Sławomir – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sławomira to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Sławomira

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Sławomira zatytułowana “Totalny Love”. Kawałek jest drugim singlem zapowiadającym najnowszy krążek artysty zatytułowany „The Best Of”, który ukazał się 16 października 2020 nakładem wytwórni płytowej Too Fast Train Records. Płyta jest utrzymana w gatunkach Rock oraz Pop i zawiera 15 numerów.

„Ta płyta jest jak moje życie, a żyję szeroko” – określa materiał jednym zdaniem Sławomir.

Gatunek piosenki to rock i disco polo. Autorem tekstu jest Sławomir, natomiast kompozytorem jest Robert Kurpisz.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 10 października 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 340 303 wyświetleń na YT. Za scenariusz i zdjęcia do wideoklipu odpowiedzialni byli Kajra & Sławomir. W klipie pojawia się sporo znanych nazwisk. Oprócz samego piosenkarza, w teledysku możemy zobaczyć jego żonę Kajrę, Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut-Jeżynę, Elę Romanowską i Honoratę Witańską. Wideoklip opowiada o jednym dniu z życia gwiazdy telewizji, Krzysztofa Ibisza. Przez kilka minut widzimy świat jego oczami. Całość jest oczywiście podana z ogromną dozą dystansu i poczucia humoru, za które fani uwielbiają Sławomira.

W opisie pod wideo czytamy:

“SŁAWOMIR „THE BEST OF”- czyli to, co najlepsze ze świata Rock Polo.
Po trzech latach od wydania podwójnie platynowego, debiutanckiego longpleja, Sławomir powraca z nowym, premierowym albumem.
Tytuł „THE BEST OF” – nie jest to w żadnym razie kompiliacji starych hitów. Przeciwnie.Gwiazdor Rock Polo postanowił podzielić się z fanami bogactwem, umieszczając na płycie aż 15 nowych, świeżych, jak młody las Libanu utworów.
Aranżacyjnie i brzmieniowo album wznosi się na wyżyny.
W nagraniach udział wzięli najlepsi polscy muzycy sesyjni,
wśród nich Marcin Wyrostek, znany wirtuoz akordeonu.
Ta płyta skierowana jest do wielbicieli Sławomira, którzy
pokochali go za „Megierę”. Muzyczne perły umieszczone na płycie, zostały oprawione w soczyste, pełne humoru teksty.
Pierwszy singiel „Weselny Pyton” osiągnął w ciągu dwóch miesięcy ponad 12 000 000 wyświetleń. Ale to, co znajdziemy na płycie, zdecydowanie przekroczy nawet najśmielsze oczekiwania.
Już pierwszy utwór – „Baklava” przenosi słuchacza w świata Orientu.
Z każdą kolejną piosenką jest jeszcze bardziej zaskakująco.
W tym wydawnictwie nawet okładka jest dziełem niezwykłym i dopracowanym. Oprócz dopieszczonych grafik, otrzymujemy śpiewnik z tekstami i akordami. To ukłon w stronę muzykujących słuchaczy Rock Polo.
Każdego fana, który zamówi płytę w pre-orderze Sławomir i Kajra uhonorują własnoręcznym podpisem. (akcja trwa do 13 października 2020)
Posiadaczy fizycznego krążka – Sławomir postanowił nagrodzić dodatkowym bonusem muzycznym, który ukryty jest na krążku i mogą go usłyszeć tylko posiadacze płyty w wersji CD.”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu DAJ TO GŁOŚNIEJ i Letni:

“Sztosik! Bas + bębny rewelacja!!!” – DAJ TO GŁOŚNIEJ.

“Ale to było dobre! No to lecisz Sławomir do miliona subów!! 🔥🔥🔥” – LETNI.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu finalisty „Twoja twarz brzmi znajomo” pt. „Miłość w Zakopanem”, który na Youtube ma już 225 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Miłość w Zakopanem” był grany praktycznie w każdej rozgłośni radiowej. Hit ten w krótkim czasie wdarł się na listy przebojów w całej Polsce. Numer śpiewają wszyscy. Na koncertach, weselach, dyskotekach. Singiel był certyfikowany podwójną diamentową płytą za sprzedaż w ponad 200-tysięcznym nakładzie w Polsce. Nutka znalazła się w grze Just Dance 2019 wydanej przez Ubisoft na platformy Nintendo Switch, Wii, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Wii U.

Sławomir jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Początki kariery Sławomira sięgają początku 2014 r., kiedy premierę miał utwór “Megiera”. To wtedy znany dotychczas głównie jako aktor Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie, bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3. Sławę przyniósł mu hit „Miłość w Zakopanem” z 2017 roku. Teledyski tego samozwańczego odkrywcy gatunku rock-polo mają wielomilionową oglądalność.

Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) to polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca, polityk, poseł na Sejm RP I kadencji.
źródło: voxfm.pl, open.fm, polskatimes.pl, | lolmania.eu, nutyliterowe.pl, nto.pl, pikio.pl, muzyka.interia.pl, rmf.fm, Youtube, Wikipedia, i inne

Tekst nagrania “Totalny Love”

Czy to nie wstyd, że płaczę, gdy ciebie nie ma
Totalny love, to Amor mi strzałę sprzedał
I nie wiem kto wyznaczył taką drogę?
I czuję moc, i teraz wiem już, że mogę

Dla Ciebie dziś gram
Świat melodii takiej nie słyszał
Dla Ciebie dziś mam
Młodość we mnie jak u Ibisza
Dla Ciebie dziś gram

No kocham Cię, inaczej to rzec się nie da
Brakuje słów, więc nie dziw się, że Ci śpiewam
Ja widzę nas, od tego są marzenia
I widzę noc, co dwoje ciał w jedno zmienia

Dla Ciebie dziś gram
Świat melodii takiej nie słyszał
Dla Ciebie dziś mam
Młodość we mnie jak u Ibisza
Dla Ciebie dziś gram

Jeszcze noc, jeszcze dzień, parę nut,
Jestem twój

Dla Ciebie dziś gram…

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[15]
POL
(airplay
nowości)

[23]
POL
(airplay
TV)

[24]
2015 „Megiera”
„Ni mom hektara”
2016 „Aneta”
2017 „Miłość w Zakopanem” 4 1 1
„Pierwsza gwiazda” (gościnnie: Future Folk)
2018 „Ty mała znów zarosłaś”
2019 „Weekendowy Korsarz”
„Małgosia Socha”
2020 „Weselny Pyton”
„Totalny Love”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Klimat Tamtych Dni” u boku Cyber Mariana.

Sławomir Zapała, ps. Sławomir (ur. 19 marca 1983 w Krakowie) – polski aktor, showman i piosenkarz rock-polo. W 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Gatunki jego muzyki to rock i pop. Jego debiutancka płyta zatytułowana “The Greatest Hits” ukazała się 7 kwietnia 2017 roku nakładem wytwórni płytowej Sonicca/Agora i jest utrzymana w gatunkach disco, rock, pop. Krążek dzięki wsparciu fanów ustanowił muzyczny rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to. Album posiada status platynowej płyty. Płyta szybko znalazła się wśród bestsellerów Empiku. Nagrania dotarły do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. Materiał zawiera 11 piosenek.

“Teksty zawarte na krążku „The Greatest Hits”, wszystkie autorstwa samego Sławomira, pełne są odwołań i wtrętów, tylko czekających na ich odkrycie. Sprawiają one, rzecz jasna, że wydawnictwo charakteryzuje się wydźwiękiem mocno humorystycznym i miejscami ironicznym, co uważam za niemały atut. Nie zapominajmy równocześnie, iż znajdziemy tu też kawał naprawdę fajnej muzyki i takiegoż wokalu” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie muzykoholicy.com.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, kiwiportal.pl oraz muzykoholicy.com

(Odwiedzono 2 362 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.