Przejdź do głównej zawartości

Marcin Kłosowski - nowa piosenka

Marcin KlosowskiTytuł nowej piosenki Marcina Kłosowskiego to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Marcina Kłosowskiego zatytułowana “Chciałbym”.

Gatunek nowej piosenki to disco-polo.info. Autorem tekstu jest Marcin Kłosowski, natomiast kompozytorami są Kamil Miśkiewicz oraz Marcin Kłosowski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 547 997 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:

“Cześć Kochani 🙂 Przedstawiam Wam Moją nowość “CHCIAŁBYM”. Kochani, tak jak zwykle jest to prosta piosenka, jak i teledysk do niej. Teledysk ma nawiązywać do wcześniejszych lat, jednak jest to tylko zwykły obrazek do piosenki 😁 Cały prosty przekaz piosenki zawarty jest w jej słowach, jest to mieszanka muzyczna, którą się trochę pobawiłem i taki wyszedł efekt. Zalecam przesłuchanie całej piosenki do końca. Pozdrawiam i życzę miłego odsłuchu oraz oglądania 😁”

W komentarzu pod wideo Marcin Kłosowski napisał:

“Kochani, tak jak zawsze Konkursik czyli Komentarze z największą ilością Lajków wygrywają ode mnie płytki i pocztówki z autografem ❤ Jak się podoba to udostępniamy i niech leci w świat ❤️Miłego odsłuchu ❤️”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artysty pt. “Milion Złotych Róż”, który na YouTube ma już 2,3 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Marcin Kłosowski to znany gwiazdor disco polo[źródło]disco-polo.info 31 Maj 2021.

źródło: | disco-polo.info, i inne?

Lista utworów

1. Baw ze mną się
2. Bym Cię Wziął
3. Chaos
4. Chciałbym
5. Czarna limuzyna
6. Dlaczego
7. Dziękuję że jesteś
8. Hej, o Pani ma!
9. Kiedy Cię znajdę
10. Kocham Cię Skarbie
Pozostałe utwory są na tej stronie

Marcin Kłosowski to wykonawca pochodzący z okolic Rajczyna, który zaczął się liczyć w świecie disco polo dzięki udziałowi w programie DISCO STAR emitowanemu w PoloTV w edycji z 2014 roku.
źródło: discopolo24.pl

Popularne posty z tego bloga

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to: "Café de Paris". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli - może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Piosenka w innych serwisach streamingowych https://bit.ly/DKCafedeParis O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Café de Paris”. Kawałek ten to pierwszy singiel zapowiadający nowy krążek artysty. Nutka jest dla wykonawcy szczególna, bo związana z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych - lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 13, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [co

SKOLIM - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: "Twoja Siostra". Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w Spotify Posłuchaj tego nagrania na Spotify . O utworze W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana "Twoja Siostra". Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii. "PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?" - napisał CrackHouse na FB. Gatunek nowej piosenki to dance [źródło] https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000 . Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacpr

Måneskin - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Måneskin to: “Baby Said”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz. Wideo na YouTube Wideo dostępne jest na tej stronie . Kompozycja w YouTube Music Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music . O utworze Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego zespołu Måneskin zatytułowana “Baby Said”. Kawałek został wydany 3 marca 2023 roku jako piąty singiel z ich trzeciego krążka studyjnego zatytułowanego ‘Rush!’, który ukazał się 20 stycznia 2023 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Sony Italy. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop rock i hard rock. Wydawnictwo zawiera tylko jednego gościa – Toma Morello. Producenci albumu: Captain Cuts, Enrico Brun, Fabrizio Ferraguzzo, Mattman & Robin, Max Martin, Måneskin, Rami i SLY. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że materiał znalazł się w TOP5 na 23 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 14 listach