Tiësto, 7 Skies – My Frequency ft. RebMoe

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór holenderskiego DJ-a i producenta muzycznego Tiësto oraz włoskiego DJ-a i producenta muzycznego 7 Skies (David Boldini) zatytułowany “My Frequency” (z gościnnym udziałem RebMoe). RebMoe znakomicie brzmi wokalnie w tym singlu, a całość kawałka jest znakomicie poukładana. Dodatkowo numer posiada fajny bass. Dodajmy, że Holender i Włoch współpracowali już wcześniej razem – w zeszłym roku nagrali nutkę “Trouble” (featuring Micky Blue).
Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic. Materiał napisali: RebMoe, 7 Skies oraz Tiësto. Kompozycja została wyprodukowana przez 7 Skies i Tiësto.
Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YT ukazało się 24 stycznia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 636 107 wyświetleń na Youtube.
W komentarzu pod wideo 7 Skies napisał:


Enjoy the track everyone ! such an honour to work on this track with the legend Tiesto!!! 🙏🏻🔥

Translator nam to przetłumaczył następująco:

Ciesz się wszystkim! taki zaszczyt pracować nad tym utworem z legendą Tiesto !!! 🙏🏻🔥

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 51-letniego DJ-a pt. “Secrets” (nagrany wraz z KSHMR, featuring Vassy), który na YT ma już 210 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Secrets” zajął najwyższą pozycje numer jeden na polskich listach przebojów Polish Airplay Top 100 oraz Polish Airplay New (weekly charts), a także najwyższą pozycje numer dwa na belgijskiej liście Ultratop Wallonia (weekly charts).
Najlepszym didżejem na świecie nie zostaje się bez powodu – głosi oficjalna biografia Tijsa Michiela Verwesta, który w świecie muzyki klubowej znany jest jako Tiësto. Artysta ciężko na zaszczyty zapracował. Holender kilka razy z rzędu był wybierany didżejem roku, ma na koncie setki koncertów na stadionach i potężnych halach dla wielotysięcznych tłumów, które przyjmowały go owacyjnie. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 16 czerwca 2014 roku krążek “A Town Called Paradise”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Musical Freedom, PM:AM oraz Universal. Album jest utrzymany w gatunkach EDM, progressive house, electro house i dance-pop. Standardowa edycja płyty zawiera 14 numerów. Jest to jego szósty album studyjny. W dniu 19 czerwca 2014 r. wydawnictwo weszło na Irlandzką Listę Albumów pod numerem 22. Krążek wszedł do nowozelandzkiej listy albumów pod numerem 39. W dniu 22 czerwca 2014 r. materiał zadebiutował na 22 miejscu w UK Albums Chart. Płyta zadebiutowała na 18 miejscu na liście Billboard 200 i na 2 miejscu na liście Billboard Dance/Electronic Albums. Najbliższy koncert artysty odbędzie się 7 marca 2020 w San Jose Del Cabo, Mexico, OMNIA Dayclub Los Cabos, a kolejny na wydarzeniu pn. Beyond Wonderland Festival, które będzie miało miejsce od 20 do 21 marca 2020 w San Bernardino, CA, US.
Co wiemy o 7 Skies? Niewiele. W opisie na profilu na YT DJ-a napisano: “Sound design, production, mixing and mastering for EDM. Vlogs, soundsets and presets updates and a bunch of cool music!” Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Neverland” (nagrany wraz z KSHMR), który ma już 3 mln wyświetleń.
Jeszcze mniej jest informacji w necie o RebMoe. Popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer “I Don’t Speak French” (nagrany wraz z Pasha), który ma 29 tys wyświetleń.
źródło: djpromotion.com.pl, spinninrecords.com, kultura.onet.pl, Wikipedia, YouTube, songkick.com, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Tiësto

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu “My Frequency”

[Verse 1]
If you wanna dance with me
You need to get my frequency
Early morning late last night
The bass line makes me feel so right
[Pre-drop]
The bass line, the bass line
The bass line, the bass line
The bass line makes me feel so right
[Drop]
(Instrumental)
[Verse 2]
If you wanna dance with me
You need to get my frequency
Early morning late last night
The bass line makes me feel so-
Feel so, feel so, feel so, feel so, feel so
[Pre-drop]
The bass line makes me feel so right
[Drop]
The bass line makes me feel so right
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 3 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *