U2 – nowa piosenka

u2Tytuł nowej piosenki U2 to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki U2

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór irlandzkiego zespołu U2. Kawałek promuje 14 album studyjny „Songs Of Experience”, który ukazał się 1 grudnia 2017 nakładem wytwórni płytowej Island. Krążek to kontynuacja “Songs Of Innocence” (2014). Inspiracją dla powstania obu płyt jest zbiór poematów “Songs of Innocence and Experience”, osiemnastowiecznego angielskiego poety, malarza i mistyka, Williama Blake’a. Gatunek piosenki to Rock. Autorami tekstu są The Edge, Bono, Larry Mullen Jr i Adam Clayton, natomiast producentem jest Jacknife Lee. Czy kawałek powtórzy sukces hitu U2 „Beautiful Day”, który na Youtube ma przeszło 117 miliona wyświetleń? Zobaczymy. Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 27 kwietnia 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 1 430 204 wyświetleń na Youtube. Panowie z U2 są w średnim wieku, ale wciąż pamiętają o młodych słuchaczach, dlatego ich najnowszy wideoklip przedstawia młodych Irlandczyków, należących do różnych subkultur młodzieżowych. Wśród nich jest również wielu przedstawicieli społeczności LGBTQ, czyli gejów, lesbijek, osób transseksualnych i queer. Teledysk wyreżyserował David Mushegain, który znany jest przede wszystkim jako oficjalny fotograf Red Hot Chili Peppers. Wyjaśnił on, iż klip jest “celebracją miłości, indywidualności, celebracją każdego człowieka”. Warto dodać, że najbliższy koncert formacji, na którym być może usłyszymy nowy numer odbędzie się 31 sierpnia i 1 września 2018 na Mercedes-Benz Arena (O2 World Berlin) w Berlinie (Niemcy), a kolejny 04 września 2018 na Lanxess Arena w Cologne (Niemcy).
źródło: Internet
Tekst utworu
[Verse 1]
The door is open to go through
If I could I would come too
But the path is made by you
As you’re walking start singing and stop talking
[Chorus]
Oh, if I could hear myself when I say
Oh, love is bigger than anything in its way
[Verse 2]
So young to be the words of your own song
I know the rage in you is strong
Write a world where we can belong
To each other and sing it like no other
[Chorus]
Oh, if I could hear myself when I say
Oh, love is bigger than anything in its way
[Bridge]
If the moonlight caught you crying on Killiney Bay
Oh sing your song
Let your song be sung
If you listen you can hear the silence say
When you think you’re done
You’ve just begun
[Outro]
Love is bigger than anything in its way
Love is bigger than anything in its way
Love is bigger than anything in its way
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.


Single po 2010 roku

Tytuł Rok Najwyższe pozycje na listach
UK
[18]
AUS
[6]
IRE
[57]
“I Will Follow” (live from Glastonbury) 2011 78
“Ordinary Love” 2013 82 13
“Invisible” ((RED) edit version)” 2014 65 24
“The Miracle (of Joey Ramone)”
“Every Breaking Wave”
“Song for Someone” 2015
“You’re the Best Thing About Me” 2017
“Get Out of Your Own Way” 2018
“Summer of Love”
“Love Is Bigger Than Anything in Its Way”
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Pozostałe utwory są na tej stronie
U2 – irlandzki zespół rockowy, powstały w Dublinie w roku 1976, pod nazwą U2 występujący od 1978. Do połowy lat 80. zespół zyskał międzynarodowy rozgłos, przede wszystkim za sprawą pełnego pasji wokalu Bono (tenor, baryton, lekki falset, ponad 3 oktawy), oryginalnego stylu gitarowego The Edge’a i repertuaru, składającego się głównie z melodyjnych, chwytliwych, a jednocześnie przepełnionych emocjami utworów. Grupa powstała w Mount Temple Comprehensive School w 1976 roku, kiedy członkowie byli nastolatkami o ograniczonej sprawności muzycznej. W ciągu czterech lat podpisali kontrakt z Island Records i wydali debiutancki album. Późniejsze prace, takie jak ich pierwszy brytyjski numer jeden album, War (1983), oraz singiel “Sunday Bloody Sunday” i “Pride (In the Name of Love)” pomogły ugruntować reputację U2 jako grupy politycznie i społecznie świadomej. Do połowy lat 80-tych stali się znani na całym świecie z powodu ich żywego występu, wyróżnionego występem w Live Aid w 1985 roku. Piąty album grupy The Joshua Tree (1987), czynił je międzynarodowymi supergwiazdami i był ich największym sukcesem krytycznym i komercyjnym. Obecny skład formacji stanowią cztery osoby. Obecnie wokalistą grupy jest Bono (Paul David Hewson). Ich debiutancka płyta zatytułowana “Boy” ukazała się 20 października 1980 r nakładem wytwórni płytowej Island. Gatunki ich muzyki to rock, post punk, rock alternatywny i rock stadionowy.
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 93 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *