Wac Toja – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Wac Toja to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego rapera Wac Toja, rapera Kubańczyka oraz producenta PSRA zatytułowana “Piątek”.

Autorami tekstu są Kubańczyk oraz Wac Toja, natomiast kompozytorem jest PSR.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 204 930 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 20 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Borys Bernacki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Wac Toja pt. “Kapitan”, który na YouTube ma już 31 mln wyświetleń? Zobaczymy.

4 listopada 2021 ukazał się krążek Wac Toja zatytułowany ‘Cały lokal skacze’. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 11 numerów. W serwisie empik.com czytamy o tym wydawnictwie: Najnowszy album artysty, pełen hitów, które porwały już miliony słuchaczy. Wbijaj w letni vibe i popłyń razem z Kapitanem i Butlą przez Lato gorące jak Tropical Island. Kilka miesięcy wcześniej ukazał się materiał „FIVE”.

Kim jest Kubańczyk? Pod tym pseudonimem kryje się Jakub Flasa. W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2021-03-06 czytamy, że to nie tylko młody raper, który ma na swoim koncie wiele nutek, ale także uczestnik Fame MMA. W tym serwisie czytamy również, że Kubańczyk tworzy zgraną parę z Olą Ciupą. Raper urodził się 14 marca 1995 roku w Szczecinie. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Lady Pank”, który ma już 41 mln wyświetleń. 2 kwietnia 2021 ukazał się jego krążek zatytułowany ‘Młody Kot’.

PSR, właśc. Kamil Pisarski to producent muzyczny. Dużą popularnością na YouTube z produkcji, których był producentem cieszy się numer “Szaman” Palucha, który ma już 107 mln mln wyświetleń. W 2019 roku ukazał się jego krążek zatytułowany ‘Bipolar’ (x Filipek).

źródło: | eska.pl, Facebook, YouTube, i inne

Tekst nagrania “Piątek”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu tego nagrania.

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. 21 Gramów
3. Antyrelax
4. Babciu to jest pyszne
5. Bluszcz
6. Boso feat. Tony Yoru, HVZX
7. Brylant
8. Budzę się
9. Butla feat. Kizo
10. Całą Noc
11. Piątek (oraz Kubańczyk x PSR)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Wac Toja właśc. Wacław Osiecki (ur. 12 czerwca 1994 w Kisielicach) – polski raper. Raper został zaproszony do 4 edycji “Młodych Wilków” akcji Popkiller. Jego solowy utwór z akcji Młode Wilki pt. “Całą noc” został najlepiej przyjęty przez słuchaczy co zaowocowało zrealizowaniem jedynego teledysku ze wszystkich pozostałych utworów z albumu. Gatunek jego muzyki to hip hop. Jego debiutancka płyta zatytułowana ‘MiDDLE FiNGER’ ukazała się 11 lutego 2015 (nielegal). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *