Sławomir – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sławomira to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Sławomira

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Sławomira zatytułowany “Weselny Pyton”. Singiel zapowiada nowy krążek artysty zatytułowany „Nowy longplej”, który ma się ukazać w październiku tego roku. Ma się na nim znaleźć 13 kawałków.

Gatunek piosenki to Dance/Electronic. Autorem tekstu i kompozytorem jest Sławomir. Porywająca do tańca nutka na pewno zagości na niejednym polskim weselu.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 20 czerwca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 019 695 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer #1 na karcie “Na czasie”. Wideoklip wyreżyserowali i scenariusz do niego napisali Sławomir&Kajra. W klipie pojawia się sporo znanych nazwisk. Oprócz samego piosenkarza, w weselnym teledysku możemy zobaczyć jego żonę Kajrę (Pani Młoda), Krzysztofa Ibisza (Pan Młody), Adama Fidusiewicza czy Cyber Mariana. W wideoklipie wystąpili także Tancerze Next Dance pod kierownictwem Tomasza Barańskiego: Maja Rolecka, Aleksandra Zielińska, Wiktoria Pysiak, Ewelina Czarnecka, Justyna Barycka, Dawid Kozioł i Kamil Gorlicki. Klip powstał we wsi Pstrągowa (woj. podkarpackie).

— Kochani dzięki Wam nasz klip trafił na 1. miejsce karty „Na czasie” i jest teraz najchętniej oglądanym materiałem w Ojczyźnie. Bardzo Wam dziękujemy — komentował Sławomir.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu finalisty „Twoja twarz brzmi znajomo” pt. „Miłość w Zakopanem”, który na Youtube ma już 221 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Miłość w Zakopanem” był grany praktycznie w każdej rozgłośni radiowej. Hit ten w krótkim czasie wdarł się na listy przebojów w całej Polsce. Numer śpiewają wszyscy. Na koncertach, weselach, dyskotekach. Singiel był certyfikowany podwójną diamentową płytą za sprzedaż w ponad 200-tysięcznym nakładzie w Polsce. Nutka znalazła się w grze Just Dance 2019 wydanej przez Ubisoft na platformy Nintendo Switch, Wii, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Wii U.

Początki kariery Sławomira sięgają początku 2014 r., kiedy premierę miał utwór “Megiera”. To wtedy znany dotychczas głównie jako aktor Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie, bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3. Teledyski tego samozwańczego odkrywcy gatunku rock-polo mają wielomilionową oglądalność. Przypomnijmy, że w 2017 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek 36-letniego muzyka “The Greatest Hits”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym.

Magdalena Kajrowicz-Zapała, pseudonim sceniczny Kajra (ur. 27 kwietnia 1984 w Wałbrzychu) to polska aktorka filmowa i telewizyjna, piosenkarka.

Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) to polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca, polityk, poseł na Sejm RP I kadencji.
źródło: radiozet.pl, se.pl, muzotakt.pl, polskatimes.pl, lolmania.eu, nutyliterowe.pl, nto.pl, muzyka.interia.pl, Youtube, Wikipedia, kiwiportal.pl, i inne

Tekst nagrania

Miłość, tak łączy dwoje,
Naszych nie złączył Bóg,
Piękna Jesteś w tym welonie,
Ale w sercu moim żal,
To co kochałem, odeszło w dal,
Słowo Mu dzisiaj dałaś,
Serce On Twoje skradł,
Zabrał nasze wspólne szczęście,
zabrał czułych nocy czas,
z tego kobierca niech niesie nas

Weselny pyton, weselny Pyton,
Tańczy go Radom, tańczy go Bytom,
Weselny Pyton, Weselny pyton,
z moją kobitą przez Ciebie odbitą,
Weselny pyton, weselny Pyton,
Tańczy go Radom, tańczy go Bytom
Weselny pyton, weselny Pyton

Teraz, gdy złudzeń nie ma,
Szczęścia więc życzę Ci,
Daj mi jeden dar na koniec,
Zatańcz ten ostatni raz,
i niech zazdroszczą gdy niesie nas

Weselny pyton, weselny Pyton,
Tańczy go Radom, tańczy go Bytom,
Weselny Pyton, Weselny pyton,
z moją kobitą przez Ciebie odbitą,
Weselny pyton, weselny Pyton,
Tańczy go Radom, tańczy go Bytom
Weselny pyton, weselny Pyton

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[15]
POL
(airplay
nowości)

[23]
POL
(airplay
TV)

[24]
2015 „Megiera”
„Ni mom hektara”
2016 „Aneta”
2017 „Miłość w Zakopanem” 4 1 1
„Pierwsza gwiazda” (gościnnie: Future Folk)
2018 „Ty mała znów zarosłaś”
2019 „Weekendowy Korsarz”
„Małgosia Socha”
2020 „Weselny Pyton”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Klimat Tamtych Dni” u boku Cyber Mariana.

Sławomir Zapała, ps. Sławomir (ur. 19 marca 1983 w Krakowie) – polski aktor, showman i piosenkarz rock-polo. W 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Gatunki jego muzyki to rock i pop. Jego debiutancka płyta zatytułowana “The Greatest Hits” ukazała się 7 kwietnia 2017 roku nakładem wytwórni płytowej Sonicca/Agora i jest utrzymana w gatunkach disco, rock, pop. Krążek dzięki wsparciu fanów ustanowił muzyczny rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to. Album posiada status platynowej płyty. Płyta szybko znalazła się wśród bestsellerów Empiku. Nagrania dotarły do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. Materiał zawiera 11 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz kiwiportal.pl

(Odwiedzono 1 781 razy, 9 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz