White 2115 – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki White 2115 to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu White 2115

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera i piosenkarza White 2115 zatytułowana “Pierwszy raz” (z gościnnym udziałem rapera Kinny Zimmera). To nie pierwsza wspólna kompozycja obu muzyków. Oprócz kawałków nagranych w ramach projektu Hotel Maffija 2, muzycy wydali wspólnie numer “Jezioro”. Nowy singiel promuje najnowszy krążek White 2115 zatytułowany ‘Pretty Boy’, który ukazał się 24 czerwca 2022 roku nakładem wytwórni płytowej SBM Label. Płyta jest utrzymana w gatunku Trap i zawiera 16 numerów[źródło]discogs.com. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty. Wśród gości na wydawnictwie znajdziemy takich artystów jak Palar, Kinny Zimmer i Białas[źródło]rapowo.pl.

Dzięki swoim trzem solowym płytom White 2115 zdecydowanie zasłużył na miano króla wakacji. Teraz jako Pretty Boy powraca po blisko dwóch latach od ostatniej części Rockstara, aby ponownie nadać brzmienie nadchodzącemu latu – czytamy w serwisie empik.com.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Materiał napisali: Kinny Zimmer oraz White 2115. Kompozycja została wyprodukowana przez atutowy (był odpowiedzialny między innymi za przeboje takie jak Zygzak czy Nowe Szklane Domy).

Refleksyjna nutka opowiada o pięknej miłości. Artyści przenoszą nas w przerysowaną konwencję klimatu 2004 roku.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 760 568 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 4 NA KARCIE NA CZASIE W KATEGORII MUZYKA. Wideoklip wyreżyserowali Jan Bartenbach i Mikołaj Piwowarski. Operator kamery: Mikołaj Piwowarski. Klip osobiście zmontował Kinny Zimmer.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego artysty pt. “California”, który na Youtube ma już 104 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “California” to ewidentnie jeden z największych przebojów wakacji 2018[źródło]popkiller.pl. Premiera Californii pokazała, że White w szybkim tempie stał się ogólnopolską gwiazdą[źródło]karnet.krakow.pl. Materiał uzyskał status diamentowej płyty (jako siódmy singiel w historii polskiego rapu)[źródło]popkiller.pl 2020-06-10.

White 2115 to największa gwiazda rocka w polskim hip-hopie[źródło]b90.pl 8 paź 2020. Płyta “Rockstar” uplasowała go w czołówce najpopularniejszych polskich raperów[źródło]empik.com. W dniach 14-16 lipca w Giżycku odbędzie się Mazury Hip Hop Festiwal 2022. White 2115 jest jednym z headlinerów wydarzenia. Natomiast najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. Rap Stacja Festiwal, które ma mieć miejsce w dniach 7-9 lipca 2022 w miejscowości Nowa Sól.

Kinny Zimmer, właśc. Wiktor Jakowski to raper i producent. Artysta ma już na koncie współpracę ze Szpakiem, Białasem i White 2115, przy okazji tworzenia albumu Diamentowy Las. Młody muzyk zdobył popularność za sprawą przeboju “Rozmazana kreska”. Nutka błyskawicznie przekroczyła milion odtworzeń w serwisach streamingowych, a jej wideoklip w 3 tygodnie miał ponad 4 miliony wyświetleń (obecnie 22 mln). W kwietniu 2022 ukazała się debiutancka płyta artysty zatytułowana ‘Letnisko’[źródło]eska.pl. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Sun Festival 2022, które ma mieć miejsce w dniach 29.07. – 31.07.2022 w miejscowości Kołobrzeg, Lotnisko Kołobrzeg-Bagicz, a kolejny na wydarzeniu pn. FEST Festival 2022, które ma mieć miejsce w dniach 10.08. – 13.08.2022 w miejscowości Chorzów, Park Śląski.

źródło: eska.pl, rapowo.pl, empik.com, popkiller.pl, | popkiller.pl, karnet.krakow.pl, b90.pl, empik.com, rytmy.pl, eska.pl, Wikipedia, YouTube, songkick.com, goout.net, i inne

Tekst nagrania “Pierwszy raz”

[Intro: White 2115 & Kinny Zimmer]
Póki mam czas i coś jeszcze czuję
Wszystko, czego mam i czego żałuję
Ja podzielę na poł, podzielę na pół

[Zwrotka 1: White 2115]
Chcę żeby, bez ciebie, nie było, nie było jutra (hej)
Chcę żebyś przeze mnie nie była smutna (hej)
Chcę, żeby pierwszy raz nie był ostatni raz
Bo bez ciebie nie byłby na pewno taki sam
Bez ciebie nawet California traci smak
Ale mimo tego ciągle piję ją i tak

[Pre-refren: White 2115 & Kinny Zimmer]
Póki mam czas i coś jeszcze czuję
Wszystko, czego mam i czego żałuję
Ja podzielę na poł, podzielę na pół

[Refren: Kinny Zimmer, White 2115]
Podzielę z tobą mała mój cały świat
Zakocham na nowo, powtórzę pierwszy raz
Daję ci słowo, ty nic niе musisz dać, bo na koniec i tak
Podzielę z tobą mała mój cały świat
Zakocham na nowo, powtórzę pierwszy raz
Daję ci słowo, ty nic niе musisz dać, bo na koniec i tak

[Zwrotka 2: Kinny Zimmer]
Chciałbym poczuć się, jak czułem wtedy
Kiedy pierwszy raz odbiłaś usta na moich policzkach
Sam już nie wiem, czy mi możesz wierzyć
Ale przysięgam, że naprawdę cię nie chciałem wykorzystać
Skoro jesteś taka zimna, musiałaś odejść od ogniska
Myślałem że to przyjechała pizza, a to ciebie mi przywiozła winda

[Pre-refren: White 2115 & Kinny Zimmer]
Póki mam czas i coś jeszcze czuję
Wszystko, czego mam i czego żałuję
Ja podzielę na poł, podzielę na pół

[Refren: Kinny Zimmer, White 2115]
Podzielę z tobą mała mój cały świat
Zakocham na nowo, powtórzę pierwszy raz
Daję ci słowo, ty nic nie musisz dać, bo na koniec i tak
Podzielę z tobą mała mój cały świat
Zakocham na nowo, powtórzę pierwszy raz
Daję ci słowo, ty nic nie musisz dać, bo na koniec i tak

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. +48 feat. Jan-rapowanie
3. AMG feat. Malik Montana, Pablo 2115
4. Balmain
5. Blabla
6. Byliśmy tu
7. California
8. Cry Baby (prod. Deemz)
9. Jesteśmy tu
10. Hel
11. Booker (baw się)
12. Pierwszy raz
Pozostałe utwory są na tej stronie

White 2115, właściwie Sebastian Czekaj (ur. 5 maja 1996) – polski piosenkarz, raper i autor tekstów oraz członek zespołu 2115 Gang. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. Bedoes, Blacha, Żabson, Beteo, Białas, Szpaku czy Zeamsone. Gatunki jego muzyki to trap, pop i hip-hop.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Rockstar” ukazała się 31 sierpnia 2018 roku nakładem wytwórni płytowej SB Mafijja Label i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 14 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 4. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał pokrył się platyną. Świeże i ekscytujące dźwięki płyty otwierają kolejny rozdział niezwykłej kariery muzyka. Gościnnie na albumie pojawili się: Białas, Bedoes i Kuqe.

“Przekraczając wszelkie granice stworzył album “Rockstar” łączący trapowe bengery z niemal rockowymi balladami” – napisał o płycie serwis empik.com.

Podsumowując, “Rockstar” to zbiór lekkich ballad o tanim winie i towarzyszącym jego spożywaniu zdarzeniom. Odbiorcami płyty będą przede wszystkim słuchacze dopiero co wchodzący w dorosłe życie – napisał o krążku serwis glamrap.pl i dał mu ocenę 7.5.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, olis.onyx.pl, empik.com oraz glamrap.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 558 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *