Tiësto, Ty Dolla Sign – The Business Part II

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka holenderskiego DJ-a i producenta muzycznego Tiësto oraz amerykańskiego rapera i piosenkarza Ty Dolla Sign zatytułowana “The Business Part II”. Warto wspomnieć, że w zeszłym roku ukazał się kawałek Holendra zatytułowany “The Business”. Singiel ten zawiera niewymieniony wokal Jamesa „Yami” Bella. Nutka “The Business” na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100 (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajęła najwyższą pozycję numer 2, natomiast na rosyjskiej liście Russia Airplay (Tophit) zajęła numer 2. W klipie do tej kompozycji występują aktor i popularny komik Casey Frey oraz tancerka Kyla Bullings.


Gatunek nowej piosenki to House. Materiał napisali: Tiësto, Ty Dolla $ign, Tijs Verwest, Julia Karlsson, James Bell oraz Anton Rundberg. Kompozycja została wyprodukowana przez Antona Rundberga, High Towera i Tiësto.

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YT ukazało się 21 stycznia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 928 169 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 52-letniego DJ-a pt. “Secrets” (nagranego wraz z KSHMR-em, featuring Vassy), który na YT ma już 239 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Secrets” zajął najwyższą pozycje numer jeden na polskich listach przebojów Polish Dance Top 50 oraz Polish Airplay New, a także najwyższą pozycje numer dwa na belgijskiej liście Belgium Dance (Ultratop Wallonia).

Najlepszym didżejem na świecie nie zostaje się bez powodu – głosi oficjalna biografia Tijsa Michiela Verwesta, który w świecie muzyki klubowej znany jest jako Tiësto. Artysta ciężko na zaszczyty zapracował. Holender kilka razy z rzędu był wybierany didżejem roku, ma na koncie setki koncertów na stadionach i potężnych halach dla wielotysięcznych tłumów, które przyjmowały go owacyjnie. W roku 2020 znalazł się na miejscu numer 16 głosowania DJ Mag Top 100.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 15 maja 2020 roku krążek “The London Sessions”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Musical Freedom, PM:AM Recordings i Universal Music. Album jest utrzymany w gatunkach House, Bassline i Dance-pop. Płyta zawiera 13 numerów. Jest to jego szósty album studyjny. Krążek zawiera trzy kolaboracje, z kanadyjskimi producentami Dzeko i Shaunem Frankiem oraz brytyjskim producentem Jonasem Blue, a także niewymienione kolaboracje z Luisem Torresem, Gorgon City i Burnsem. Na wydawnictwie pojawiły się ekscytujące duety z takimi gwiazdami jak Becky Hill, KAMILLE, Mabel, Violet Skies, Rita Ora i wielu innych. Na materiale nie zabrakło również On my California z gościnnym udziałem Snoop Dogga oraz wielkiego przeboju Jackie Chan, gdzie słyszymy między innymi Post Malone’a. „The London sessions” to podsumowanie z niecałych ostatnich dwóch lat działalności Holendra. Płyta na liście UK Albums (OCC) zajęła najwyższą pozycję numer 64, na liście UK Dance Albums (OCC) numer 12, a na liście US Top Dance/Electronic Albums (Billboard)numer 10.

– Bardzo zainspirowałem się londyńską sceną. Londyn zawsze był świetnym miejscem do odkrywania nowych brzmień i artystów, którymi można się zainspirować. Praca z niektórymi z nich w tym cudownym mieście była dla mnie wspaniałym przeżyciem. Jestem niezwykle podekscytowany, że mogę podzielić się z całym światem efektem tych tygodni w Londynie – powiedział Tiësto.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 5 czerwca 2021 w Chandler, AZ, US, Rawhide Western Town & Event Center, a kolejny 10 czerwca 2021 w San Antonio, TX, US, Cowboys Dancehall.

Ty Dolla Sign, właśc. Tyrone Griffin (ur. 13 kwietnia 1985 w Los Angeles) – amerykański raper, piosenkarz i producent muzyczny pochodzący z Los Angeles w Kalifornii. Tyrone muzyką zainteresował się w dzieciństwie. Zaczynał od nauki na gitarze basowej, następnie na kolejnych instrumentach, takich jak bębny, klawiatury czy Akai MPC. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Sucker for Pain” (nagrany wraz z Lil Wayne’m, Wiz Khalifą, Imagine Dragons i Logic, featuring X Ambassadors), który ma już 730 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 39-letniego muzyka zamyka wydany 23 października 2020 roku krążek “Featuring Ty Dolla Sign”. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. Rolling Loud Los Angeles, które ma mieć miejsce w dniach 10-12 grudnia 2021 w San Bernardino, CA, US.

źródło: eska.pl, djpromotion.com.pl, | kultura.onet.pl, Wikipedia, YouTube, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Tiësto

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “The Business Part II”

[Chorus]
Let’s get down, let’s get down to business
Give you one more night, one more night to get this
We’ve had a million, million nights just like this
So let’s get down, let’s get down to business (Ayy)

[Verse 1]
Let’s get down to business
Girl, you’ve been on my wish list
Way more than bad, you’re vicious
Pussy clean, delicious
Won’t doubt it, I know you ’bout it
Bottega, she like my outfit
Broke boy, no, I can’t be around it
When there’s big business, I hit my accountant

[Chorus]
Let’s get down, let’s get down to business
Give you one more night, one more night to get this
We’ve had a million, million nights just like this
So let’s get down, let’s get down to business
Let’s get down, let’s get down to business
Give you one more night, one more night to get this
It’s been a million, million nights just like this
So let’s get down, let’s get down to business

[Verse 2]
Shorty get down, yeah, she don’t play up
She don’t downgrade, better get your weight up
How I last this long, stay prayed up
Now she chiefin’ with the Taylor, she wanna blaze up
Made a hundred mill’, I couldn’t keep my grades up
Upgrade my bitch, still I never change up
Upgrade my whips and my crib and my key
Let’s just get down to this business, you dig?
(So let’s get down, down, down to business)

[Bridge]
Dreams we have don’t ever fall away
But we can’t live ’em if we stay the same
I can’t do this for another day
So let’s get down, let’s get down to business

[Chorus]
Let’s get down, let’s get down to business
Give you one more night, one more night to get this
We’ve had a million, million nights just like this
So let’s get down, let’s get down to business
Ooh, yeah
Let’s get down, let’s get down to business
Give you one more night, one more night to get this
It’s been a million, million nights just like this (Ooh, yeah)
So let’s get down, let’s get down to business

[Outro]
Ooh, yeah, yeah
Ooh, yeah, yeah

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 33 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *