Twocolors – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Twocolors to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Twocolors

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego duetu DJ-ów Twocolors zatytułowana “Lovefool”. Kawałek jest odświeżoną wersją wielkiego przeboju lat 90. – “Lovefool” zespołu The Cardigans. Przeróbka bije rekordy popularności na listach przebojów. Singiel pokrył się złotem w Polsce, Szwajcarii, Rosji oraz Finlandii. Łącznie nutka zgromadziła ponad 122 mln streamów na całym świecie, ponad 2,1 mln Shazamów.
12 września br. Twocolors wstawili krótkie wideo na swoim Fanpage na Facebooku i opatrzyli je tym komentarzem:


“Thank you, Polska! Our colors are red and white today! Airplay charts #1 and gold for Lovefool! This is crazy! We love you, Poland! Many thanks to @universalmusicpolska and have a great weekend.”

Translator przetłumaczył nam to mniej więcej tak:

“Dziękuję, Polsko! Nasze kolory to dziś czerwono-białe! Lista przebojów Airplay #1 i złoto dla Lovefool! To szaleństwo! Kochamy Cię, Polsko! Wielkie dzięki dla @universalmusicpolska i udanego weekendu.”

Przeczytajcie także co duet Twocolors mówi o samym numerze:

– Nie chcieliśmy zrobić zwyczajnego coveru, dodając bit i zwiększając tempo. Naszym celem była reinterpretacja, dodanie ciekawego riffu, linii basowej i podkreślenie melancholii, która kojarzy się z tym kawałkiem.

The Cardigans to szwedzka grupa, która powstała w Jönköping w 1992 roku. Styl formacji zmieniał się wraz z każdą płytą i charakteryzował się począwszy od rocka alternatywnego i indie, przez muzykę pop inspirowaną latami 60. na zwykłym rocku skończywszy. Ich drugie wydawnictwo “Life” (1995) zwróciło uwagę międzynarodowej publiczności i krytyków. Ich singiel „Lovefool” wydany 14 września 1996, który znalazł się na albumie “First Band on the Moon” (1996) przyniósł im popularność. Kawałek stał się hitem na całym świecie. Po ponownym wydaniu w 1997 roku „Lovefool” zajął drugie miejsce na UK Singles Chart i na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 Airplay Chart (nie pojawił się na liście Hot 100 ze względu na obowiązujące wówczas zasady). Materiał otrzymał następujące nominacje: Europejska Nagroda Muzyczna MTV za najlepszą piosenkę, Grammis: Piosenka roku. Warto odnotować, że nutka została włączona do ścieżki dźwiękowej filmu Romeo i Julia na podstawie sztuki Williama Shakespeare’a, wyreżyserowanego przez Baza Luhrmanna. W filmie zagrali m.in. Leonardo DiCaprio i Claire Danes.
Gatunek nowej piosenki to Dance/Electronic. Autorzy utworu: Nina Persson oraz Peter Anders Svensson. Kompozycja została wyprodukowana przez twocolors.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 8 maja 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 18 377 198 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali twocolors i Lennard Boekstegers. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Jonas Friedrich. Produkcją zajęła się ekipa Rettich Film. Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces hitu twocolors pt. “Follow You” (ft. Muringa), który na YT ma 6,3 mln wyświetleń.

Tekst nagrania “Lovefool”

[Intro]
(Love me, love me)
(Say that you love me)
(Fool me, fool me)
(Go on and fool me)
[Verse 1]
Dear, I fear we’re facing a problem
You love me no longer, I know
And maybe there is nothing
That I can do to make you do
Mama tells me I shouldn’t bother
That I ought to stick to another man
A man that surely deserves me
But I think you do
[Pre-Chorus]
So I cry and I pray
And I beg for you to
[Chorus]
Love me, love me
Say that you love me
Fool me, fool me
Go on and fool me
Love me, love me
Pretend that you love me
Leave me, leave me
Just say that you need me
[Post-Chorus]
Love me, love me
Fool me, fool me
Love me, love me
Fool me, fool me
[Verse 2]
Lately I have desperately pondered
Spent my nights awake
And I wondered what I could have done
In another way to make you stay
Reason will not lead to solution
I will end up lost in confusion
I don’t care if you really care
As long as you don’t go
[Pre-Chorus]
So I cry and I pray
And I beg for you to
[Chorus]
Love me, love me
Say that you love me
Fool me, fool me
Go on and fool me
Love me, love me
Pretend that you love me
Leave me, leave me
Just say that you need me
[Post-Chorus]
Love me, love me
Fool me, fool me
Love me, love me
Fool me, fool me
[Bridge]
Oh, I cry and I pray
And I beg for you to love me
I cry and I pray
And I beg for you to love me
[Outro]
Love me, love me
Fool me, fool me
Love me, love me
Say that you love me
Love me, love me
For you to love me
Fool me, fool me
For you to love me
Love me, love me
For you to love me
Love me, love me
Say that you love me
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Chasing Waves (feat. Sofia Dragt)
2. Dust
3. Follow You (feat. Muringa)
4. Lovefool
5. Never Done This
6. No Games
7. Overload
8. Places
Kim są Twocolors? Garść informacji o nich można znaleźć na ich stronie internetowej, gdzie czytamy:

“To paint, you need colors. When you mix two colors, you get contrast. The DJ/producer-duo twocolors is full of contrasts, just like their city of Berlin, where the two musicians met in 2015. Constantly exploring in search of sonic excellence and magic. Alternative and underground influences but also pop and mainstream culture and music. Those two strong opposites is what their sound is anchored in. Aiming for a new symbiosis of driving electro and melodic pop. Never losing sight of their mission to entertain and make people dance. The journey has begun. You are welcome to come along. And you don’t even have to choose a color.”

Translator nam to przetłumaczył mniej więcej tak:

“Do malowania potrzebujesz kolorów. Kiedy mieszasz dwa kolory, uzyskujesz kontrast. Dwukolorowy duet DJ-ów i producentów jest pełen kontrastów, podobnie jak ich miasto Berlin, gdzie dwaj muzycy spotkali się w 2015 roku. Nieustannie poszukują dźwiękowej doskonałości i magii. Wpływy alternatywne i undergroundowe, ale także popowa i mainstreamowa kultura i muzyka. Te dwa silne przeciwieństwa są tym, w czym zakotwiczone jest ich brzmienie. Dążąc do nowej symbiozy napędzającego electro i melodyjnego popu. Nigdy nie tracą z oczu swojej misji rozrywki i sprawiania, by ludzie tańczyli. Podróż się rozpoczęła. Serdecznie zapraszamy. Nie musisz nawet wybierać koloru.”

Obejrzyj i posłuchaj “twocolors – Q&A“, które opublikował serwis CGM.pl na swoim kanale na YouTube.
źródło: twocolors.de oraz YouTube

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 152 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *