Swae Lee – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Swae Lee to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Swae

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy wspólny utwór amerykańskiego rapera Swae Lee oraz amerykańskiego rapera i piosenkarza Posta Malone. To pierwszy singiel promujący soundtrack do filmu „Spider-Man Uniwersum”, który trafi do polskich kin 25 grudnia 2018 roku. Komputerowa kreskówka to dzieło producentów takich filmów jak „21 Jump Street” czy „Lego: Przygoda” – Phila Lorda i Christophera Millera. Bajka jest świeżym spojrzeniem na uniwersum Spider-Mana, z zachwycającą stroną wizualną. Spring Aspers, szef muzyki i twórczych wydarzeń w Sony Pictures, powiedział, że “Post and Swae dostarczyli piosenkę, która jest zarówno heroiczna, jak i emocjonalna, co jest dokładnie tym, czego potrzebuje opowieść Spider-Man.” Po raz pierwszy o nowym numerze usłyszeliśmy podczas wizyty Posta w programie Jimmy’ego Fallona. Nowa kompozycja to nie pierwsza współpraca obu artystów. W tym roku nagrali również kawałek “Spoil My Night”, który trafił na album Malone’a – „beerbongs & bentleys”. Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/Rap. Autorami tekstu są Louis Bell, Billy Walsh, Carter Lang, Swae Lee i Post Malone. Kompozycja została wyprodukowana przez Cartera Langa oraz Louisa Bella. Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 18 października 2018 roku. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Lee pt. „Guatemala” (stworzonego wspólnie z Slimem Jxmmi i Rae Sremmurd), który na Youtube ma przeszło 31 milionów wyświetleń? Zobaczymy. W chwili pisania tego artykułu klip ma 59 791 584 wyświetleń na Youtube. Przypomnijmy, że w tym roku Swea Lee wydał debiutancki krążek nakładem wytwórń płytowych EarDrummers, Interscope oraz SremmLife Crew, który jest utrzymany w gatunkach Hip hop i pop-trap. Najbliższy koncert artysty (jako Rae Sremmurd) odbędzie się 7 grudnia 2018 r na Rogers Arena w Vancouver, BC, Canada, a kolejny 11 grudnia 2018 r na Oracle Arena w Oakland, CA, US. Post Malone to muzyk, który bez wahania miesza gatunki, tworząc własne unikatowe brzmienie, równie odurzające co świeże. Udowodnił to swym debiutanckim albumem “Stoney” (2016), który w USA zdobył status podwójnej platyny. Najbliższy koncert artysty odbędzie się 29 i 31 grudnia 2018 r na Barclays Center w Brooklyn, NY, US, a kolejny 14 lutego 2019 r na 3Arena w Dublinie, Irlandia.
źródło: jazzsoul.pl, wyspa.fm, koncertomania.pl oraz Internet
Tekst utworu
[Intro: Swae Lee]
Ayy, ayy, ayy, ayy (Ooh)
Ooh, ooh, ooh, ooh (Ooh)
Ayy, ayy
Ooh, ooh, ooh, ooh
[Verse 1: Swae Lee]
Needless to say, I keep her in check
She was all bad-bad, nevertheless (Yeah)
Callin’ it quits now, baby, I’m a wreck (Wreck)
Crash at my place, baby, you’re a wreck (Wreck)
Needless to say, I’m keeping her in check
She was all bad-bad, nevertheless
Callin’ it quits now, baby, I’m a wreck
Crash at my place, baby, you’re a wreck
Thinkin’ in a bad way, losin’ your grip
Screamin’ at my face, baby, don’t trip
Someone took a big L, don’t know how that felt
Lookin’ at you sideways, party on tilt
Ooh-ooh, some things you just can’t refuse
She wanna ride me like a cruise and I’m not tryna lose
[Chorus: Swae Lee]
Then you’re left in the dust, unless I stuck by ya
You’re the sunflower, I think your love would be too much
Or you’ll be left in the dust, unless I stuck by ya
You’re the sunflower, you’re the sunflower
[Verse 2: Post Malone]
Every time I’m leavin’ on ya (Ooh), you don’t make it easy, no (No, no)
Wish I could be there for ya (Ooh), give me a reason to (Oh)
Every time I’m walkin’ out (Oh), I can hear you tellin’ me to turn around (Oh, oh)
Fightin’ for my trust and you won’t back down (No)
Even if we gotta risk it all right now, oh (Now)
I know you’re scared of the unknown (-Known)
You don’t wanna be alone (Alone)
I know I always come and go (And go)
But it’s out of my control
[Chorus: Post Malone]
And you’ll be left in the dust, unless I stuck by ya
You’re the sunflower, I think your love would be too much
Or you’ll be left in the dust, unless I stuck by ya
You’re the sunflower, you’re the sunflower, yeah
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.


Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
US
[2]
US
R&B/HH
[3]
AUS
[4]
“Hurt to Look”[10]
(featuring Rae Sremmurd)
2018
“Guatemala”[11]
(with Slim Jxmmi and Rae Sremmurd)
84 39
“Sunflower”
(oraz Post Malone)
9 6 6
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpił również gościnnie (wraz z Maluma) w utworze “Arms Around You” u boku XXXTentacion oraz Lil Pumpa.
Khalif Malik Ibn Shaman Brown (ur. 7 czerwca 1995), znany jako Swae Lee, jest amerykańskim raperem, piosenkarzem i autorem tekstów. Jest połową hip hopowego duetu Rae Sremmurd ze swoim bratem Slimem Jxmmi. W 2017 roku pojawił się na singlu “Unforgettable” French Montany, który znalazł się w pierwszej trójce na liście Billboardu Hot 100 w USA. Brown wychował się w Tupelo w stanie Mississippi i zaczął tworzyć muzykę w szkole średniej wraz ze swoim bratem Slimem Jxmmi i lokalnym raperem Lil Pantz jako “Dem Outta St8 Boyz”. W 2013 roku on i Slim podpisali kontrakt z Mike Will Made It z wytwórni EarDrummers Entertainment jako Rae Sremmurd. Gatunki jego muzyki to Hip hop, trap, pop i cloud rap. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana Swaecation ukazała się 4 maja 2018 nakładem wytwórń płytowych EarDrummers, Interscope oraz SremmLife Crew i jest utrzymana w gatunkach Hip hop i pop-trap. Album został wydany w ramach potrójnego zestawu albumów, który zawiera również albumy studyjne “SR3MM” autorstwa Rae Sremmurd i “Jxmtro” autorstwa Slima Jxmmi. Każdy z tych trzech krążków zawiera po 9 piosenek. Czytaj więcej (en)
źródło: tylko en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 27 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *