Przejdź do głównej zawartości

Tomasz Niecik - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Tomasza Niecika to: “ESSA TERESA”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Tomasza Niecika zatytułowana “ESSA TERESA”. Kawałek od pierwszych dźwięków wpada w ucho. Melodia pełna jest pozytywnej energii.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Tomasz Niecikowski, natomiast kompozytorami są Tomasz Niecikowski oraz Dariusz Boćwiński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 685 634 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Tomasz Niecikowski. Realizacją teledysku zajęła się ekipa DK Studio – David Krot. Wideoklip jest pełen energii. W teledysku można zobaczyć wyjątkowy taniec.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 41-letniego artysty pt. “Cztery osiemnastki”, który na Youtube ma już 34 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że nutka “Cztery osiemnastki” momentalnie stała się przebojem, to ona otworzyła Tomaszowi drzwi do kariery.

Tomasz Niecik to bardzo barwna postać w branży disco polo. Przez wiele osób był przez pewien czas nazywany królem tego gatunku muzycznego[źródło]disco-polo.info 4 Sierpień 2022. Największą popularność przyniósł mu materiał „Cztery osiemnastki”[źródło]tvn.pl. Przypomnijmy, że 11 sierpnia 2017 nakładem wytwórni płytowej Poparazzi ukazała się jego płyta “Mega Gość”. Album jest utrzymany w gatunkach Disco Polo i Euro-Disco i zawiera 13 piosenek.

Tekst nagrania “ESSA TERESA”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | fakt.pl, disco-polo.info, tvn.pl, discogs.com, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. 4 razy po 2 razy
2. Anioła uśmiech
3. Babcia i dziadek
4. Całuj całuj
5. Całuj mnie
6. Chodź Beata
7. Co mam ci dać
8. Co Ty na to
9. Czarna Inez
10. Czekam Tu na Ciebie
11. Spadek
12. ESSA TERESA
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Tomasz Niecik (właśc. Tomasz Niecikowski, ur. 1982) – polski muzyk związany z gatunkami disco polo i dance. W latach 2000-2004 należał do sekcji tanecznej w zespole muzycznym Weekend. Muzyk w 2014 wystąpił w filmie pt. Disco Polo, wcielając się w rolę lidera grupy Gender.

[…] Ja należę do twórców tego “młodego nurtu” (chodzi o gatunek muzyczny Disco Polo – przyp. red.) i mogę śmiało powiedzieć, udało się. To, co w filmie przedstawił reżyser, Maciej Bochniak, to doskonały obraz świata, którego byliśmy i jesteśmy częścią. Może poza jednym wyjątkiem (chodzi o film “Disco Polo” – przyp. red.) – powiedział Tomek o filmie.

Jego debiutancka płyta zatytułowana “Kawalerskie życie”, ukazała się w 2009 roku nakładem wytwórni płytowej Best Music i jest utrzymana w gatunku Disco Polo. Album zawiera 23 piosenki.

“KAWALERSKIE ŻYCIE to tył debiutanckiej płyty TOMASZA, to bardzo obfity i dojrzały materiał, na który składają się aż 23 pozycje typowe dla stylu NIECIKA… Zabawne i imprezowe teksty, znakomita oprawa muzyczna za sprawą niezwykle udanej współpracy z utalentowanym producentem muzycznym – STAVROS’em plus wykonanie charakterystyczne dla TOMKA i jego głosu…” – napisano w opisie sprzedawanego krążka w serwisie archiwum.allegro.pl

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, archiwum.allegro.pl, warszawa.naszemiasto.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach