Zeus – nowa piosenka

zeusTytuł nowej piosenki Zeusa to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Zeusa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich raperów Zeusa oraz Chady zatytułowana “Nie Poddawaj Się”.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 1 listopada 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 128 035 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 37-letniego Łodzianina pt. “Hipotermia”, który na Youtube ma już 27 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że emocjonalny singiel “Hipotermia” wywołał wielki zamęt na polskiej scenie: zarówno wśród publiczności jak i innych raperów i stał się klasykiem.

ZEUS jest czołowym polskim raperem. Artysta od kilkunastu lat obecny jest na muzycznym rynku. Łącznie jego filmy na oficjalnym kanale wytwórni Pierwszy Milion mają przeszło 100 milionów wyświetleń. Zeus do tej pory wydał pięć solowych, oficjalnych krążków.

7 lutego 2020 roku, nakładem wytwórni płytowej Pierwszy Milion, ukazał się krążek artysty zatytułowany “W POSZUKIWANIU SIEBIE”. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 13 numerów. Za całość oprawy muzycznej krążka odpowiada KLONOWSKY, który udziela się również w niektórych partiach śpiewanych. Wokalnie wspiera też projekt JUSTYNA KUŚMIERCZYK. Reszta głosu na materiale należeć będzie już tylko i wyłącznie do Zeusa, ponieważ gościnnych zwrotek na „W Poszukiwaniu Siebie” nie usłyszymy żadnych.

“W POSZUKIWANIU SIEBIE czyli w skrócie „WPS”, to nazwa jednej z pierwszych grup rapowych, którą, będąc nastolatkiem, współtworzyłem z moim wieloletnim kolegą z podstawówki, Bogdanem, który dziś funkcjonuje na łódzkiej scenie pod pseudonimem CHIKO. Jak widać po doborze nazwy, już będąc piętnastolatkiem, czułem, że coś, co obecnie nazywa się rozwojem osobistym, czy też ścieżką duchową, to rzecz dla mnie najważniejsza” – powiedział Zeus o płycie.

Serwis Interia.pl przyznał wydawnictwu 4 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast serwis CGM.pl dał wydawnictwu ocenę 2,5/5.

“Ogromnie bogata w jakość i wartość jest strefa tekstowa, której pozwoliłam poświęcić większość uwagi. Album jest przesiąknięty refleksjami i przemyśleniami na temat otaczającej rzeczywistości. Artysta z każdym utworem odkrywa przeróżne zakamarki swojego ‘ja’” – napisano w recenzji albumu w serwisie radiosygnaly.pl.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 27-02-2021 w miejscowości Kraków.

Chada, właśc. Tomasz Chada (ur. 24 sierpnia 1978 w Warszawie, zm. 18 marca 2018 w Rybniku) – polski raper i autor tekstów. Przedstawiciel warszawskiej sceny hip-hopowej. Reprezentował nurt ulicznego rapu, początkowo będąc związanym z grupą muzyczną Molesta Ewenement. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Żyć aż do bólu”, który ma już 55 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 1 grudnia 2017 roku krążek “Recydywista”.

źródło: | popkiller.pl, blenderrap.pl, radiosygnaly.pl, rytmy.pl, esporter.pl, eska.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Nie Poddawaj Się”

Chada

Odstaw wódkę
Zgaś szluga, wszyscy dawno już poszli
Ty zostałeś,
Wciąż za plecami słyszysz dorośnij
Możliwości masz wiele
Czas się bracie ogarnąć
Spojrzeć w lustro i wziąć za siebie odpowiedzialność
Nic za darmo tu nie ma
Lecz nie wszystko stracone
Jak nie dziś, no to kiedy to jest właściwy moment
Powiedz głośno – to koniec!
I pożegnaj się z wódką
Chyba nie chcesz jak tamci na zawsze tutaj utknąć
Całe życie na ławce, dobrze wiesz, że to chore
Twój scenariusz, sam w końcu jesteś jego autorem
Powiedz biorę się za to i porzucam to bagno
No bo czas na wymówki, to już skończył się dawno
Trzeba z prawdą się zmierzyć no i wiele poświecić
Musisz żyć jakbyś właśnie teraz uniknął śmierci
Miej w pamięci te słowa
Zacznij na nowo żyć
Trzymam kciuki
Tylko najlepiej zrób to już dziś

Zeus

Byłaś piękna i smutna Znów się pojawił ktoś, ale byłaś nieufna Trwało to, mogło nie mieć przyszłości Ale ten ktoś czekał aż nabierzesz pewności Wymieniłaś znów obrączki z nim Marzył wam się dom i syn Chcieliście dobrze żyć, mieliście dobry plan Lekarz powiedział, że nigdy nie będziesz w ciąży Padł strzał posypały się plany Wątpiłaś w siebie, może nawet i w was chwilami I żeby nie bić się z myślami tu w dole Zajęłaś się książkami, zaczęłaś nową szkołę Mijały dni i tygodnie wam Czasem gdy czegoś bardzo chcemy, wieje w oczy wiatr Któregoś dnia już nie poszłaś tam I nie wróciłaś do szkoły, bo byłaś w ciąży Padł strzał!

Lista utworów

1. 99942
2. Będziemy dziećmi
3. Będziemy dziećmi
4. Burza
5. Chcę Ciebie
6. EPMd
7. Gdy Pada Strzał
8. Gracze
9. Gwiazdy
10. Hipotermia
11. Panteon (feat. Justyna Kuśmierczyk)
12. Abstrakt wiosna ’19
13. Nie Poddawaj Się
Pozostałe single są na tej stronie

Zeus, właściwie Kamil Rutkowski (ur. 18 grudnia 1983 w Łodzi) – polski raper i producent muzyczny. Członek grupy muzycznej Pierwszy Milion. Kamil współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Familia H.P., Miuosh, Ten Typ Mes, O.S.T.R., Pesante, PHHR, PMM, Projektanci, Bisz, Małpa, Bezczel, Uśpione Miasto oraz Vademecum. Gatunki jego muzyki to hip-hop i funk. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Co nie ma sobie równych” ukazała się 14 listopada 2008 roku nakładem wytwórni płytowej Embryo Nagrania i jest utrzymana w gatunku hip-hop. Album zawiera 15 piosenek. Krążek został w całości wyprodukowany przez samego Zeusa. Miksowanie i mastering zrealizował Marek Dulewicz. Z kolei scratche wykonał DJ Cube. Według krytyków i dziennikarzy muzycznych, jest to jedna z najlepszych płyt w polskim hip-hopie, a na pewno jedna z najbardziej niedocenionych. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz queshop.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *