Shouse – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Shouse to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2022 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka australijskiego duetu Shouse zatytułowana “Won’t Forget You”. Singiel posiada prostą, wpadającą w ucho melodię jak i refren.

[…] dziś Shouse prezentują nam “Won’t Forget You“, które – nie ma co się oszukiwać – jest follow-upem do “Love Tonight”. W nowym utworze od razu rzuca się w uszy nagrany przez tę samą grupę wokalną charakterystyczny wokal, który byłym głównym walorem “Love Tonight”. Podobnie znajdziemy tu również przyjemną wstawkę saksofonową… – czytamy w serwisie shiningbeats.pl.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 16, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3.

Gatunek nowej piosenki to house. Materiał napisali Jack Madin oraz Ed Service. Kompozycja została wyprodukowana przez Seana Kenihana i SHOUSE .

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 4 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 029 871 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:

“Won’t Forget You is a song about friendship and love. The connections that last forever. We have all endured a period of disconnection, but we will never forget those people that are so important to us. This song is for your best friends, for family living far away, for that new friend on the dance floor. It’s the song that reminds us of those we love. It’s a song to sing together.“

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Australijczyków pt. “Love Tonight”, który na YouTube ma już 56 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 27, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5. „Love Tonight” wydany w 2017 roku ponownie zyskał popularność w 2021 roku, po tym, jak różne jego remiksy zostały wykorzystane w trendach TikTok.

Najbliższy koncert SHOUSE ma się odbyć 7 kwietnia 2022 w Denver, CO, US, Bar Standard, a kolejny 8 kwietnia 2022 w San Francisco, CA, US, 1015 Folsom.

źródło: allaboutmusic.pl, shiningbeats.pl, bestsellery.zpav.pl, discogs.com | YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Won’t Forget You”

[Intro]
“Communitas”, c’est un temps pour repenser à notre moralité.

[Verse 1]
I wanna hear you call my name
I wanna to feel your touch on me again
When you’re gone, I can’t go on
Nothing feels the same

[Chorus]
No, I won’t forget you, won’t forget you
No, I won’t forget you, won’t forget you
No, I won’t forget you, won’t forget you
No, I won’t forget you, won’t forget you

[Verse 2]
I wanna hold you in my arms
I wanna feel our bodies moving as one
When you’re gone, I can’t go on
Without you, I am done

[Chorus]
No, I won’t forget you, won’t forget you
No, I won’t forget you, won’t forget you
No, I won’t forget you, won’t forget you
No, I won’t forget you, won’t forget you

[Bridge]
All I need is your love
All I need is your love

[Chorus]
No, I won’t forget you, won’t forget you
No, I won’t forget you, won’t forget you
No, I won’t forget you, won’t forget you
I will never let you go

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
AUS
[13]
AUT
[14]
BEL
(FL)
[15]
“Whisper”
(featuring Habits)[23]
2016
“Support Structure”
(featuring Habits)[24]
“Without You”
(featuring Rachel)[25]
2017
“Text Apology”
(featuring Martha)[26]
“Love Tonight” 22 3 1
“Won’t Forget You” 2022
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Shouse to australijski duet składający się z Jacka Madina i nowozelanczyka Eda Service. Najbardziej znani są z singla „Love Tonight” z 2017 roku. Gatunki ich muzyki to Acid house, Dance i electronic. Ich debiutancka płyta EP-ka zatytułowana ‘Openshouse 3’ ukazała się 1 września 2017 roku. Album jest utrzymany w gatunku House i zawiera 3 piosenki. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org oraz discogs.com

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 246 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *