Sławomir – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sławomira to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Sławomira

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Sławomira zatytułowana “Będę z Nią” (z gościnnym udziałem akordeonisty Marcina Wyrostka). Singiel znalazł się na najnowszym krążku artysty zatytułowanym „The Best Of”, który ukazał się 16 października 2020 nakładem wytwórni płytowej Too Fast Train Records. Płyta jest utrzymana w gatunkach Rock oraz Pop i zawiera 15 numerów. Mimo przekornego tytułu, na płycie znajdziemy same premierowe kawałki. W nagraniach udział wzięli cenieni muzycy sesyjni.

„Ta płyta jest jak moje życie, a żyję szeroko” – określa materiał jednym zdaniem Sławomir.

“Oprócz dopieszczonych grafik, otrzymujemy śpiewnik z tekstami i akordami. To ukłon w stronę muzykujących słuchaczy Rock Polo. Każdego fana, który zamówi płytę w pre-orderze Sławomir i Kajra uhonorują własnoręcznym podpisem. Posiadaczy fizycznego krążka – Sławomir postanowił nagrodzić dodatkowym bonusem muzycznym, który ukryty jest na krążku i mogą go usłyszeć tylko posiadacze płyty w wersji CD” – czytamy w informacji od wydawcy.

Autorem tekstu i kompozytorem nowej piosenki jest Sławomir Zapała.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 19 marca 2021 roku (w dniu 38. urodzin Sławomira). W chwili pisania tego artykułu klip ma 505 957 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer #1 na karcie “Na czasie”. Wideoklip wyreżyserowali i scenariusz do niego napisali Kajra & Sławomir. Za zdjęcia odpowiadał Faster Media, Paweł Pilipienko. W teledysku wystąpili: Sławomir&Kajra, grający na akordeonie zwycięzca “Mam talent” Marcin Wyrostek, tancerze Lenka Kliment i Jan Kliment, Hania Żudziewicz, Jacek Jeschke, Stars Brand., Piotr Aleksandrowicz oraz Karolina Krynicka. Klip został w dużej części nakręcony w Otwocku i Józefowie. Magdalena Kajra Kajrowicz w niektórych scenach pojawia się nago. Wideoklip pokazuję historię miłości, jej etapy i przemianę bohaterów. Solo Marcina przenosi nas w słoneczne klimaty rodem z Lambady, a nasze spojrzenia przykuwają mistrzowie tańca znani z programu „Dancing with the Stars”.

W opisie pod wideo czytamy:

“Cześć tu Sławomir. Dziś moje urodziny. Zamiast kwiatów daj suba”

oraz

“Serdeczne Podziękowania dla:
Marcina Wyrostka za światowe brzmienie, cudowną energię, pasję i miłość do nut.”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołów DAJ TO GŁOŚNIEJ, MASTERS i EXTAZY:

“Wczasy nad Soliną przekonują nas najbardziej, świetny numer – jak zwykle zresztą ❤️” – DAJ TO GŁOŚNIEJ.

“Świetne brzmienie!!! To jest to ;)” – MASTERS.

“Zakopane i Solina czyli dwa miejsca które będą oblegane w sezonie.
A tak na marginesie kozak nuta
Pozdrówka :)” – EXTAZY.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu finalisty „Twoja twarz brzmi znajomo” pt. „Miłość w Zakopanem”, który na Youtube ma już 230 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Miłość w Zakopanem” był grany praktycznie w każdej rozgłośni radiowej. Hit ten w krótkim czasie wdarł się na listy przebojów w całej Polsce. Numer śpiewają wszyscy. Na koncertach, weselach, dyskotekach. Singiel był certyfikowany podwójną diamentową płytą za sprzedaż w ponad 200-tysięcznym nakładzie w Polsce. Nutka znalazła się w grze Just Dance 2019 wydanej przez Ubisoft na platformy Nintendo Switch, Wii, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Wii U.

Sławomir jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Początki kariery Sławomira sięgają początku 2014 r., kiedy premierę miał utwór “Megiera”. To wtedy znany dotychczas głównie jako aktor Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie, bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3. Sławę przyniósł mu hit „Miłość w Zakopanem” z 2017 roku. Teledyski tego samozwańczego odkrywcy gatunku rock-polo mają wielomilionową oglądalność. Najbliższy koncert 38-letniego artysty ma się odbyć 26-06-2021 w miejscowości Gdańsk.

źródło: muzyka.interia.pl, open.fm, realnews.pl, | lolmania.eu, nutyliterowe.pl, nto.pl, pikio.pl, muzyka.interia.pl, rmf.fm, KM, Youtube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Będę z Nią”

Nie wiem, kiedy cicho serce dało mi ten pierwszy znak
Nie wiem, jaki układ planet szczęścia traf, że wyszło tak
Ja nie wiem, czy przed nami blask, co światłem swym rozjaśnia dni
Czy los otwiera drzwi

Słońce tego jeszcze nie wie, ja tam jestem pewien
Że będę z nią, ja będę z nią
Dla niej kwiaty nawet wino, wczasy nad Soliną
Ja będę z nią, tak będę z nią

Tak czekałem na to zmianę
Chodź się uczyć bałem
Ja będę z nią, tak będę z nią
No chodź, podaj swoją dłoń

Tak niewiele trzeba, żeby świat się kręcił nam
Tak niewiele dzisiaj trzeba nam (do szczęścia)
Tak niewiele trzeba, czekam tylko na twój znak
Więc płyń, gdy wieje wiatr

Nie wiem, co zostanie z nas za tysiąc lat, to krótki czas
Nie wiem, czy w karocy białej choćby raz powiozą nas
Ja nie wiem, czy się bukiet da ze wszystkich świata kwiatów dać
Lecz wiem, że trzeba je rwać

Słońce tego jeszcze nie wie, ja tam jestem pewien
Że będę z nią, ja będę z nią
Dla niej kwiaty nawet wino, wczasy nad Soliną
Ja będę z nią, tak będę z nią

Tak czekałem na to zmianę
Chodź się uczyć bałem
Ja będę z nią, tak będę z nią
No chodź, podaj swoją dłoń

Tak niewiele trzeba, żeby świat się kręcił nam
Tak niewiele dzisiaj trzeba nam (do szczęścia)
Tak niewiele trzeba, czekam tylko na twój znak
Więc płyń, gdy wieje wiatr


fot. kadr z wideoklipu SŁAWOMIR feat. Marcin Wyrostek – BĘDĘ Z NIĄ

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[15]
POL
(airplay
nowości)

[23]
POL
(airplay
TV)

[24]
2015 „Megiera”
„Ni mom hektara”
2016 „Aneta”
2017 „Miłość w Zakopanem” 4 1 1
„Pierwsza gwiazda” (gościnnie: Future Folk)
2018 „Ty mała znów zarosłaś”
2019 „Weekendowy Korsarz”
„Małgosia Socha”
2020 „Weselny Pyton”
„Totalny Love”
2021 „Będę z Nią”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Święta, Święta” u boku MazurKids.

Sławomir Zapała, ps. Sławomir (ur. 19 marca 1983 w Krakowie) – polski aktor, showman i piosenkarz rock-polo. W 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Gatunki jego muzyki to rock i pop. Jego debiutancka płyta zatytułowana “The Greatest Hits” ukazała się 7 kwietnia 2017 roku nakładem wytwórni płytowej Sonicca/Agora i jest utrzymana w gatunkach disco, rock, pop. Krążek dzięki wsparciu fanów ustanowił muzyczny rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to. Album posiada status platynowej płyty. Płyta szybko znalazła się wśród bestsellerów Empiku. Nagrania dotarły do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. Materiał zawiera 11 piosenek.

“Teksty zawarte na krążku „The Greatest Hits”, wszystkie autorstwa samego Sławomira, pełne są odwołań i wtrętów, tylko czekających na ich odkrycie. Sprawiają one, rzecz jasna, że wydawnictwo charakteryzuje się wydźwiękiem mocno humorystycznym i miejscami ironicznym, co uważam za niemały atut. Nie zapominajmy równocześnie, iż znajdziemy tu też kawał naprawdę fajnej muzyki i takiegoż wokalu” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie muzykoholicy.com.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, kiwiportal.pl oraz muzykoholicy.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 638 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *