Sztoss – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sztossa to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka piosenkarza Sztossa, polskiego rapera i producenta SynAlkaPono oraz polskiego rapera Sokoła zatytułowana “Tak naprawdę”. Singiel zapowiadał najnowszy krążek SynAlkaPono zatytułowany “Pondemia”, który ukazał się 23 czerwca 2021 nakładem wytwórni płytowej Esape. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 18 numerów. Jak mówi sam twórca, wszystkie nutki na materiale, który powstawał przez ostatnie lata, inspirowane są wydarzeniami z jego życia.

“Autentyczny charakter najnowszego wydawnictwa docenią słuchacze – zarówno młode pokolenie, jak i wierni fani. Słyszymy tam klasyczne beaty, ale nie brakuje też nowoczesnych brzmień” – czytamy o albumie w serwisie empik.com.

“Z pasków informacyjnych w najnowszym odcinku dowiedzieliśmy się, że SynAlkaPono jest pierwszym na świecie artystą, który dystrybuuje muzykę bezpośrednio na łańcuchu bloków, a wszystkie osoby, które zakupiły pre-orderowe wydanie albumu uczestniczą w tym historycznym wydarzeniu” – czytamy w serwisie gwiazdy.wp.pl.

Jako ciekawostkę podamy fakt, że Pono odpalił najdroższy preorder w historii polskiego rapu.

“SynAlkaPono do swojego najnowszego albumu dorzucił customowy model SuperSoco TS! Elektryczny jednoślad napędzany silnikiem Bosha dodatkowo poddany został pondemicznemu customowi…” – czytamy w serwisie rytmy.pl.

Gatunek nowej piosenki to hip-hop/rap. Autorami tekstu są SynAlkaPono (PONO), Sokół i Sztoss. Kompozycja została wyprodukowana przez DJ-a i producenta Dj B (Michał Olszański).

Warto wspomnieć, że SynAlkaPono i Sokół już współpracowali ze sobą.

“Ta dwójka raperów stawiała bowiem swoje pierwsze wspólne muzyczne kroki dwadzieścia pięć lat temu pod nazwą TPWC (Trzecie Pokolenie Warszawskiej Colendy). Później byli założycielami ZIP Składu, grupy uznawanej za kultową w polskim hip-hopie” – czytamy w serwisie kultura.poinformowani.pl.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 19 marca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 936 882 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Sztossa pt. “K.T.J”, który na YouTube ma już 7 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Pono, właśc. Rafał Artur Poniedzielski (ur. 16 października 1976 w Warszawie) – polski raper i producent muzyczny, a także działacz społeczny i przedsiębiorca. Rafał działalność artystyczną rozpoczął w 1996 roku w ramach duetu TPWC. 44-letni artysta od 1997 roku współtworzy kolektyw ZIP Skład. Natomiast od 1999 roku z przerwami występuje w grupie muzycznej Zipera, której był współzałożycielem. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Szczerze”, który ma już 2,9 mln wyświetleń. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 29-10-2021 w miejscowości Warszawa.

Sokół, właściwie Wojciech Sosnowski (ur. jako Wojciech Sokół 11 marca 1977 w Warszawie), znany również jako Nocny Narrator – polski raper, a także przedsiębiorca i dziennikarz radiowy. Artysta zdobył rozpoznawalność występami w zespole muzycznym WWO, którego był współzałożycielem. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Chcemy być wyżej”, który ma już 57 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 44-letniego muzyka zamyka wydany 15 lutego 2019 roku krążek “Wojtek Sokół”.

źródło: empik.com, gwiazdy.wp.pl, music.apple.com, | YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Tak naprawdę”

Niektórzy łatwo wydają osądy
Niektórzy uważają się za mądrych
Niektórzy zmieniają ciągle poglądy
Tylko po to by można się było znów
Pod coś podłączyć
Tylko po to żeby znowu gdzieś namącić
Tylko po to żeby znowu w coś się wtrącić
Tylko potem jak się pewien etap kończy
Wychodzi kto tak naprawdę tu cały czas ślepo błądzi
Okazuje się to wszystko jak na dłoni
Okazuje się co za tym wszystkim stoi
Okazuje się po tej trajektorii kto tak naprawdę do siebie się tutaj nie dostroi
Kto tak naprawę to nikt więcej jak pasożyt
Kto tak naprawdę potrafi się tylko wozić
Tak naprawdę to każdy chce w sumie dobrze
Lecz finalnie lojalny jest każdy wobec własnych potrzeb
Spróbuj się temu oprzeć

Lista utworów

1. Dziewczyna z 81
2. Epidemia
3. Franek Skoczylas
4. Inne Plany
5. K.T.J
6. My shorty
7. Na 100
8. Tak naprawdę
Pozostałe utwory są na tej stronie

W serwisie steprecords.pl w artykule opublikowanym dnia 26 grudnia 2017 czytamy:

“Sztoss (wł. Wojciech Słota) – wokalista wykonujący muzykę kojarzoną z nurtem R&B, dancehall i reggae. Przed zawiązaniem współpracy, muzyk z Lublina pojawiał się gościnnie w utworach artystów związanych ze Step Records.”

Jego debiutancka legalna płyta zatytułowana “81” ukazała się w maju 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Step Records i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 9 piosenek. Jedynym producentem na materiale jest S4k. VNM jest jedynym gościem na całym wydawnictwie.

Płyta “81” to zbiór opowieści o imprezowej codzienności, podany w wyjątkowo przystępnej dla każdego z nas formie. Razem ze Sztossem zawędrujemy do nocnych klubów, pełnych jaskrawych świateł i zadymionych pomieszczeń, w których obecność skłania do refleksji i budzi pokłady emocji zarówno w artyście, jak i w słuchaczu – czytamy w serwisie preorder.pl.

źródło: steprecords.pl, preorder.pl oraz discogs.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 16 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *