Sanah – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sanah to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Sanah

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Sanah zatytułowany “No sory”. Singiel łączy dobrze znaną odbiorcom artystki melancholię z radiową przebojowością kojarzoną chociażby z kawałka “Szampan”. Nutka zapowiada jej drugą płytę studyjną. Na ten moment nie są znane szczegóły przyszłego materiału, jednak wykonawczyni, podczas jednego z wywiadów, zdradziła, że krążek „ukaże się szybciej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać”.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami i kompozytorami są sanah oraz Jakub Galiński. 7 sierpnia 2020 przedpremierowo numer został wykonany na żywo podczas koncertu w Sopocie. We wrześniu nutka ma zostać zaprezentowana w konkursie Premier podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 sierpnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 006 157 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer #20 na karcie “Na czasie”. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa THEDREAMS Studio. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 22-letniej artystki pt. “Szampan”, który na Youtube ma już 42 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Szampan” można było usłyszeć w największych stacjach radiowych. Numer znalazł się na 1. miejscu listy AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych kompozycji w polskich rozgłośniach radiowych. “Szampan” to największy przebój ostatnich miesięcy. Materiał ukazał się także w wersji piano.

Sanah z przytupem wkroczyła na polską scenę muzyczną. Już jej EP-ka “Ja na imię niewidzialna mam” okazała się być strzałem w dziesiątkę. Zgromadzone na niej numery zapewniły artystce uznanie rzeszy fanów. Mocną stroną wykonawczyni jest z pewnością zgrabne łączenie świata alternatywy z mainstreamem. Sanah już została doceniona przez członków Akademii Fonograficznej nominacją do nagrody Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Album Roku Pop Alternatywny oraz Najlepsze Nowe Wykonanie. Artystka jest nazywana jedną z największych muzycznych nadziei 2020 roku. Choć debiut sanah i premiera jej pierwszej płyty “Królowa Dram” (o krążku przeczytacie na dole artykułu) przypadły na szczyt pandemii, wykonawczyni świetnie sobie radzi. Zwieńczeniem jej jak na razie krótkiej, ale jakże intensywnej drogi muzycznej było odebranie na jednym ze swoich ostatnich, plenerowych koncertów złotej płyty za debiutancki krążek oraz potrójnie platynowej płyty za nutkę “Szampan”. Najbliższy koncert artystki ma się odbyć 29-08-2020 w miejscowości Kętrzyn (Warmińsko-mazurskie), a kolejny 05-09-2020 w miejscowości Ślęza (Dolnośląskie).
źródło: rytmy.pl, allaboutmusic.pl, plotek.pl, eska.pl, rytmy.pl, muzykoholicy.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne
tagi: no sorry

Tekst nagrania “No sory”

Był taki czas, że zabolało raz
Ty zniknąłeś, gdy się stało jasno
Słuchałam łez, nie obeszło się bez
Czułam jak dookoła gwiazdy gasną
Mówiłeś mi do końca moich dni
Będą wciąż unosić się amory
Pięścią o stół nie mogłam dłużej już
Musiałam sobie pójść, no sory

Niby ok
Powinno być mi lżej
Gdy tu wszędzie tylko przyjaciele
By złapać tlen uciekam sobie hen
Gdzie w szampanie ciągle są kąpiele
Trochę mi wstyd na każdą małą myśl
Gdy wspominam smutne te wieczory
Nie mam gdzie iść, nie działa na mnie nic
Tak już musi być
No sory

I wołają mnie
I wołają mnie
Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć
I wołają mnie
I wołają mnie
Mówią, że ja nigdy nigdy nic nie będę znaczyć
nigdy nic nie będę znaczyć

I wołają mnie
I wołają mnie
Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć
I wołają mnie
I wołają mnie
Mówią, że ja nigdy nigdy nic nie będę znaczyć

I wołają mnie
I wołają mnie
Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć
I wołają mnie
I wołają mnie
Mówią, że ja nigdy nigdy nic nie będę znaczyć

czuje … ja czuje … czuje
nigdy nic nie będę znaczyć
czuje … czuje … czuje
nigdy nic nie będę znaczyć
ja czuje… czuje … czuje … czuje …
ja czuje… czuje … czuje … czuje …
nigdy nic nie będę znaczyć
ja czuje .. czuje … czuje..

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[6]
RMF FM
[7]
Eska
[8]
„Siebie zapytasz” 2019
„Proszę Pana” 23
„Koronki”
„Projekt nieznajomy nie kłamie”
„Szampan” 2020 1 1 1
„Melodia” 1 1 1
„Królowa dram”
„No sory”

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Rich In Love” u boku Matta Duska.

Sanah, właśc. Zuzanna Jurczak (ur. 2 września 1997) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Po ukończeniu studiów rozpoczęła karierę muzyczną i podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Magic Records. Artystka pisze nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Współtworzyła piosenki “Kłopoty” Natalii Zastępy i “Half of My Heart” Roksany Węgiel. Gatunki jej muzyki to Indie pop i art pop. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Królowa dram” ukazała się 8 maja 2020 nakładem wytwórni płytowej Magic Records i jest utrzymana w gatunkach Indie pop oraz art pop. Edycja standardowa albumu (CD) zawiera 13 piosenek. Przykuwający uwagę tytuł albumu nie jest oczywiście przypadkiem. Otóż, Sanah uważa, że sama jest królową dram. Krążek zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży OLiS i uzyskał status złotej płyty. Serwis Interia.pl przyznał wydawnictwu 9 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast serwis Jazzsoul.pl przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek.

“Są płyty, które z czasem nabierają całkiem nowego wymiaru i to pierwotnie nie zamierzonego. Do nich należy album „Królowa dram”, firmowany przez objawienie ostatnich miesięcy, Sanah. Artystka prezentuje rodzaj sztuki, której bardzo, ale to bardzo, brakowało w polskim show businessie. W niezwykle zgrabny sposób łączy lekkość i przebojowość tradycyjnej muzyki pop (od soulu do folku) ze świetnymi tekstami” – napisał w recenzji krążka serwis jazzsoul.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, eska.pl, plotek.pl oraz jazzsoul.pl

(Odwiedzono 1 601 razy, 5 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.