Przejdź do głównej zawartości

Dejw - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dejw to: "SOPOT".
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DEJWSOPOT.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Dejw zatytułowana “SOPOT”. Ten letni kawałek posiada niezwykłą melodyjność i wpadające w ucho dźwięki.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Dawid Kulesza. Muzyka: Dawid Kulesza.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 30 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 301 869 wyświetleń na Youtube i jest na pozycji numer 95 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Realizacją wideo zajęła się ekipa PN MEDIA (to nie pierwsza współpraca tej firmy z zespołem przy teledysku). W wideoklipie obok Dawida występuje także jego żona, Paula. "Para ta prezentuje niezwykłą harmonię i charyzmę na ekranie" - czytamy w serwisie disco-polo.info. W tym serwisie czytamy również, że "Wizualizacje doskonale oddają letnią atmosferę i piękno Polski".

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Dołeczki”, który na Youtube ma już 55 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że teledysk do kawałka „Dołeczki” był kręcony m.in. w Berlinie. Dnia 11.08.2021 singlowi zostało nadane wyróżnienie podwójnie platynowej płyty[źródło]YouTube, Facebook, bestsellery.zpav.pl.

Dejw jest jednym z najpopularniejszych wykonawców gatunku disco polo. Dawid Kulesza ma na koncie sporo przebojów[źródło]disco-polo.info 15 Kwiecień 2022.

Tekst nagrania "SOPOT"

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, bestsellery.zpav.pl, Facebook, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Jestem Inny
2. Petarda
3. Krótka chwila
4. Me serce
5. Nietypowa
6. Moja wariatka
7. Jestem dla Ciebie
8. Dołeczki
9. Ombre
10. Jeden Wers
11. SOPOT
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Grupa DEJW została założona w 2015 roku w Wyszkowie (woj. Mazowieckie) przez Dawida Kuleszę - lidera formacji. Zespół wystąpił na wielu festiwalach muzycznych w całej Polsce

źródło: https://www.youtube.com/@dejwofficial2034/about, tekstowo.pl