Sobel – Alien

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka świdnickiego artysty Sobla zatytułowana “Alien”. Kawałek jest pierwszym singlem promocyjnym nadchodzącego krążka.


Autorem tekstu jest Sobel. Za bit odpowiada Magiera. Dodajmy, że Magiera przy każdej kolejnej współpracy daje się poznać jako jeden z najbardziej wszechstronnych producentów w naszym kraju.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 16 lutego 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 039 859 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Ernest Lorek. Scenariusz do niego napisał Ernest Lorek. Za zdjęcia odpowiadał Kasper Lorek. Obsada: Tańczący chłopiec: Aleksander Bujnowski, Mężczyzna w garniturze: Krzysztof Daniszewski, Room service: Marta Kowalska. Alien w zaledwie 24 godziny zdążył uzyskać prawie pół miliona wyświetleń!

W opisie pod wideo napisano:

“Album “Pułapka na motyle” to fundamentacja pozycji Sobla na rynku. Tytuł to “metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia” – komentuje Sobel. Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor “Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału.
Premierę krążka “Pułapka na motyle” zapowiedziano na 16 kwietnia. W limitowanym nakładzie preorderów znajdziemy pakiety zawierające album, wydanie fizyczne “Kontrastu” oraz elementy merchu takie jak bluza, t-shirt, czapka z daszkiem, a nawet skarpety! Ceny wariantów z merchem wahają się od zestawu ze skarpetkami za 99 PLN do pełnego pakietu za 450 PLN. Każdy egzemplarz preorderowego albumu zawierać będzie autograf Sobla.”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Sobla pt. “Impreza”, który na Youtube ma już 61 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Impreza” znalazł się wysoko w zestawieniu najpopularniejszych hitów lata 2020 roku serwisu streamingowego Spotify. Materiał pokrył się platyną.

Sobel to muzyczne objawienie na polskim YouTube. Wiele jego produkcji ma ogromną ilość wyświetleń na YT – to niezły wynik młodego artysty, który śpiewanie łączy z rapem. Sobel to raper o potencjale na zwojowanie sobie trapowej części rapowej sceny. Jest młody, oryginalny, pomysłowy, a jego dzikie flow prędko zjednało mu grono fanów. Muzyk oficjalnie dołączył do Def Jam Recordings Poland. Według informacji w necie, artysta jesienią miał wyruszyć w swoją pierwsza trasę koncertową „Kontrast Tour” i miał wystąpić w Katowicach, Wrocławiu oraz Toruniu. Czy trasa się odbyła? Tego nie wiemy. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 17-04-2021 w miejscowości Koszalin.

źródło: rytmy.pl, | allaboutmusic.pl, netfan.pl, dziendobry.tvn.pl, winiarybookings.pl, rapowo.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Sobla

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Alien”

[Intro: Sobel]
Koronkowe majtki, zaczynamy tańczyć
Słyszę momenty, narkotykowe dźwięki
Zjebany błędnik, tak mogę-mogę tańczyć

[Zwrotka 1: Sobel]
Na paluchu bagieta, nie lubię bagiet
Z trzydzieści typa na planie, na mnie z pięć kamer
Suzie trzyma ubranie, dobrze dopasowane
Wyprasowane, ide-wow, idealne
Alien, bo pale, nie mieści mi się w pale
Ile dostanę, kasy za to
Kuba podaje blik, gruby plik
Z uśmiechniętą mordą, wieczorem w chuj będę pił
Z nimi pił za to, chlał póki stoję
Chuj w ten fason – rzucamy kasą (yeah, yeah, yeah)

[Refren: Sobel]
Koronkowe majtki, zaczynamy tańczyć
Słyszę momenty, narkotykowe dźwięki
Zjebany błędnik, tak mogę-mogę tańczyć
Nie, nie uścisnę dłoni, wiem że boli
Pakuj sprzęt na stolik
Nie, nie uścisnę dłoni, pani się brzydzi
To co tak stoisz?

[Zwrotka 2: Sobel]
Tylko tu wszedłеm, zajebałem im publike
Nie-nie wiеm co tak pociąga te dziary czy te porycia
Słyszę słyszę krzyk, przekrzykiwany krzykiem
Zaraz oślepnę przez te flashe na py-pysk
Dajcie butelkę – chcę mi się pić
Dzieciaki proszą o bit
Dzieci, przez wczorajszy alkohol padam na ryj
Dzieciaki chciałyby imprezę
Chciałyby aferę
Gdybym wiedział że to tak jebnie, nie puszczałbym tego w eter
Chuj w tą imprezę
Jak klubowe to wiadomo że to jebnie

[Bridge: Sobel]
Koronkowe majtki, zaczynamy tańczyć
Słyszę momenty, narkotykowe dźwięki
Zjebany błędnik, tak mogę-mogę tańczyć

[Refren x2: Sobel]
Koronkowe majtki, zaczynamy tańczyć
Słyszę momenty, narkotykowe dźwięki
Zjebany błędnik, tak mogę-mogę tańczyć
Nie uścisnę dłoni, wiem że boli
Pakuj sprzęt na stolik
Nie, Nie uścisnę dłoni, pani się brzydzi
To co tak stoisz?

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 99 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)