Sławomir – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sławomira to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Sławomira

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Sławomira. Singiel zapowiada nowy album artysty.

“Z okazji moich urodzin mam dla WAS prezent. Premierę zupełnie nowej piosenki i teledysku Weekendowy Korsarz”. Bądźcie razem z nami i napiszcie jak wrażenia. A skoro święto Rock Polo to, pod tę okazję, niech się tam u was schłodzi coś dobrego…” – zapowiadał wykonawca.

Gatunek piosenki to disco polo, funky disco. Oddając ukłon gatunkowi, który uprawiali niezapomniani Bee Gees czy Donna Summer, Sławomir postarał się oddać ducha epoki w najdrobniejszych szczegółach – aranżacja utworu została wzbogacona o rasową sekcję dętą oraz prawdziwą orkiestrę symfoniczną. Autorem tekstu i kompozytorem jest Sławomir.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 19 marca 2019 roku czyli w dniu urodzin wykonawcy. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 089 491 wyświetleń na YT. Akcja wideoklipu dzieje się głównie w jednym z warszawskich klubów. Teledysk świetnie oddaje atmosferę weekendowej gorącej nocy, kiedy w klubach w całej Polsce zabawa rozkręca się do szaleństwa. W rolę reżysera, scenarzysty, montażysty i pomysłodawcy wcieliła się sama Kajra, natomiast za zdjęcia i współreżyserię odpowiada Marek Szutta. Klip powstał we współpracy z marką Polonaise, której Sławomir jest ambasadorem. W teledysk zaangażowanych było ponad 30 osób. To jedna z największych produkcji w tym roku. Czy produkcja powtórzy sukces hitu finalisty „Twoja twarz brzmi znajomo” pt. „Miłość w Zakopanem”, który na Youtube ma już 193 miliony wyświetleń? Zobaczymy.

Początki kariery Sławomira sięgają początku 2014 r., kiedy premierę miał utwór “Megiera”. To wtedy znany dotychczas głównie jako aktor Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie, bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3. Teledyski tego samozwańczego odkrywcy gatunku rock-polo mają wielomilionową oglądalność. Przypomnijmy, że dwa lata temu ukazał się debiutancki studyjny krążek 36-latka “The Greatest Hits”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. Warto dodać, że najbliższa impreza, na której wystapi artysta odbędzie się 09-04-2019 r. w Warszawie (Mazowieckie), a kolejna 12-05-2019 r w Zielonej Górze (Lubuskie).
źródło: rmf.fm, muzyka.interia.pl, radiozet.pl, plus.expressilustrowany.pl, djpromotion.com.pl, muzykoholicy.com, disco-polo.info, Internet

Tekst kawałka

Młodość nie trwa wiecznie,
Masz ją w życiu tylko raz
Warto wiedzieć, kiedy poloneza zacząć czas
Weekendowy korsarz, moja strona gorsza wie,
Kiedy jak tsunami nocą ulicami moje miasto niesie mnie

Ostre uderzenie światła i muzyki – blask
Wszyscy się tu śpieszą, wszyscy,
A my mamy czas
Nagle wchodzi ona, taka wystrojona, ej
Idę na nią śmiało, z mocą moją całą
I do ucha szepcze jej

Ty jesteś Mona Lisa Fejsa
Moja najpiękniejsza
Dama, jakiej nie zna ł świat
Ty jesteś Afrodytą w mini
Księżną i bogini
Takiej jestem właśnie wart
Zjawiasz się i znikasz
tak jak american dream
Spinę odpuść sobie
zaraz coś z tym zrobię
Tak nam rano będzie wstyd

Ty sie nie uęmiechasz, ty mi w serce wbijasz klin
Kocham sie już w tobie
tak jak Michael w Billie Jean
twoja mama nie wie, a ja blisko ciebie chcę
choć to grozi plajtą, kupię ci modżajto
lubisz czystą? To już wiem!

Bo jesteś Mona Lisa Fejsa
Moja najpiękniejsza
Dama, jakiej nie zna ł świat
Ty jesteś Afrodytą w mini
Księżną i bogini
Takiej jestem właśnie wart
Zjawiasz się i znikasz
tak jak american dream
Spinę odpuść sobie
zaraz coś z tym zrobię
Tak nam rano będzie wstyd

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[15]
POL
(airplay
nowości)

[23]
POL
(airplay
TV)

[24]
2015 „Megiera”
„Ni mom hektara”
2016 „Aneta”
2017 „Miłość w Zakopanem” 4 1 1
„Pierwsza gwiazda” (gościnnie: Future Folk)
2018 „Ty mała znów zarosłaś”
2019 „Weekendowy Korsarz”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze Klimat Tamtych Dni u boku Cyber Mariana.

Sławomir Zapała, ps. Sławomir (ur. 19 marca 1983 w Krakowie) – polski aktor, showman i piosenkarz rock-polo. W 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Gatunki jego muzyki to rock i pop. Jego debiutancka płyta zatytułowana The Greatest Hits ukazała się 7 kwietnia 2017 roku nakładem wytwórni płytowej Sonicca/Agora i jest utrzymana w gatunkach disco, rock, pop. Krążek dzięki wsparciu fanów ustanowił muzyczny rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to. Album posiada status platynowej płyty. Płyta szybko znalazła się wśród bestsellerów Empiku. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 628 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.