Zara Larsson – nowa piosenka

zara-larssonTytuł nowej piosenki Zary Larsson to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2020.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Zary

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór szwedzkiej piosenkarki Zary Larsson, norweskiego DJ-a Kygo oraz amerykańskiego rapera i piosenkarza Tygi zatytułowany “Like It Is”. Kawałek został wydany jako drugi singiel z trzeciego studyjnego krążka Kygo zatytułowanego “Golden Hour”, który ukazał się 29 maja 2020 roku nakładem wytwórni płytowej Sony. Płyta jest utrzymana w gatunku Dance-pop i zawiera 18 numerów. Na albumie usłyszymy muzyczne współprace z takimi artystami jak Zak Abel, Sasha Sloan, Zara Larsson czy zespołem OneRepublic.


„Mój trzeci album „Golden Hour” ukaże się 29 maja! Pracowałem nad tym krążkiem więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie mogę być bardziej podekscytowany, by wkrótce udostępnić Wam wszystkie piosenki!” – zapowiadał wydawnictwo Kygo.

Gatunek nowej piosenki to Tropical house. Materiał napisali: Kyrre Gørvell-Dahll, Zara Larsson, Michael Stevenson, Dua Lipa, Gerard O’Connell, Nick Hodgson oraz Patrick Martin. Kompozycja została wyprodukowana przez Petey’a i Kygo. Nutka jest pogodna i można ją z przyjemnością posłuchać, można przy niej potupać i potańczyć. Każdy z artystów wniósł do niej coś swojego. Zara – nietuzinkowy wokal, Kygo – lekko tropikalne brzmienie deep house, a Tyga świetny rap.
Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 26 marca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 17 940 849 wyświetleń na Youtube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 22-letniej Szwedki pt. „Lush Life”, który na Youtube ma już 675 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Lush Life” znalazł się na szczycie list przebojów w jej rodzinnym kraju, Szwecji, a także w Polsce i Meksyku. Kawałek znalazł się również w pierwszej piątce w Australii, Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Irlandii, Izraelu, Luksemburgu, Holandii, Norwegii, Szkocji, Słowacji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i na Wegrzech. Nutka zadebiutowała pod numerem 97 na liście Billboard Hot 100. „Lush Life” było przesłane strumieniowo przez Spotify ponad 700 milionów razy.
Zara Larsson popularność zaczęła zdobywać w 2008 roku, po zwycięstwie w szwedzkiej edycji show “Mam talent!”. Dwa lata później ukazała się debiutancka EP-ka artystki zatytułowana “Introducing”. Pochodzi z niej pierwszy singiel wykonawczyni, który odniósł sukces – kompozycja “Uncover”. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artystki zamyka wydany 17 marca 2017 roku krążek “So Good”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Record Label TEN. Materiał jest utrzymany w gatunkach Pop, tropical house i R&B. Płyta zawiera 15 numerów. Jest to jej 2 album studyjny. Podczas wywiadu z Digital Spy Zara powiedziała, że ​​każda kompozycja na płycie została napisana i wyprodukowana przez inny zespół produkcyjny. W kilku kawałkach gościnnie rymują znani raperzy. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 76/100, na podstawie 4 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. Natomiast serwis kultura.onet.pl przyznał wydawnictwu 6 z 10 możliwych gwiazdek. Musimy przyznać, że na krążek “So Good” naprawdę warto było czekać. Oczywiście, są pewne braki i źle podjęte decyzje, ale każdy kiedyś zaczyna.
Najbliższy koncert wykonawczyni odbędzie się na wydarzeniu pn. Festival Arenal Sound, które będzie miało miejsce w dniach 28 lipca 2020 – 2 sierpnia 2020 w Burriana, Spain, a kolejny na wydarzeniu pn. Granatos Live, które będzie miało miejsce w dniach 31 lipca 2020 – 2 sierpnia 2020 w Kaunas, Lithuania.
Kygo to jeden z najsłynniejszych dziś DJ-ów i producentów. Muzyk znany jest ze współpracy m.in. z Seleną Gomez, Ritą Orą czy Ellie Goulding. Norweg po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer „Firestone” (z gościnnym udziałem Conrada Sewella), który ma już 717 mln wyświetleń. Najbliższy koncert 28-letniego artysty odbędzie się 26 czerwca 2020 w Las Vegas, NV, US, XS Nightclub, a kolejny 28 czerwca 2020 w Las Vegas, NV, US, Encore Beach Club, Wynn Las Vegas.
Michael Ray Nguyen-Stevenson (ur. 19 listopada 1989 r. w Compton w stanie Kalifornia), bardziej znany jako Tyga – amerykański raper. Tyga jest skrótem od Thank You God Always. Kariera muzyka rozpoczęła się od wydania przez niego wielu taśm demo i mixtape’ów. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Taste” (feat. Offset), który ma już 977 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 7 czerwca 2019 roku krążek “Legendary”. Najbliższy koncert rapera odbędzie się 20 czerwca 2020 w Brixton, UK, O2 Academy Brixton, a kolejny na wydarzeniu pn. Rolling Loud Portugal, które będzie miało miejsce w dniach 8-10 lipca 2020 w Portimão, Portugal.
źródło: djpromotion.com.pl, kultura.onet.pl, allaboutmusic.pl, radiozet.pl, radioswinoujscie.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania

[Verse 1: Zara Larsson]
Maybe you should leave this girl alone
But you wo-o-on’t
But you do-o-on’t
Now delete my number from your phone
But you wo-o-on’t
You gotta go-o-o, oh
Line by line, gotta spell it right out (Yeah)
[Pre-Chorus: Zara Larsson]
I don’t know what you’re looking for
But I don’t think it’s me
I wish I could give you my all
Not caught in make believe
I don’t feel how you feel
I’m just telling it like it is
I don’t need you to say those words no more
[Chorus: Zara Larsson & Kygo]
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
[Verse 2: Tyga, Zara Larsson]
Yeah, hold on wait a minute, let’s make this right (Yeah)
You’re the only one thing that I need in my life (I need)
And I ain’t never met a girl like you before (You before)
I could tell you everything if you need to know (Need to know)
We was perfect before and I made mistakes (Yeah)
Told you I was all in, we can raise the stakes
Even though I’m a player, I ain’t contemplate
Now you on a vacay, hotel, heartbreak (Ah, ah, oh)
Champagne, all day, on me, oh yeah (Ah)
Miami with your friends, you ain’t worried ’bout me (‘Bout you)
Got a room with a suite, so drunk, lose the key (Oh)
And I know we ain’t over so, the ring, you can keep, ayy
We be right back tomorrow night (Tomorrow night), yeah
It’s for life, you know we ride or die (Ride or die), yeah
Single for the night but you still mine
And I’ma chill with this shawty just to kill the time, you know
[Chorus: Zara Larsson & Kygo]
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is (I’m just tellin’)
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
I’m just tellin’ it, tellin’ it
I’m just tellin’ it like it is
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
SWE
[1]
AUS
[7]
DEN
[4]
“My Heart Will Go On”
(as Zara)[30][31]
2008 7
“Uncover” 2013 1 3
“She’s Not Me” 21
“Bad Boys” 27 33
“Carry You Home” 2014 3
“Rooftop” 6
“Weak Heart” 2015 53
“Lush Life” 1 4 2
“Never Forget You”
(with MNEK)
1 3 5
“Ain’t My Fault” 2016 1 17 15
“I Would Like” 4 16 23
“So Good”
(featuring Ty Dolla Sign)
2017 7 59 30
“Don’t Let Me Be Yours” 36
“Only You”[D] 5
“Ruin My Life” 2018 2 32 21
“Don’t Worry Bout Me” 2019 7
“Wow” 27
“A Brand New Day”
(with BTS)
[G]
“All the Time” 19
“Invisible”[68] 44
[69]
“Like It Is”
(oraz Kygo i Tyga)
2020 4
[71]
[K] 39
[73]
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Now You’re Gone” u boku Toma Walkera.
Zara Maria Larsson (ur. 16 grudnia 1997 w Sztokholmie) – szwedzka piosenkarka. W 2007 roku została finalistką konkursu talentów Stjärnskott i zagrała w szwedzkiej wersji musicalu Dźwięki muzyki. Szerszej publiczności stała się znana w 2008 roku, kiedy wzięła udział w drugiej edycji programu Talang, szwedzkim odpowiedniku Mam talent!. W 2012 roku podpisała kontrakt z wytwórnią TEN Music Group i wydała swoją debiutancką EP-kę Introducing w styczniu 2013 roku. Singiel “Uncover” z tego wydawnictwa znalazł się na szczycie list przebojów w Skandynawii: Szwecji, Danii i Norwegii. W lutym 2013 r. “Uncover” otrzymał certyfikat Platinum od Universal Music Sweden. W lipcu 2013 r. Introducing uzyskała certyfikat 3 × Platinum w kraju. W kwietniu 2013 r podpisała trzyletni kontrakt z Epic Records w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku wystąpiła podczas ceremonii otwarcia i zamknięcia UEFA Euro we Francji. Gatunki jej muzyki to pop i soul. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “1” została wydana 1 października 2014 roku nakładem wytwórń płytowych Record Company TEN oraz Universal i jest utrzymana w gatunkach Pop oraz R&B. Album pokrył się platyną w Szwecji, co wskazuje na sprzedaż 40 000 sztuk. Krążek jest dostępny tylko w krajach skandynawskich. Płyta zawiera 14 piosenek. Wydawnictwo było notowane w trzech krajach, osiągnęło 33 pozycję w Danii, pozycję 28 w Norwegii i znalazło się na szczycie szwedzkiej listy albumów. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 109 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *