Zenon Martyniuk, Adam Chrola – Nasza jest ta noc

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego piosenkarza Zenona Martyniuka oraz wokalisty Adama Chrola zatytułowana “Nasza jest ta noc”. Dwie legendarne postacie muzyki disco polo połączyły siły i zaprezentowały nowy materiał, który zdaniem wielu internautów idealnie odnajdzie się na sylwestrowych oraz karnawałowych imprezach. Kawałek miał premierę podczas koncertu „Pożegnanie Lata” w Iłowie.
Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Zenon Martyniuk oraz Adam Chrola.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 29 grudnia 2019 roku. W dniu 31.08.2020 klip ma 2 646 430 wyświetleń na YT. W wideoklipie oprócz Zenka i Adama zobaczymy mnóstwo pięknych dziewczyn. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 51-letniego muzyka pt. “Za zdrowie Pań” (nagranego wraz z Edwardem Hulewiczem), który na Youtube ma już 6,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Za zdrowie pań” to odświeżona wersja jednego z największych przebojów Edwarda Hulewicza z lat 70. o tym samym tytule.
Zenon Martyniuk jest zaliczany do grona najpopularniejszych wokalistów gatunku disco polo, a nawet do najpopularniejszych osób w Polsce. Wykonawca od lat jest związany z grupą Akcent (ich przebój „Przez twe oczy zielone” był najpopularniejszym polskim klipem w 2018 roku na YouTube) i ma wielu fanów. Król disco polo, bo tak nazywany jest wokalista, niemal każdą piosenkę zamienia w hit. Zenek w 2019 roku obchodził jubileusz 30-lecia działalności artystycznej. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 05-09-2020 w miejscowości Kielce (Świętokrzyskie), a kolejny 06-09-2020 w miejscowości Poznań (Wielkopolskie).
Adam Chrola jest wokalistą wykonującym muzykę taneczną i disco polo. Muzykę tworzy solowo oraz wraz z założonym przez siebie w 1999 roku zespołem AdamBand. Adam rozpoczął przygodę muzyczną dzięki starszemu bratu, który sam grał w formacji muzycznej, przez co zaraził go pewnego rodzaju „bakcylem” muzyki. Artysta uwielbiany jest za takie piosenki jak Ty o tym nie wiesz czy Moja słodka Weroniko. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Powiedz Moja Miła”, który ma już 3,6 mln wyświetleń.
źródło: disco-polo.info, voxfm.pl, muzyka.interia.pl, gwiazdy.wp.pl, plejada.pl, rmf.fm, Zyciorysy.info, YouTube, koncertomania.pl, i inne


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Zenka

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Nasza jest ta noc”

1. Dzień za sobą już cicho zamknął drzwi
Nocny wielki wóz przyniósł ludziom sny
Popatrz milion gwiazd obudziło się
Ale dla nas to, to nie czas na sen
Ref: Bo impreza dziś, nasza jest ta noc
Straci ten kto śpi, straci wrażeń moc
A my bawmy się, niech orkiestra gra
I szampana aż do rana, pijmy aż do dna / x2
2. Nawet anioł stróż chce zabawić się
Poleciał i już, tańczy Bóg wie gdzie
Głośny muzy dźwięk wciąga nas w swój wir
Zanim wstanie dzień, śpiewaj, tańcz i pij
Ref: Bo impreza dziś, nasza jest ta noc
Straci ten kto śpi, straci wrażeń moc
A my bawmy się, niech orkiestra gra
I szampana aż do rana, pijmy aż do dna / x2
3. Niechaj w tę noc zakręci się w głowie
Niech wiruje niebo pełne gwiazd
I blasku moc, fajerwerki kolorowe
Rozświetlają nam zabawy czas
Ref: Bo impreza dziś, nasza jest ta noc
Straci ten kto śpi, straci wrażeń moc
A my bawmy się, niech orkiestra gra
I szampana aż do rana, pijmy aż do dna / x2

Artykuł zaktualizowany w dniu 31.08.2020.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 5 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *