Skorusa – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Skorusy to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka artystki Skorusy zatytułowana “Buźka Góralki”. Genialna nutka zachwyca nie tylko tanecznym aranżem, ale także brawurowym wykonaniem.

Gatunek nowej piosenki to disco-polo. Autorami tekstu są Marta Rawska, Aleksander Chudyk, Wojciech Sarwa oraz Piotr Głowacki, natomiast kompozytorem jest Piotr Głowacki. Na YT ukazał się także remix kompozycji.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 75 568 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. “Oczka”, który na YouTube ma już 2,2 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Skorusa w branży disco polo zadebiutowała jakiś czas temu kawałkiem zatytułowanym “Oczka”[źródło]disco-polo.info 15 Czerwiec 2022.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne

Tekst nagrania “Buźka Góralki”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu tego kawałka

Skorusa - Buźka Góralki - zrzut ekranu teledysku

Lista utworów

1. Idzie dysc
2. Nóżki
3. Oczka
4. Buźka Góralki

Skorusa to pseudonim artystyczny Marty Rawskiej urodzonej 15 grudnia 1989 r. w Lubaczowie. Przedstawicielka nurtu disco folk. Już w dzieciństwie brała udział w konkursach oraz festiwalach muzycznych.
źródło: disco-polo.info

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *