Weronika Juszczak – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Weroniki Juszczak to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Weroniki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Weroniki Juszczak zatytułowany “Sprint”. Kawałek powstał dzięki współpracy artystki z Juliuszem Kamilem, który wcześniej odpowiedzialny był za tworzenie przebojów Roxany Węgiel, Marcina Sójki czy Natalii Zastępy. Wiadomo, że nutka jest zapowiedzią zbliżającego się krążka wykonawczyni, który ma się ukazać w pierwszej połowie 2020 roku.


“Tak, ja cały okres kwarantanny pracowałam na moją drugą płytą, która ukaże się już niedługo. Skończyliśmy tak w zasadzie nad nią pracować. Wszystko jest już blisko, wszystko robimy, aby pokazać wam najpiękniejszy album na świecie” – odpowiedziała piosenkarka zapytana o to, czy w czasie kwarantanny pracuje nad nową produkcją.

Gatunek nowej piosenki to Pop. Autorami tekstu są Juliusz Kamil oraz Weronika Juszczak, natomiast kompozytorem jest Juliusz Kamil.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 13 marca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 238 882 wyświetleń na YT. Za wideoklip odpowiadała ekipa WOWPictures.
W opisie pod wideo napisano:

Sprint — tak współcześnie żyjemy. Szybko, z dużą dozą wrażeń, ale też powierzchownie. Nie mamy czasu, by się zatrzymać i nacieszyć pięknem otaczającej nas chwili. Ten sprint przenosimy także na nasze związki i relacje z innymi ludźmi. Z czasem jednak nachodzi nas refleksja — czy to naprawdę o szybkość i intensywność tu chodzi? Utwór został osadzony w klimatach pop-rockowych. Jest to swoista zapowiedź tego, co czeka Was na nadchodzącym albumie, który już niedługo, bo jeszcze w pierwszej połowie tego roku ukaże się szerszej publiczności.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 21-letniej artystki pt. “Możesz zatrzymać Nas”, który na Youtube ma już 2,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Możesz zatrzymać Nas” trafił na antenę ogólnopolskich stacji radiowych.
Weronika Juszczak jest jedną z najbardziej charyzmatycznych artystek młodego pokolenia, która ani trochę nie boi się muzycznych wyzwań. Weronika w październiku 2016 z hukiem weszła do świata muzyki rozrywkowej, trafiając debiutanckim singlem „Możesz Zatrzymać Nas” na notowania radiowych list przebojów.
źródło: eska.pl, dziendobry.tvn.pl, sieradz.naszemiasto.pl, eska.pl, goingapp.pl, i inne

Tekst nagrania

1.
Znów stoję tu
Na pustym korytarzu
Daleki głos
Jak na skrzydłach wiatru, oddalam myśli
Już widzę szczyt
Na wzgórzu Cincinnati
Swój dźwigać krzyż
Tak ciężko jest pod górę nam tu
To nieprawda że
Obiecałam Ci, złota deszcz
Taki pech
Ref.
Tak wiem,
to tylko taki sprint został
Zły sen
I urwany film ciągle
Bez sił
Tak najłatwiej żyć teraz
Tak wiem
Naiwnie ciągle chce myśleć
Że Ty
Zostać miałeś też przecież
W tym śnie
Tak najłatwiej żyć teraz
2.
Wspominam film
O tamtej krótkiej nocy
Przypomnisz mi
Jak mam na imię, odgadniesz czy nie?
Dokopię się
Do myśli zapomnianych
Na dworze chłód
I chociaż zimno, mogę przeżyć
To nieprawda że
Nie obchodzi mnie, co chciałeś mieć
Taki pech
Ref.
Tak wiem,
to tylko taki sprint został
Zły sen
I urwany film ciągle
Bez sił
Tak najłatwiej żyć teraz
Tak wiem
Naiwnie ciągle chce myśleć
Że Ty
Zostać miałeś też przecież
W tym śnie
Tak najłatwiej żyć teraz
BRIDGE:
Tak wiem,
to tylko taki sprint został
Zły sen
I urwany film ciągle
Bez sił
Tak najłatwiej żyć teraz
Ref.
Tak wiem
Naiwnie ciągle chce myśleć
Że Ty
Zostać miałeś też przecież
W tym śnie
Tak najłatwiej żyć teraz

Lista utworów

1. Hallelujah
2. Inna
3. Kolejny Sen
4. Możesz Zatrzymać Nas
5. Nie Zmienię Się
6. Od Nowa
7. Odwaga
8. Podaj dłoń
9. Powiedz, Że Chcesz
10. Przy Tobie
11. Sprint
Pozostałe utwory są na tej stronie
Weronika Juszczak (ur. 11.05.1999) to bardzo uzdolniona YouTuberka z wieloma sukcesami na koncie, pomimo młodego wieku. Jednym z największych sukcesów Weroniki było wygranie konkursu The Voice w Hiszpanii, co przyniosło jej spory rozgłos. Jej debiutancka płyta zatytułowana “Inna” ukazała się 11 maja 2018 roku nakładem wytwórni płytowej My Music i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 12 piosenek. Krążek jest odzwierciedleniem zmian, jakie zaszły w życiu młodej artystki. Kilkanaście różnorodnych, starannie dopracowanych kawałków sprawi, że niejedna osoba znajdzie tu coś dla siebie, zatrzyma na dłużej przy ulubionym numerze, który być może będzie też odzwierciedleniem osobistych przeżyć.
źródło: apynews.pl oraz mymusicshop.pl

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 35 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *