Sobel – nowa piosenka


Tytuł nowej piosenki Sobla to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Sobla

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka świdnickiego artysty Sobla zatytułowana “Nie Teraz” (z gościnnym udziałem polskiego rapera Young Igiego). Kawałek znalazł się na debiutanckim studyjnym krążku artysty zatytułowanym “Pułapka na motyle”, który ukazał się w tym roku (więcej o płycie na dole artykułu).

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są Sobel i Young Igi. Za bit odpowiada PSR.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 23 kwietnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 12 750 025 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Sobla pt. “Impreza”, który na Youtube ma już 83 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Impreza” znalazł się wysoko w zestawieniu najpopularniejszych hitów lata 2020 roku serwisu streamingowego Spotify[źródło]allaboutmusic.pl. Materiał pokrył się platyną[źródło]netfan.pl.

Sobel to muzyczne objawienie na polskim YouTube. Wiele jego produkcji ma ogromną ilość wyświetleń na YT – to niezły wynik młodego artysty, który śpiewanie łączy z rapem[źródło]wrzesień 2020 dziendobry.tvn.pl i YT. Sobel to raper o potencjale na zwojowanie sobie trapowej części rapowej sceny. Jest młody, oryginalny, pomysłowy, a jego dzikie flow prędko zjednało mu grono fanów[źródło]2020 winiarybookings.pl. W sierpniu 2020 serwis media.universalmusic.pl napisał, że muzyk oficjalnie dołączył do Def Jam Recordings Poland[źródło]https://media.universalmusic.pl/106926-sobel-oficjalnie-w-szeregach-def-jam-recordings-poland. Według informacji w necie, artysta jesienią zeszłego roku miał wyruszyć w swoją pierwsza trasę koncertową „Kontrast Tour” i miał wystąpić w Katowicach, Wrocławiu oraz Toruniu. Czy trasa się odbyła? Tego nie wiemy. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 16-10-2021 w miejscowości Katowice, a kolejny 23-10-2021 w miejscowości Wrocław[źródło]https://www.koncertomania.pl/sobel/koncerty.

Young Igi, właściwie Igor Ośmiałowski (ur. 17 listopada 1999 w Gdyni) – polski wykonawca trapu i autor tekstów. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Szpaku, Peja, Pikers, Quebonafide, Malik Montana i Margaret. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Bestia”, który ma już 64 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 21-letniego artysty zamyka wydany 25 października 2019 roku krążek “Skan myśli”[źródło]https://pl.wikipedia.org/wiki/Young_Igi.

źródło: | allaboutmusic.pl, netfan.pl, dziendobry.tvn.pl, winiarybookings.pl, rapowo.pl, media.universalmusic.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Nie Teraz”

[Refren: Sobel]
Ktoś woła, nie teraz, nie mam czasu, liczę zera
Gdy ktoś dzwoni, nie odbieram, nie zostawię tak portfela
Ktoś woła, nie teraz, nie mam czasu, liczę zera
Gdy ktoś dzwoni, nie odbieram, nie zostawię tak portfela

[Zwrotka 1: Sobel]
Rozjebani na fotelach, pijemy se wódkę, smolimy to gówno
Rozkręcona afera, jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o Sobelka
Wyjebane na sukę, tu krzyczy mi moneta
Zapraszamy dziewczyny bez spodni, uuu
Zapraszamy dziewczyny, bo głodni
Lala o chłopaku zapomnij, dzisiaj jesteś ty i moje ziomki
Nowy dzień, nowy czar, nowy czar
Nowy dzień, nowy ja, nowy ja
W tym świecie się karmimy zabawą
Przynajmniej ja tak mam, jebać was
Mam swój moment, nie przeszkadzaj
Dolеj do drina, bo mi wylał się jak sok w jej majtkach
Ciach gadka, ciach gadka
Tak sobie spędzamy czas nasz

[Refren: Sobel]
Ktoś woła, nie tеraz, nie mam czasu, liczę zera
Gdy ktoś dzwoni, nie odbieram, nie zostawię tak portfela
Ktoś woła, nie teraz, nie mam czasu, liczę zera
Gdy ktoś dzwoni, nie odbieram, nie zostawię tak portfela

[Zwrotka 2: Young Igi]
Z naszymi freestyle’ami powinni zrobić reklamę Ubera
Ciężko prowadzić życie, jak w kółko jest gdzieś kamera
Co ja też pierdolę, za to sypie się z portfela (cash)
Bawimy się życiem, które stworzyła nam scena
Buja się twoja dupa, chce nowego partnera
Czemu tak sztywno stoisz, nie udawaj oficera
Podjeżdżamy pod klub BMW i Carrera
Na nodze Margiela, górę zrobiła Versace Donatella
Mój ziom to za kołnierz nie wylewa
Problemy z ekologią, no bo spalamy też drzewa
Prawnik bije sprawę, robi porządek w papierach
Nie sypiamy spokojnie – też byś nie dał rady przy naszych problemach
I to jest nowa era, bo mówi się Sobla, nigdy nie Sobela (nigdy)
Nie chcesz z nami ognia, ani się z nami ścierać
Jestem jak pochodnia – płonę i umieram

[Refren: Sobel]
Ktoś woła, nie teraz, nie mam czasu, liczę zera
Gdy ktoś dzwoni, nie odbieram, nie zostawię tak portfela
Ktoś woła, nie teraz, nie mam czasu, liczę zera
Gdy ktoś dzwoni, nie odbieram, nie zostawię tak portfela

Lista utworów

1. Biznes prod. PSR
2. Chcę żyć
3. Daj Mi Znać (feat. Michał Szczygieł)
4. Dopiski
5. Drama
6. Impreza
7. Jeszcze raz
8. Alien
9. Nie Teraz (feat. Young Igi)
Pozostałe utwory są na tej stronie
Szymon Sobel znany szerzej jako Sobel to artysta ze Świdnicy. Jak podkreśla jego management, odnajduje się on na wielu polach muzycznych, a jego uniwersalność jest jego najmocniejszą stroną.

– Nie jestem raperem. Muzyka to muzyka, dla mnie bez granic – mówi o sobie Sobel.

Jego debiutancka płyta EP-ka zatytułowana “Kontrast” ukazała się 26 czerwca 2020 roku. Album zawiera 8 piosenek. Na krążku gościnnie wystąpili: Frosti, Michał Szczygieł, Siles i Skip. Producenci: Atut, Czarny HIFI, Encore (Producer), Penacho, PSR, Sobel i Łysy.

“[…] wydał krótki materiał, w którym nie dość, że prezentuje pełen przekrój swoich umiejętności, to jeszcze zostawia u słuchacza niedosyt, który wręcz każe wierzyć, że Sobel jeszcze nas czymś zaskoczy” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie skrr.pl.

Natomiast debiutancka studyjna płyta Sobla zatytułowana “Pułapka na motyle” ukazała się 15 kwietnia 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Def Jam Recordings i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 13 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. Krążek ten to fundamentacja pozycji artysty na rynku.

“Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału” – napisał o płycie serwis empik.com.

“Płyta jest kwintesencją młodego pokolenia, definiująca znamienność cech występujących u osób otwartych na nowe doświadczenia. Tak świeżego wydawnictwa nie było na polskiej rap scenie od czasów „Nowego Koloru” Otsochodzi wydanego pod koniec 2017 roku” – napisano w recenzji albumu w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl i dano mu ocenę 5 na 5 możliwych gwiazdek.

Czytaj więcej
źródło: glamrap.pl, genius.com, dziendobry.tvn.pl, obcas.pl, skrr.pl, pl.wikipedia.org, empik.com oraz polskaplyta-polskamuzyka.pl
tagi: hip-hop/rap

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 57 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *