Sławomir – Weselny Pyton

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Sławomira zatytułowany “Weselny Pyton”. Singiel zapowiada nowy krążek artysty zatytułowany „Nowy longplej”, który ma się ukazać w październiku tego roku. Ma się na nim znaleźć 13 kawałków.
Gatunek piosenki to Dance/Electronic. Autorem tekstu i kompozytorem jest Sławomir. Porywająca do tańca nutka na pewno zagości na niejednym polskim weselu.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 20 czerwca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 019 695 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer #1 na karcie “Na czasie”. Wideoklip wyreżyserowali i scenariusz do niego napisali Sławomir&Kajra. W klipie pojawia się sporo znanych nazwisk. Oprócz samego piosenkarza, w weselnym teledysku możemy zobaczyć jego żonę Kajrę (Pani Młoda), Krzysztofa Ibisza (Pan Młody), Adama Fidusiewicza czy Cyber Mariana. W wideoklipie wystąpili także Tancerze Next Dance pod kierownictwem Tomasza Barańskiego: Maja Rolecka, Aleksandra Zielińska, Wiktoria Pysiak, Ewelina Czarnecka, Justyna Barycka, Dawid Kozioł i Kamil Gorlicki. Klip powstał we wsi Pstrągowa (woj. podkarpackie).


— Kochani dzięki Wam nasz klip trafił na 1. miejsce karty „Na czasie” i jest teraz najchętniej oglądanym materiałem w Ojczyźnie. Bardzo Wam dziękujemy — komentował Sławomir.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu finalisty „Twoja twarz brzmi znajomo” pt. „Miłość w Zakopanem”, który na Youtube ma już 221 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Miłość w Zakopanem” był grany praktycznie w każdej rozgłośni radiowej. Hit ten w krótkim czasie wdarł się na listy przebojów w całej Polsce. Numer śpiewają wszyscy. Na koncertach, weselach, dyskotekach. Singiel był certyfikowany podwójną diamentową płytą za sprzedaż w ponad 200-tysięcznym nakładzie w Polsce. Nutka znalazła się w grze Just Dance 2019 wydanej przez Ubisoft na platformy Nintendo Switch, Wii, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Wii U.
Początki kariery Sławomira sięgają początku 2014 r., kiedy premierę miał utwór “Megiera”. To wtedy znany dotychczas głównie jako aktor Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie, bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3. Teledyski tego samozwańczego odkrywcy gatunku rock-polo mają wielomilionową oglądalność. Przypomnijmy, że w 2017 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek 36-letniego muzyka “The Greatest Hits”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym.
Magdalena Kajrowicz-Zapała, pseudonim sceniczny Kajra (ur. 27 kwietnia 1984 w Wałbrzychu) to polska aktorka filmowa i telewizyjna, piosenkarka.
Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) to polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca, polityk, poseł na Sejm RP I kadencji.
źródło: radiozet.pl, se.pl, muzotakt.pl, polskatimes.pl, lolmania.eu, nutyliterowe.pl, nto.pl, muzyka.interia.pl, Youtube, Wikipedia, kiwiportal.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Sławomira

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Weselny Pyton”

Miłość, tak łączy dwoje,
Naszych nie złączył Bóg,
Piękna Jesteś w tym welonie,
Ale w sercu moim żal,
To co kochałem, odeszło w dal,
Słowo Mu dzisiaj dałaś,
Serce On Twoje skradł,
Zabrał nasze wspólne szczęście,
zabrał czułych nocy czas,
z tego kobierca niech niesie nas
Weselny pyton, weselny Pyton,
Tańczy go Radom, tańczy go Bytom,
Weselny Pyton, Weselny pyton,
z moją kobitą przez Ciebie odbitą,
Weselny pyton, weselny Pyton,
Tańczy go Radom, tańczy go Bytom
Weselny pyton, weselny Pyton
Teraz, gdy złudzeń nie ma,
Szczęścia więc życzę Ci,
Daj mi jeden dar na koniec,
Zatańcz ten ostatni raz,
i niech zazdroszczą gdy niesie nas
Weselny pyton, weselny Pyton,
Tańczy go Radom, tańczy go Bytom,
Weselny Pyton, Weselny pyton,
z moją kobitą przez Ciebie odbitą,
Weselny pyton, weselny Pyton,
Tańczy go Radom, tańczy go Bytom
Weselny pyton, weselny Pyton

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *