Tones and I – The Kids Are Coming

W sieci ukazał się nowy utwór australijskiej piosenkarki Tones and I zatytułowany “The Kids Are Coming”. Kawałek został wydany jako czwarty singiel z debiutanckiej EP-ki artystki o tej samej nazwie. W dniu 28 września 2019 r. Tones and I wykonała numer podczas 2019 AFL Grand Final. Kompozycja została wyprodukowana i napisana przez Tones and I.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 26 września 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 034 023 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Alan Del Rio Ortiz. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Tyler Weinberger. Wideoklip posiada świetny i zabawny scenariusz.
Pod klipem napisano:


A very happy young girl looking forward to a bright and wonderful future.

Translator przetłumaczył nam to następująco:

Bardzo szczęśliwa młoda dziewczyna, która czeka na świetlaną i cudowną przyszłość.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 19-letniej Australijki pt. “Dance Monkey”, który na Youtube ma już 75 mln wyświetleń? Zobaczymy. Warto dodać, że kompozycja „Dance Monkey” osiągnęła numer jeden w Australii, Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Przebojowy kawałek “Dance Monkey” odbił się szerokim echem, gromadząc 80 milionów streamów na całym świecie i docierając do top 10 najczęściej odtwarzanych utworów w serwisie Spotify w Polsce. “Dance Monkey” znajdował się na 1 pozycji listy najczęściej wyszukiwanych utworów w serwisie Shazam w Polsce oraz okupował szczyt listy Spotify Viral charts w 20 krajach na całym świecie. Singiel “Dance Monkey” w Australii dwukrotnie pokrył się platyną, a także dotarł na 1. miejsce w takich serwisach jak Shazam, Spotify czy Apple Music. Dzięki “Dance Monkey” Tones And I stała się pierwszą kobietą od 10 lat, która zajmowała 1. miejsce na australijskiej liście przebojów przez 4 kolejne tygodnie. Jednocześnie zakończyła historyczne panowanie Lil Nasa X.
Tones and I odnosi sukcesy również występując na żywo. Właśnie wyprzedała australijską trasę, a jesienią po raz pierwszy wyruszy na podbój Europy, a także da koncerty w Nowym Jorku i Los Angeles. Artystka zagra w ramach europejskiego tournee swój pierwszy koncert w Polsce, 23 marca 2020 roku, w krakowskim Klubie Studio. Natomiast najbliższy koncert wykonawczyni odbędzie się 2 listopada 2019 na wydarzeniu pn. Land Of Plenty 2019 w Showgrounds, Shepparton, VIC, Australia, a kolejny 7 listopada 2019 w Maze, Berlin, Germany.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: Wikipedia, wyspa.fm, muzykabeztajemnic.info.pl, songkick.com, i inne?

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 5 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)