Przejdź do głównej zawartości

Marcin Czerwiński - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Marcina Czerwińskiego to: “Brokat”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/marcin_czerwinski-brokat

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Marcina Czerwińskiego zatytułowana “Brokat”. Singiel przeniesie nas w romantyczną podróż do miłości.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/brokat-single/1665904519. Autorem tekstu jest Marcin Czersky Czerwiński. Za produkcję odpowiada polsko – latynoski team producencki The Lions Cartel.

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 81.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 5 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 743 169 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 2 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube).

W opisie pod wideo czytamy:
Brokat kolejny z utworów , w nieco innej odsłonie jest to Love song w klimacie Reggaeton , ta tropikalna ballada przeniesie was w świat przyjemnych dźwięków .

Marcin Czerwiński to utalentowany wokalista, który zawładnął polską scenę muzyczną w klimacie urban reggeaton[źródło]radiosupernova.pl 2022-04-04. Popularność zapewnił mu udział w programie “Must be The Music”, w którym awansował do półfinału[źródło]zielonagora.wyborcza.pl.

Tekst nagrania “Brokat”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: music.apple.com, olis.pl, se.pl, | radiosupernova.pl, zielonagora.wyborcza.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Bicie serca
2. California
3. Ciebie Mi Brak
4. Co to było?
6. Jak lew
7. Kiedy Znajdziesz Dla Mnie Czas
8. Lubimy Żyć
9. Brokat
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Co wiemy o Marcinie? W artykule opublikowanym w serwisie muzyka.interia.pl czytamy: Pochodzący z Częstochowy Marcin Czerwiński to wokalista i fan kulturystyki. Jako ten pierwszy dał się poznać w programie “Must Be The Music. Tylko muzyka”, gdzie dotarł do półfinału. Gatunek jego muzyki to pop.

W 2014 roku, nakładem wytwórni płytowej RegioRecords, ukazała się jego płyta zatytułowana ‘Chwyć Swe Marzenia’, która jest utrzymana w gatunku Pop. Album zawiera 10 piosenek. Przy nagraniu krążka Marcinowi pomagał producent Chris Toffson, współpracujący wcześniej z m.in. Sylwią Grzeszczak, Jeden Osiem L i Agnieszką Włodarczyk.

“Na albumie znajdziemy kompozycje utrzymane w lirycznej stylistyce, bardzo lekkie wesołe oraz takie o ostrzejszym rockowym brzmieniu” – czytamy o ‘Chwyć Swe Marzenia’ w serwisie empik.com.

źródło: muzyka.interia.pl, empik.com, discogs.com

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach