Tiësto, ZAXX – Affliction ft. Olivera

W sieci ukazał się nowy wspólny utwór holenderskiego DJ-a Tiësto i amerykańskiego muzyka ZAXX z gościnnym udziałem finki Olivera zatytułowany “Affliction”. Singiel to jeden z kawałków, które tworzą album ” Ninjawerks (Vol.1) “.
Gatunek nowej piosenki to Dance/Electronic. Autorami tekstu są Sjaak Douma, Katriina Ullakko, Olivera, ZAXX i Tiësto. Kompozycja została wyprodukowana przez ZAXX oraz Tiësto.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 20 grudnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 261 620 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Holendra pt. „Red Lights”, który na Youtube ma przeszło 134 miliony wyświetleń?
Dla wielu Tiësto jest jednym z największych nazwisk na scenie muzyki elektronicznej. Warto wspomnieć, że światowej sławy DJ wystąpił w Polsce 13 lipca 2018 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Najbliższy koncert artysty odbędzie się 28 grudnia 2018 r w LIV Nightclub, Fontainebleau, Miami Beach, FL, US, a kolejna impreza z jego udziałem odbędzie się 28 grudnia 2018 r. – 29 grudnia 2018 r na Lights All Night Festival 2018 w Dallas Market Hall, Dallas, TX, US. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 49-latka zamyka wydany 16 czerwca 2014 roku krążek “A Town Called Paradise”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Musical Freedom, PM:AM oraz Universal. Album jest utrzymany w gatunkach EDM, progressive house, electro house i dance-pop. Standardowa wersja płyty zawiera 14 numerów. Jest to jego 6 album studyjny. Krążek zadebiutował pod numerem 18 na liście Billboard 200 i pod numerem 2 na liście Billboard Dance/Electronic Albums.
Pochodząca z Espoo w Finlandii 24-letnia Olivera wydaje wszystko w 100% niezależnie. W swoich produkcjach zwykle współpracuje z fińskim producentem Lenno. Najnowszy singiel ‘No More’ pojawił się w marcu, trafiając na listy przebojów w Szwecji, Danii i Norwegii.
źródło: weraveyou.com, Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst numeru

[Verse 1: Olivera]
I don’t know if it’s real
Doesn’t go with the melody
It’s not the story that I’ve been dreaming about
It’s the same no matter where I go
Should we be moving on?
Far away from the heaven we grew out
[Chorus: Olivera]
‘Cause I’ve been burning and searching the feeling inside of me
You’re not the one I’m gonna grow old with
So let the storm rage on
And once it’s over, we’re stronger and finally free to breathe
You’re not the one I’m gonna grow old with
Set your heart free
[Instrumental Break: Tiësto & ZAXX]
[Verse 2: Olivera]
Did you know we were done?
Never found here the smoking gun
You deserve to be somebody’s number one
Never change, never give up on you
When I said I love you
Don’t you to dare to deny my words, it was true
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *