Top Girls – Nie jestem taka

Top GirlsW sieci ukazał się nowy utwór polskiej grupy Top Girls zatytułowany “Nie jestem taka”. Po raz kolejny dziewczyny potwierdziły, że nie spoczywają na laurach tylko pracują, aby zadowolić siebie i fanów muzyki disco polo. Kawałek posiada prosty refren do zapamiętania. Na YT pojawił się także remiks do numeru.


– “Utwór opowiada o dziewczynie, która poznała faceta który lubi zabawę, spędzanie wolnego czasu na imprezach z kolegami i próbuje ja w to wciągnąć ale niestety jej to nie pasuje i kolejny raz trafia się ktoś kto jest chłopczykiem, a nie facetem jakiego potrzebuje” – powiedziała Paula Karpowicz.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorkami tekstu są Paula Karpowicz, Justyna Lubas oraz Angelika Żmijewska, natomiast kompozytorem jest Kazimierz Krzysiek.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 21 kwietnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 882 317 wyświetleń na YT. Wideoklip z lekkim pazurem, ponętnymi wokalistkami oraz profesjonalnymi tancerkami z Białegostoku idealnie pasuje do całości. Zdjęcia do klipu trwały jeden dzień. Za produkcje klipu odpowiada Intermedio Marcin Pijanowski. Teledysk został nakręcony w Forteca Paintball Bialystok. W ciągu kilku godzin od premiery materiał znalazł się w czołówce najpopularniejszych produkcji na karcie czasu w serwisie YouTube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Mleczko”, który na Youtube ma już 46 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
Warto dodać, że dziewczyny z formacji Top Girls to piękne oraz uzdolnione wokalistki. Ich ostatnie kompozycje podbijają listy przebojów oraz serca słuchaczy disco polo. 19 września 2018 roku królowe muzyki Disco-Polo i Dance wydały album “Zakochana”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Green Star. Krążek zawiera 19 piosenek i jest utrzymany w gatunkach Disco Polo i Dance-pop. Najbliższa impreza, na której wystąpi grupa odbędzie się 26-05-2019 na wydarzeniu pn. III Grudziądzkie Disco Granie w miejscowości Grudziądz (Kujawsko-pomorskie), a kolejna 21-06-2019 na wydarzeniu pn. BALONOWE DISCO 2019 w miejscowości Kruszyn (Kujawsko-pomorskie).
źródło: disco-polo.info, lovedisco.pl, Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Top Girls

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu

Nie jestem taka…
Nie zmienisz mnie…
1.Spotykam Cię niewinnie, zaczyna się
Widzę, że bierze mnie.
Choć serce chce sprawia że, rozum mój
waha się.
Tylko imprezy i lans, co weekend wpadasz
w ten trans.
Koledzy ważniejsi są, duma dwa stery ma
powiedz mi, gdzie w tym ja.
Ref x 2
Ty bawić się chcesz, mnie wciągnąć w to też
zapomnij, ja nie jestem taka.
Zmień się szybko bo wiesz, życie zbyt krótkie jest
ja chcę mężczyzny, nie chłopaka.
2.zwrotka
I znowu w mym życiu ktoś miesza dziś,
chyba mam deja vu
Dlaczego dziś ja plus ty to wynik
sprzeczny ma być
Ja tak subtelna, Ty drań
Wcisnęłam stop, Ty wciąż grasz
W końcu zostaniesz z tym sam,
Dziś pytasz mnie czego chcę
więc odpowiedź Ci dam
Ref x 2
Ty bawić się chcesz, mnie wciągnąć w to też
zapomnij, ja nie jestem taka.
Zmień się szybko bo wiesz, życie zbyt krótkie jest
ja chcę mężczyzny, nie chłopaka.
Ref x 3
Ty bawić się chcesz, mnie wciągnąć w to też
zapomnij, ja nie jestem taka.
Zmień się szybko bo wiesz, życie zbyt krótkie jest
ja chcę mężczyzny, nie chłopaka.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 147 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *