Shells – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Shells to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór brytyjskiej piosenkarki Shells oraz londyńskiego producenta Drumtapa zatytułowany “Someone Like You”. Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic.
Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 12 marca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 365 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces materiału Brytyjki pt. “Jagwar”, który na Youtube ma już 412 tys. wyświetleń? Zobaczymy.
Drumtap to londyński producent, który wcześniej był częścią elektronicznego duetu CutWires. Oprócz DJ-ki na festiwalach i klubach Drumtap opracował swój nowy projekt, który koncentruje się na jego melodycznym i urban elektronicznym brzmieniu. Projekt inspirowany jest w dużej mierze londyńską sceną muzyczną.
źródło: open.spotify.com


Lista utworów

1. Like I Love You
2. Someone Like You (oraz Drumtap)
Shells, właściwie Sarah Lillie Sheldrake to brytyjska piosenkarka i autorka piosenek, z siedzibą w Londynie w Anglii. Wystąpiła gościnnie w singlu Meduzy „Born To Love”. Trzeci singiel SHELLS „Jailbird” z jej debiutanckiej EP-ki „Shapes” był jednym z „Introducing’s Track of the Week” BBC Radio 1 i doprowadził do występu na scenie BBC podczas Big Weekend w Hull. SHELLS supportowała Charliego Putha i The Naked and Famous podczas ich tras koncertowych w Europie i Wielkiej Brytanii, a także był gwiazdą scen festiwalowych i wyprzedanych koncertów w Europie i Wielkiej Brytanii.
źródło: open.spotify.com i KM

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 65 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *