Przejdź do głównej zawartości

bryska - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki bryskiej to: “kupidyn”.
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam ją znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki bryskiej zatytułowana “kupidyn”. Nutka powinna zadowolić wszystkich fanów bryskiej. Ma w sobie to, do czego przyzwyczaiła nas młoda artystka. Singiel ten będzie można usłyszeć na trasie koncertowej Nasze Lovestory Tour 2023, która rozpoczyna się 10 marca. Wykonawczyni odwiedzi wówczas 11 miast, w tym Łódź, Kraków czy Warszawę.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest bryska, natomiast kompozytorami są bryska oraz Jakub Krupski.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 6 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 54 096 wyświetleń na YT. Realizacją wideo zajęła się ekipa THEDREAMS Studio.

W opisie pod wideo czytamy:
Wiosną 2023 bryska rusza w trasę koncertową! Bilety na “Nasze LOVESTORY Tour” już w sprzedaży.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 22-letniej artystki pt. “odbicie (Mark Neve Remix)”, który na YouTube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “odbicie (Mark Neve Remix)” na listach AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień), AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

Młoda, zdolna, ambitna i zakochana w muzyce – bryska wkroczyła na muzyczny rynek i wywołała duże poruszenie wśród słuchaczy[źródło]eska.pl 2021-09-25. Obwołana sensacją i odkryciem roku 2021[źródło]empik.com 19 kwi 2022.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki zatytułowany ‘moja ciemność’ (więcej o płycie na dole artykułu). Warto wspomnieć, że ostatnio w polskich radiach jest popularna nutka YouNotUs zatytułowana “Samba” (w której gościnnie występuje bryska). Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.

Najbliższy koncert wykonawczyni ma sie odbyć 10-03-2023 w miejscowości Toruń, a kolejny 11-03-2023 w miejscowości Poznań.

źródło: music.apple.com, allaboutmusic.pl, | eska.pl, empik.com, allaboutmusic.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “kupidyn”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

RokTytułNajwyższe pozycje na listach
POL
iTunes
[27]
Apple Music
[27]
Shazam
[27]
2021„Naiwna”[3]
„Ciało”[28]31
„Drama”[29]81
„Mam kogoś lepszego”[30]82
„Uff”[31]
„Nagłos”[32]71
„Panika”[4]27
„Jagodowe oczy”[33]26
„Jestem Bryska”[34]98
„Lato (pocałuj mnie)”[6]
„Odbicie”[35]2840
„Narkotyk”[36]24
„BFF”[37]
„It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas”[11]
2022„Antarktyda”[38]
„Na legalu”[39]15
„Bajek deszcz”[40]
„Burn This Love”[41]
(oraz Hauz)
31
„Ciemność”[42]
„You Were In Love”[13]197132
„Nie ratuj mnie”[43]55
„#fejm”[44]
„Sennik”[45]
„Look at Us”[46]
„Lasagne”
„Mary Jane”
„Sennik (vol. 2)”15
kupidyn
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Biogram

Bryska (zapis stylizowany: bryska), właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan (ur. 4 stycznia 2001 w Warszawie) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Sama pisze i komponuje swoje piosenki. Była nominowana do nagrody Fryderyki 2022 w kategorii Fonograficzny debiut roku. Gatunki jej muzyki to pop, synth pop i muzyka elektroniczna.

Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘moja ciemność’, ukazała się 22 kwietnia 2022 nakładem wytwórni płytowej Magic Records i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 15 piosenek. Krążek ten, to nie tylko podsumowanie na CD i LP najważniejszych premier bryskiej, ale także ogromna ilość nowej muzyki – zarówno w oryginalnych, jak i zremiksowanych wersjach. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty.

“Jej debiutancki krążek jest swego rodzaju powiewem świeżości i wielką tajemnicą. Bo po kilku wydanych wcześniej utworach, tak naprawdę nikt nie wiedział, czego tak do końca można spodziewać się po tej artystce. Jak widać, można spodziewać się wiele, a przede wszystkim jak to mówią – spodziewać niespodziewanego” – napisał Sebastian Torbicz w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, empik.com? oraz allaboutmusic.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach