychczasowe przeboje były raczej energetyczne. Tym razem muzyk postawił na głębsze emocje i ukazał swoje romantyczne oblicze.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Damian Gwiazdowski (Spontan). Muzyka: Kamil Kossakowski. Aranżacją zajął się Wojtek Sarwa (Levelon). Na YT ukazały się też remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 184 382 wyświetleń na YT. W wideoklipie widzimy piękne krajobrazy oraz Kamila, który wręcza swojej ukochanej czerwone róże i śpiewa o swoich uczuciach.

W opisie pod wideo czytamy:
Utwór "czerwone róże" to jeden z najbardziej romantycznych i uczuciowych utworów na tym kanale każdy z nas był zakochany i każdy z nas znajdzie osobę której ten utwór może dedykować Miłego Odbioru !

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wakacje”, który na YouTube ma już 12 mln wyświetleń? Zobaczymy. W artykule opublikowanym w serwisie voxfm.pl w dniu 2022-07-18 czytamy: Już kilka dni po premierze teledysk do piosenki „Wakacje” zajmuje pierwsze miejsce w kategorii muzyka i jest najchętniej odtwarzanym wideo na YouTube. Teraz (18.07) na koncie nowości zespołu Discoboys jest już ponad milion odsłon. Singiel ten stał się viralem w internecie. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 13 lipca 2022 roku czytamy, że na TikToku do krótkiej zapowiedzi od Kamila Kossakowskiego powstało ponad 8,5 tysiąca filmików i że to ogromny sukces.

Kamil Kossakowski to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo młodego pokolenia[źródło]disco-polo.info 18 Kwiecień 2022. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 29-07-2023 w miejscowości Opole, a kolejny 31-07-2023 w Międzyzdroje

Tekst nagrania “Czerwone Róże”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Jeśli tylko byś chciała
2. Mała baluje
3. Od jutra będę grzeczny
4. Sypią się serca
5. Zjawiskowa
6. Niebieskie Oczy
7. Włosy Blond
8. Lubiła Tańczyć
9. After
10. Czerwone Róże
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

DiscoBoys to zespół, który tworzy muzykę w rytmach disco polo. Na swoim koncie posiada mnóstwo pełnych energii materiałów. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 22 lutego 2023 czytamy, że liderem i wokalistą grupy jest Kamil Kossakowski.

źródło: radiosupernova.pl, disco-polo.info, tekstowo.pl, mediadisco.pl?

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach