Violet Splat – nowa piosenka

Violet SplatTytuł nowej piosenki Violet Splat to:
Violet Splat-nowa-piosenka
Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.
 
Posłuchaj nowej piosenki Violet Splat

Single
1. The Blind Pole Star
2. Elephant Parade
3. Irresponsibility
Warszawski zespół Violet Splat zainspirowany graniem takich zespołów jak Warpaint, Portishead, Archive, powstał w lipcu 2014 roku. Fioletową Plamę tworzy Ewa (wokalistka), Ania (basistka), Asia (perkusistka) oraz Bart (gitarzysta). Fioletowa substancja, którą wytwarzają podczas grania trafia poprzez uszy prosto w serce, zostawiając w nim trwały ślad. Pływają w przestrzennych dźwiękach oraz psychodelicznych rytmach, które dopieszczone są subtelnym wokalem Ewy. W grudniu ukazała się debiutancka EP-ka “Desires Of The White Fawn”, zawierająca cztery całkiem odmienne od siebie utwory. Muzyka, która powstaje jest uosobieniem obrazów kłębiących się w ich violetowych głowach. Zespół czerpie również inspiracje z kultury indyjskiej, łącząc mistyczne, akustyczne brzmienie sitaru z brudną i przesterowaną gitarą. Violet Splat oferuje niezapomnianą i tajemniczą podróż w muzyczne zakamarki świadomości. Ich gatunek muzyki to Noise rock, Alternative i Psychedelic.
Członkowie:
Ewa Strugalska-Gola – wokal | Bartek “Bart” Jastrzębski – Gitara, Sitar | Ania Jastrzębska – Gitara basowa | Asia Gorzkowska – Perkusja
źródło: facebook.com/violetsplat


Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 30 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *