Top Girls – nowa piosenka

Top GirlsTytuł nowej piosenki Top Girls to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Top Girls

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiej grupy Top Girls. Po raz kolejny dziewczyny potwierdziły, że nie spoczywają na laurach tylko pracują, aby zadowolić siebie i fanów muzyki disco polo. Kawałek posiada prosty refren do zapamiętania. Na YT pojawił się także remiks do numeru.

– “Utwór opowiada o dziewczynie, która poznała faceta który lubi zabawę, spędzanie wolnego czasu na imprezach z kolegami i próbuje ja w to wciągnąć ale niestety jej to nie pasuje i kolejny raz trafia się ktoś kto jest chłopczykiem, a nie facetem jakiego potrzebuje” – powiedziała Paula Karpowicz.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorkami tekstu są Paula Karpowicz, Justyna Lubas oraz Angelika Żmijewska, natomiast kompozytorem jest Kazimierz Krzysiek.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 21 kwietnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 882 317 wyświetleń na YT. Wideoklip z lekkim pazurem, ponętnymi wokalistkami oraz profesjonalnymi tancerkami z Białegostoku idealnie pasuje do całości. Zdjęcia do klipu trwały jeden dzień. Za produkcje klipu odpowiada Intermedio Marcin Pijanowski. Teledysk został nakręcony w Forteca Paintball Bialystok. W ciągu kilku godzin od premiery materiał znalazł się w czołówce najpopularniejszych produkcji na karcie czasu w serwisie YouTube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Mleczko”, który na Youtube ma już 46 milionów wyświetleń? Zobaczymy.

Warto dodać, że dziewczyny z formacji Top Girls to piękne oraz uzdolnione wokalistki. Ich ostatnie kompozycje podbijają listy przebojów oraz serca słuchaczy disco polo. 19 września 2018 roku królowe muzyki Disco-Polo i Dance wydały album “Zakochana”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Green Star. Krążek zawiera 19 piosenek i jest utrzymany w gatunkach Disco Polo i Dance-pop. Najbliższa impreza, na której wystąpi grupa odbędzie się 26-05-2019 na wydarzeniu pn. III Grudziądzkie Disco Granie w miejscowości Grudziądz (Kujawsko-pomorskie), a kolejna 21-06-2019 na wydarzeniu pn. BALONOWE DISCO 2019 w miejscowości Kruszyn (Kujawsko-pomorskie).
źródło: disco-polo.info, lovedisco.pl, Internet

Tekst utworu

Nie jestem taka…
Nie zmienisz mnie…

1.Spotykam Cię niewinnie, zaczyna się
Widzę, że bierze mnie.
Choć serce chce sprawia że, rozum mój
waha się.
Tylko imprezy i lans, co weekend wpadasz
w ten trans.
Koledzy ważniejsi są, duma dwa stery ma
powiedz mi, gdzie w tym ja.

Ref x 2
Ty bawić się chcesz, mnie wciągnąć w to też
zapomnij, ja nie jestem taka.
Zmień się szybko bo wiesz, życie zbyt krótkie jest
ja chcę mężczyzny, nie chłopaka.

2.zwrotka
I znowu w mym życiu ktoś miesza dziś,
chyba mam deja vu
Dlaczego dziś ja plus ty to wynik
sprzeczny ma być
Ja tak subtelna, Ty drań
Wcisnęłam stop, Ty wciąż grasz
W końcu zostaniesz z tym sam,
Dziś pytasz mnie czego chcę
więc odpowiedź Ci dam

Ref x 2
Ty bawić się chcesz, mnie wciągnąć w to też
zapomnij, ja nie jestem taka.
Zmień się szybko bo wiesz, życie zbyt krótkie jest
ja chcę mężczyzny, nie chłopaka.

Ref x 3
Ty bawić się chcesz, mnie wciągnąć w to też
zapomnij, ja nie jestem taka.
Zmień się szybko bo wiesz, życie zbyt krótkie jest
ja chcę mężczyzny, nie chłopaka.

Lista utworów

1. Dziś zatańcz ze mną
2. Czeski Film
3. Mleczko
4. Kochaj nieprzytomnie
5. Nie Będę Twoja
6. Zakochana
7. Jakbyś Mnie Zechciał
8. Kobieta zmienną jest
9. Nie jestem taka
Pozostałe utwory są na tej stronie

Top Girls to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance. Na oficjalnej stronie czytamy:
Nowości disco polo szykują dla Was właśnie trzy piękne, utalentowane wokalnie i ogromnie zdeterminowane dziewczyny. Wytwórnia Green Star wreszcie pokazała światu nowy, atrakcyjny zespół Top Girls, który tworzą trzy seksowne członkinie: Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i znana z czwartej edycji Disco Star Justyna Lubas. Ich debiutancka płyta zatytułowana Dziś Zatańcz Z Nami ukazała się w 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Green Star i jest utrzymana w gatunku disco-polo. Czytaj więcej
źródło: zespoltopgirls.pl

(Odwiedzono 667 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.