VIZE, Alle Farben – Kids ft. Graham Candy

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór niemieckiego projektu muzycznego VIZE oraz niemieckiego DJ-a Alle Farben zatytułowany “Kids” (z gościnnym udziałem nowozelandzkiego piosenkarza Grahama Candy). Singiel jest odświeżoną wersją kawałka “Kids” amerykańskiego zespołu rockowego MGMT. „Kids” Amerykanów został wydany jako trzeci i ostatni singiel z ich debiutanckiej studyjnej płyty “Oracular Spectacular” (2007) w dniu 13 października 2008 r. Wersja kompozycji, która pojawia się w Oracular Spectacular, jest aktualizacją wcześniejszych wersji, które pojawiają się na EP-kach zespołu Time to Pretend (2005) i We (Don’t) Care (2004). Numer zatytułowany „Kids (Afterschool Dance Megamix)” pojawia się na krążku Climbing to New Lows (2005). 1 grudnia 2009 roku nutka została nominowana na 52. dorocznej Grammy Awards w kategorii Best Pop Performance by a Duo or Group with Vocals.


Dodajmy, że MGMT (poprzednio The Management) to amerykański zespół rockowy działający w Brooklynie w Nowym Jorku. W skład grupy wchodzą Ben Goldwasser i Andrew VanWyngarden. Magazyn Rolling Stone umieścił MGMT w zestawieniu dziesięciu “Artystów, których należy obserwować w 2008”.

Gatunki nowej piosenki to Dance-pop i Tropical House. Materiał napisali Ben Goldwasser oraz Andrew VanWyngarden. Kompozycja została wyprodukowana przez VIZE, JUNKX i Alle Farben. W kawałku każdy z producentów dodał coś od siebie. Na pochwałę zasługuje Graham, który już wcześniej pracował z Alle Farben przy pierwszym singlu Niemca pt. „She Moves (Far Away)” (2014) oraz przy utworze “Sometimes”. Jego specyficzny wokal to ogromny plus.

Oficjalne Lyrics Video do nowego utworu na Youtube ukazało się 29 maja 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 487 879 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu VIZE pt. “Stars” (feat. Laniia), który na Youtube ma już 35 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że swego czasu singiel “Stars” podbijał niemieckie i polskie listy przebojów.

VIZE to dwaj DJ-e i producenci z Niemiec. Zaczęli w 2018 roku i dość szybko, bo rok później zaczęli być doceniani dzięki sukcesom na listach przebojów. Swoją muzę określają jako „Slap house”. Najbliższy koncert projektu ma się odbyć 28 listopada 2020 w Rostock, Germany, Theater Des Friedens, a kolejny na wydarzeniu pn. Helene Beach Festival, które ma mieć miejsce w dniach 22-25 lipca 2021 w Frankfurt an der Oder, Germany.

Alle Farben (właśc. Frans Zimmer, ur. 5 czerwca 1985 w Berlinie) – niemiecki DJ i producent muzyczny, tworzący muzykę głównie w gatunku deep house. Frans został wychowany w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg. W 2010 roku zaczął pracować jako DJ w berlińskich klubach nocnych i barach. Zafascynowany twórczością Friedensreicha Hundertwassera początkowo przyjął pseudonim Hundert Farben (czyli Sto Kolorów), który później zmienił na Alle Farben (czyli Wszystkie Kolory). Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Please Tell Rosie” (featuring Younotus), który ma już 41 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 14 czerwca 2019 roku krążek “Sticker on My Suitcase”. Płyta jest utrzymana w gatunku house i zawiera 18 numerów. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 14 sierpnia 2020 w Sylt, Germany, Open Air Gelände Flughafen Sylt, a kolejny na wydarzeniu pn. Panama Open Air, które ma mieć miejsce w dniach 4-6 września 2020 w Bonn, Germany.

Graham Candy (ur. 1 kwietnia 1991 r. W Auckland w Nowej Zelandii) to piosenkarz, autor piosenek i aktor z Nowej Zelandii. W 2013 roku przeniósł się do Berlina, aby rozpocząć karierę muzyczną. Pierwsza współpraca Grahama z niemieckim DJ-em i producentem Alle Farben, „She Moves” (2014), przyniosła mu szybką popularność. W dyskografii wykonawcy znajduje się na razie jeden album pt. “Plan A” wydany w 2016 roku. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 19 listopada 2020 w Hamburg, Germany, Christianskirche Ottensen.

źródło: djpromotion.com.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki VIZE

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Kids”

[Verse: Graham Candy]
Well, you were a child crawling on your knees toward him (Crawling on your knees)
Making mama so proud
But your voice is too loud (Too loud, too loud)
We, we like to watch you laughing (You laughing)
You picking insects off of plants
No time to think of consequences (-quences)
[Pre-Chorus: Graham Candy]
Control yourself, take only what you need from it (Need from it)
A family of trees wanting to be haunted
[Chorus/Drop: Graham Candy]
Control yourself, take only what you need from it
A family of trees wanting to be haunted
[Verse 2: Graham Candy]
The water is warm, but it’s sending me shivers (Me shivers)
A baby is born (Baby is born)
Crying out for attention
The memories fade like looking through a fogged mirror (Fogged mirror)
Decisions to decisions are made and not bought
But I thought this wouldn’t hurt a lot, I guess not
[Chorus/Drop: Graham Candy]
Control yourself, take only what you need from it (Need from it)
A family of trees wanting to be haunted (To be haunted)
Control yourself, take only what you need from it
A family of trees wanting to be haunted (To be haunted)
[Interlude]
[Chorus/Drop: Graham Candy]
Control yourself, take only what you need from it (Need from it)
A family of trees wanting to be haunted (To be haunted)
Control yourself, take only what you need from it (To be haunted)
A family of trees wanting to be haunted (To be haunted)
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 22 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *