Sławomir – Małgosia Socha

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Sławomira zatytułowany “Małgosia Socha”. Nutka jest inspirowana polską aktorką Małgorzatą Sochą. “Socha, Małgosia Socha – Ty nawet nie wiesz jak cię Andrzej kocha” – słyszymy na początku kawałka. “Kim jest Andrzej?” – dopytują fani. Okazuje się, że tekst numeru ma oparcie w faktach. Ponoć chodzi o pewnego biznesmena polskiego pochodzenia mieszkającego w USA. Andrew Żabiniecki miał zaproponować muzykowi i aktorce pomoc w zdobyciu sławy za granicami kraju. “Zapewniał, że ma kontakty w amerykańskiej telewizji i zrobi z nich prawdziwe gwiazdy” – czytamy na stronie wp.pl. Warto wspomnieć, że Małgosia Socha i Sławomir mieli okazję wspólnie pracować 3 lata temu na planie wideoklipu “Anety”.
Gatunek piosenki to disco. Autorem tekstu jest Sławomir Zapała, natomiast kompozytorem jest Zespół Trzymamy się Zapały.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 28 grudnia 2019 rok. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 072 017 wyświetleń na YT. Scenariusz do wideoklipu napisali Sławomir&Kajra. Para jest także odpowiedzialna za zdjęcia. Klip powstał podczas trasy koncertowej Sławomira po USA, jesienią 2019 roku. Koncerty odbyły się w Chicago, New York, New Britain, Clear Water (Florida). W wideoklipie Sławomir i Kajra zwiedzają USA, eksponując wysokoprocentowe trunki i bawiąc się na plaży. Żona muzyka chętnie pokazuje swoje wdzięki, pozując w mocno wyciętym stroju kąpielowym.
Czy produkcja powtórzy sukces hitu finalisty „Twoja twarz brzmi znajomo” pt. „Miłość w Zakopanem”, który na Youtube ma już 215 miliony wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Miłość w Zakopanem” był grany praktycznie w każdej rozgłośni radiowej. Hit ten w krótkim czasie wdarł się na listy przebojów w całej Polsce. Numer śpiewają wszyscy. Na koncertach, weselach, dyskotekach. Singiel był certyfikowany podwójną diamentową płytą za sprzedaż w ponad 200-tysięcznym nakładzie w Polsce. Nutka znalazła się w grze Just Dance 2019 wydanej przez Ubisoft na platformy Nintendo Switch, Wii, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Wii U.
Początki kariery Sławomira sięgają początku 2014 r., kiedy premierę miał utwór “Megiera”. To wtedy znany dotychczas głównie jako aktor Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie, bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3. Teledyski tego samozwańczego odkrywcy gatunku rock-polo mają wielomilionową oglądalność. Przypomnijmy, że w 2017 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek 36-letniego muzyka “The Greatest Hits”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. Najbliższy koncert artysty odbędzie się 15 lutego 2020 na wydarzeniu pn. Taneczny Karnawał 2020 w Ergo Arenie w miejscowości Gdańsk, Ergo Arena.
źródło: plotek.pl, onet.pl, lolmania.eu, nutyliterowe.pl, nto.pl, muzyka.interia.pl, Youtube, Wikipedia, kiwiportal.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Sławomira

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst kompozycji

Socha, Małgosia Socha
Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha
Socha, Małgosia Socha
Bilet kupiony masz już w Locie Gocha
Tak szybko minął rok, znów jestem w JU-ES-EJ
Lotnisko Greenpoint, tłok – Andrzeju, wódkę lej
“Dobrze Sławomir, żeś ty, chłopie, znowu tu
Widziałem klip twój, mi normalnie brakło tchu
Słuchaj, bo sprawę mam, łyknij, bo walnę wprost
Chcę mieć Małgosię tu, jaki to byłby koszt?
Ogarnąć taki klip ty radę dałeś…
Ej, kuźwa, ty naprawdę z nią się całowałeś?”
Socha, Małgosia Socha
Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha
Socha, Małgosia Socha
Bilet kupiony masz już w Locie Gocha (x2)
“Samochód super jest, tu blisko jest L.A.
Kontakty wszędzie mam, Sławomir, powiedz jej
U Zbyszka w Sausage Bar, De Niro żurek je
Mam tłusty biznes plan, zobaczysz, uda się!
Zaplecze social jest prawie jak w TVN
Kamerę super mam, jak kamerować wiem
Na pewno tu jej się poprawi byt
Gdy skameruję remake “On together street”
Socha, Małgosia Socha
Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha
Socha, Małgosia Socha
Bilet kupiony masz już w Locie Gocha (x2)
Andrzej to twardy gość, jak mam odmówić mu
Gdy dolar siłę ma, złotówka idzie w dół
Ten tandem świetnie brzmi – to będzie hicior lata
Andrew Zabiniecki and Socha Małgorzata
Socha, Małgosia Socha
Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha
Socha, Małgosia Socha
Bilet kupiony masz już w Locie Gocha (x2)

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 58 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *