Przejdź do głównej zawartości

Twocolors - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Twocolors to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka berlińskiego duetu DJ-ów i producentów Twocolors oraz francuskiego producenta Pascala Letoublona zatytułowana “Break Up”.

– „Break Up” to piosenka, nad którą w ten czy inny sposób pracowaliśmy od lat – wyjaśniają twocolors. – Po kilku różnych podejściach z różnymi wokalistami, w końcu jesteśmy gotowi, by wydać ją z naszym przyjacielem Pascalem Letoublonem. Utwór zawiera wszystko, co uwielbiamy w świetnych piosenkach.

– Zawsze przyglądałem się temu, co robią twocolors, więc możliwość współpracy była dla mnie bardzo ekscytująca – dodaje Letoublon. – Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i, tak jak powiedzieli, to idealny utwór na powitanie wiosny.

Gatunek nowej piosenki to dance. Autorzy utworu: Lissa Achtermeyer / Emil Reinke / Pierre-angelo Papaccio / Nina Kaiser / Jan Paul Olthoff.

„Break Up” to następca remiksu „Dry Bones”, który twocolors przygotowali dla zdobywcy Grammy, Gregory’ego Portera.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 22 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 078 202 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Twocolors pt. “Lovefool”, który na YouTube ma już 59 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Nutka na liście “Airplay Top 100 utworów – zestawienie roczne (2020)” zajęła pozycję numer 20, a na liście “Airplay Top 100 utworów – zestawienie roczne (2021)” numer 58. Dnia 11.08.2021 singlowi zostało nadane wyróżnienie potrójnie platynowej płyty[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl.

Pascal Letoublon (ur. 1997) to francuski producent muzyki EDM. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Friendships”.

źródło: netfan.pl, media.universalmusic.pl, | djpromotion.com.pl, bestsellery.zpav.pl, i inne?
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Chasing Waves (feat. Sofia Dragt)
2. Dust
3. Follow You (feat. Muringa)
4. Lovefool
5. Never Done This
6. No Games
7. Overload
8. Places
9. Break Up
Pozostałe utwory są na tej stronie

Kim są Twocolors? Garść informacji o nich można znaleźć na ich stronie internetowej, gdzie czytamy:

“The DJ/producer-duo twocolors is full of contrasts, just like their city of Berlin, where the two musicians met in 2015. Constantly exploring in search of sonic excellence and magic.”

Translator:

“Dwukolorowy duet DJ-ów i producentów jest pełen kontrastów, podobnie jak ich miasto Berlin, gdzie dwaj muzycy spotkali się w 2015 roku. Nieustannie poszukują dźwiękowej doskonałości i magii.”

Obejrzyj i posłuchaj “twocolors – Q&A“, które opublikował serwis CGM.pl na swoim kanale na YouTube.
źródło: twocolors.de oraz YouTube