Przejdź do głównej zawartości

Bartosz Jagielski - nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bartosza Jagielskiego to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Bartosza Jagielskiego zatytułowana “Wakacyjny sen”.

To wyjątkowo romantyczny materiał, który w pierwszej kolejności ma szansę spodobać się wszystkim zakochanym parom. Artysta kolejny raz udowodnił, że tworzenie lekkich, łatwych i przyjemnych kawałków opanował do perfekcji.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Agnieszka Jagielska oraz Bartosz Jagielski, natomiast kompozytorem są Bartosz Jagielski i Bartosz Bocheński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 104 778 wyświetleń na YT. Bartosz Jagielski do udziału w wideoklipie zaprosił swoją ukochaną, Agnieszkę.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Bartosz Jagielski:

“Mamy nadzieję, że nasza wakacyjna nowość przypadnie Wam do gustu 😍 Subskrybuj kanał i bądź na bieżaco😍”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu wokalisty pt. “No weź polewaj!”, który na Youtube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w klipie do kawałka “No weź polewaj!” wystąpiła DJ-ka LADY JESSY.

Bartosz Jagielski potrafi każdą imprezę zmienić w prawdziwy raj dla fanów muzyki tanecznej[źródło]disco-polo.info 2020.

Utalentowany wokalista disco polo co rusz wypuszcza w świat nowe propozycje, które szybko okazują się wielkimi hitami.disco-polo.info

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Chcę byś była tylko moja
2. Chytry plan
3. Czekam na Ciebie
4. Diablica
5. Ile razy mam przepraszać
6. Jedną z gwiazd
7. Jestem kawalerem
8. Kochaj mnie i nie pytaj
9. Małgorzata
10. W te święta
11. Zakochana (Dance 2 Disco remix)
12. Wakacyjny sen
Pozostałe utwory są na tej stronie

Pochodzący z Wielunia Bartosz Jagielski to znana persona w świecie disco polo. Autor takich utworów jak “No weź polewaj”, “Diablica” czy “Chcę byś była tylko moja” to prawdziwy człowiek sukcesu.
źródło: disco-polo.info oraz wielun.naszemiasto.pl