Sobel – nowa piosenka


Tytuł nowej piosenki Sobla to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2022 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Sobla

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza i rapera Sobla zatytułowana “Pull Up”. Kawałek znalazł się na wersji deluxe (jako bonus track) debiutanckiego studyjny krążka artysty zatytułowanego “Pułapka na motyle”, który ukazał się w zeszłym roku (więcej o oryginale na dole artykułu).

Po 7 miesiącach od wydania, debiutancka płyta Sobla Pułapka na motyle doczekała się reedycji. Wersja deluxe albumu zawierać będzie 4 zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie jej powstawania oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Można będzie ją zdobyć w dwóch opcjach: pełnej reedycji z 17 utworami lub kolekcjonerskiego CD z samymi bonus trackami. Zawartość wersji deluxe to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem – czytamy w opisie produktu.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu jest Sobel. Kompozycja została wyprodukowana przez Czarnego HIFI. Mixem zajął się Sobel oraz Deszczu. Mastering to dzieło Otrabarwa Studio.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 3 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 274 470 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 3 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował Michał Radziejewski. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Kasper Lorek.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Sobla pt. “Impreza”, który na Youtube ma już 92 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Impreza” znalazł się wysoko w zestawieniu najpopularniejszych hitów lata 2020 roku serwisu streamingowego Spotify[źródło]allaboutmusic.pl. Materiał pokrył się diamentem.

Sobel to muzyczne objawienie na polskim YouTube. Wiele jego produkcji ma ogromną ilość wyświetleń na YT – to niezły wynik młodego artysty, który śpiewanie łączy z rapem[źródło]wrzesień 2020 dziendobry.tvn.pl i YT. Sobel to raper o potencjale na zwojowanie sobie trapowej części rapowej sceny. Jest młody, oryginalny, pomysłowy, a jego dzikie flow prędko zjednało mu grono fanów[źródło]2020 winiarybookings.pl.

źródło: rytmy.pl, | allaboutmusic.pl, dziendobry.tvn.pl, winiarybookings.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Pull Up”

Pakuję walizę, lecieć dziś wolę sam
Boże daj chociaż wizję jeśli nie zagoisz ran
Pakuję walizę, jak gdzieś lecieć to sam
Ja, trawa, alkohol i ja
Muza, jedzenie i spać

Spokój, mała zmiana podejścia w toku
Wokół twarze za rozbitym szkłem
W szoku, mam zamiar opuścić to lokum
W tłoku, w tłumie jakoś ciężej o tlen
I nie mam tak od dziś
Widzę obraz sformowany w wir
Fikcyjny wir

Halo, mówiłem, że przecież nie chcę o tym gadać
Ej, szefie, fajrant
Myślę jak grzecznie powiedzieć żeby spadał
Więc mówię mu nie teraz
I się rozłanczam
Kurwa, rozłączam!
Nie chcę się pod nich podłączać
A w głupotę łatwo się wplątać
Dwóch powiedziało, trzech pomnożyło
Trzeba jebać zjebów, mówić włączam
I zostać sobą

Spokój, mała zmiana podejścia w toku
Wokół twarze za rozbitym szkłem
W szoku, mam zamiar opuścić to lokum
W tłoku, w tłumie jakoś ciężеj o tlen
I nie mam tak od dziś
Widzę obraz sformowany w wir
Fikcyjny wir

Mama mówi, że to trudnе czasy
Tata mówi
Żartowałem, nie mam taty
Więc nie byłem bogaty w autorytet, a straty
Było z deczka inaczej, w porównaniu do masy
Teraz mam siano i lubię o nim gadać
Ale szczerze to mam dosyć zdjęć
I pani już dawno opadła kopara
To szepczę jej do ucha, że to nie mój dzień
I nie, nie ma dobrych i złych odpowiedzi
Bo show-biznes to jebany chuj
Ale mam wyjebane
No cóż, nie zależy mi
Wydam płytę i larum

Spokój, mała zmiana podejścia w toku
Wokół twarze za rozbitym szkłem
W szoku, mam zamiar opuścić to lokum
W tłoku, w tłumie jakoś ciężej o tlen
I nie mam tak od dziś
Widzę obraz sformowany w wir
Fikcyjny wir

Lista utworów

1. Biznes prod. PSR
2. Chcę żyć
3. Daj Mi Znać (feat. Michał Szczygieł)
4. Dopiski
5. Drama
6. Impreza
7. Jeszcze raz
8. Alien
9. Nie Teraz (feat. Young Igi)
10. Pull Up
Pozostałe utwory są na tej stronie

Sobel, właściwie Szymon Sobel (ur. 22 listopada 2001 w Świdnicy) – polski piosenkarz popowy i hip-hopowy, raper, autor tekstów, kompozytor oraz producent muzyczny. Jak podkreśla jego management, odnajduje się on na wielu polach muzycznych, a jego uniwersalność jest jego najmocniejszą stroną.

– Nie jestem raperem. Muzyka to muzyka, dla mnie bez granic – mówi o sobie Sobel.

Gatunki jego muzyki to pop, rap, hip-hop i trap. Jego debiutancka płyta EP-ka zatytułowana “Kontrast” ukazała się 26 czerwca 2020 roku. Album zawiera 8 piosenek. Na krążku gościnnie wystąpili: Frosti, Michał Szczygieł, Siles i Skip. Producenci: Atut, Czarny HIFI, Encore (Producer), Penacho, PSR, Sobel i Łysy.

“[…] wydał krótki materiał, w którym nie dość, że prezentuje pełen przekrój swoich umiejętności, to jeszcze zostawia u słuchacza niedosyt, który wręcz każe wierzyć, że Sobel jeszcze nas czymś zaskoczy” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie skrr.pl.

Natomiast debiutancka studyjna płyta Sobla zatytułowana “Pułapka na motyle” ukazała się 15 kwietnia 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Def Jam Recordings i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 13 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. Krążek ten to fundamentacja pozycji artysty na rynku.

“Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału” – napisał o płycie serwis empik.com.

“Płyta jest kwintesencją młodego pokolenia, definiująca znamienność cech występujących u osób otwartych na nowe doświadczenia. Tak świeżego wydawnictwa nie było na polskiej rap scenie od czasów „Nowego Koloru” Otsochodzi wydanego pod koniec 2017 roku” – napisano w recenzji albumu w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl i dano mu ocenę 5 na 5 możliwych gwiazdek.

Czytaj więcej
źródło: glamrap.pl, genius.com, dziendobry.tvn.pl, obcas.pl, skrr.pl, pl.wikipedia.org, empik.com oraz polskaplyta-polskamuzyka.pl
tagi: hip-hop/rap

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 636 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *