Stachursky – To moja droga

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Stachursky’ego zatytułowany “To moja droga”. Energiczny singiel jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego albumu artysty pt. “2k19”, który ma się ukazać 19 września 2019 roku. Krążek będzie trzecią częścią tryptyku 99/09/19.
 


– “Jeżeli miałbym jakoś uogólnić to, co znajdzie się na krążku, to będzie tam muzyka klubowa, transowa, elektroniczna. Płyta będzie imprezowa i nie obarczona zbyt dużym ciężarem gatunkowym jeżeli chodzi o warstwę literacką” – zapowiada Stachursky.

Gatunek nowej piosenki to psytrance. Autorem tekstu jest Jacek Łaszczok, natomiast kompozytorem Daniel Maczura.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 9 sierpnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 21 158 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Jacek Siębor. Klip nawiązuje do środowiska gamingowego – wiele scen zostało nagranych w dwóch największych warszawskich klubach gamigowych w Polsce. W teledysku pojawiły się osoby z tego środowiska: Artem Lesnoy, Kamil Wroński, Krystian Mantycki, Przemysław Jaśkowski, Paweł Zalejski i Oskar Jastrowicz. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Stachursky’ego pt. „Essa” (oraz BBX), który na Youtube ma już 43 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Stachursky to gwiazda polskiej sceny pop-dance, zadebiutował w branży muzycznej w 1994 roku. Ma na swoim koncie kilka platynowych i złotych płyt. Artysta dwukrotnie wystąpił na festiwalu opolskim podczas konkursu Premier oraz trzykrotnie na finałowym koncercie “Superjedynki”. Muzyk ma na koncie współpracę z zachodnimi gwiazdami muzyki dance, między innymi z Fun Factory oraz z DJ-em Bobo. W tym roku wykonawca obchodzi 25-lecie działalności artystycznej. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artysty zamyka wydany 30 października 2012 roku krążek “Boski plan”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej 30 października 2012. Album jest utrzymany w gatunkach pop, dance oraz electro house. Płyta zawiera 10 numerów. Najbliższy koncert 53-letniego wykonawcy odbędzie się 15-08-2019 w miejscowości Władysławowo (Pomorskie), a kolejny 16-08-2019 w miejscowości Łeba (Pomorskie).
źródło: muzyka.interia.pl, radiozet.pl, gwiazdy.wp.pl, koncertomania.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Stachursky’ego

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst kawałka

To moja droga
Hey!
Hey!
To moja droga
Hey!
Hey!
To moja droga
Hey!
Hey!
To moja droga
Widzę, czuję, badam
Doską mocą władam
Nic mi nie zagraża
To totalna władza
I choć nie jestem panem świata
Końcem lub początkiem
Alfą i Omegą
Bracia dobrze wiedzą, że wiem (Że wiem…)
Znam wszystkie wartości
Orgon we mnie gości
Liczba ma znaczenie
Świata przeznaczenie
Mam i czuję brzemię
Jestem i odmienię
System starych kości
W bractwo wszechmiłości
Bo wiem (Bo wiem…)
Ja to wiem
Ten świat
To moje pragnienie
To moje spełnienie
To mój raj [x4]
To mój raj [x8]
Czy to czujesz?
Czy ogarniasz ten stan?
To moja droga
Hey!
Hey!
To moja droga
Hey!
Hey!
To moja droga
To moja droga

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 25 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *