Ruben – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Rubena to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2020.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Rubena

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór norweskiego piosenkarza Rubena oraz norweskiego DJ-a Alana Walkera zatytułowany “Heading Home”. Singiel jest ostatnią częścią trylogii World Of Walker. Znalazły się w niej znane nam hity, czyli On My Way (z udziałem Sabriny Carpenter i Farruko) oraz Alone, Pt. II (z udziałem Avy Max).
W dniach 21 i 22 grudnia Alan zorganizował koncert „Alan Walker is Heading Home” w swoim rodzinnym mieście Bergen w USF Verftet, gdzie wykonał 16 piosenek i ścieżek dźwiękowych wraz z Angeliną Jordan, Mariusem Samuelsenem, Alexandrą Rotan, Yosefem Wolde-Mariam i Tove Styrke jako piosenkarze. Koncert był oficjalnie transmitowany na żywo na YouTube. Odbyła się premiera kilku niewydanych kawałków, w tym odnowionej wersji „Sing Me to Sleep”, a także „Heading Home”, z których ten ostatni został po raz pierwszy zaprezentowany podczas debiutu na Winter X Games. Podczas koncertu wykonano również numer „The Spectre”, zremasterowaną wersję jego wcześniejszego utworu „Spectre”.
Gatunki nowej piosenki to Dance/Electronic i Electropop. Materiał napisali: Vinni, Magnus Bertelsen, Gunnar Greve Pettersen oraz Jesper Borgen. Kompozycja została wyprodukowana przez Marcusa Arnbekka, Carla Hovinda, Big Freda i Alana Walkera.
Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 1 kwietnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 13 204 484 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Kristian Berg (jednen z głównych architektów świata Alana). Kierownikami zdjęć do teledysku byli Morten Forsberg oraz Jakob Ingason. Klip jest końcową częścią audiowizualnego wszechświata, który Alan budował od czasu wydania “Faded”. Wideoklip został nagrany w Kambodży.
Alan w opisie klipu napisał:


Walkers! I’m extremely excited to finally release Heading Home! It’s a very special song for me, because I first started working on it right after releasing Faded. I’ve performed it live a couple times, but never released it anywhere – until now! The extremely talented Norwegian artist @Ruben has joined me on this one, he’s amazing!
This music video is the final chapter in the World of Walker trilogy. Let me know what you think of it in the comment section below!

Translator nam to przetłumaczył mniej więcej tak:

Walkerzy! Jestem bardzo podekscytowany, że w końcu wydałem Heading Home! To dla mnie bardzo specjalna piosenka, ponieważ zacząłem nad nią pracować zaraz po wydaniu Faded. Grałem ją kilka razy na żywo, ale nigdzie ją nie wypuściłem – do tej pory! Niezwykle utalentowany norweski artysta @Ruben dołączył do mnie w tym projekcie, jest niesamowity!
Ten teledysk jest ostatnim rozdziałem trylogii World of Walker. Daj mi znać, co myślisz o tym w sekcji komentarzy poniżej!

Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces hitu Rubena pt. “Lay by Me”, który na Youtube ma już 5,1 mln wyświetleń?
W 2019 roku ukazała się EP-ka Rubena “Melancholic”. Najbliższy koncert wykonawcy odbędzie się 29 maja 2020 w Hamburg, Germany, Nochtwache.
Alan Walker, który muzykę tworzyć zaczął w 2012 i udostępniając ją w sieci przykuł uwagę prestiżowych producentów i wytwórni, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata muzyki elektronicznej. Producent ma na koncie występy na największych europejskich festiwalach, w tym Lolapalooza, Creamfields, Tomorrowland, a także występy w roli supportu przed Rihanną podczas ANTI Tour World. Kilka miesięcy temu DJ powołał do życia wyjątkowy projekt – Walker Excavations to wirtualne muzeum oraz gra online, w której fani mogą poznawać tajemnica World of Walker. W dyskografii DJ-a znajduje się na razie jeden album studyjny pt. “Different World” z 2018 roku. Najbliższy koncert artysty odbędzie się na wydarzeniu pn. Beyond Wonderland PNW, które będzie miało miejsce 12-14 czerwca 2020 w George, WA, US, a kolejny na wydarzeniu pn. Beyond Wonderland Festival, które będzie miało miejsce 19-20 czerwca 2020 w San Bernardino, CA, US.
źródło: allaboutmusic.pl, eska.pl, muzyczneradio.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania

[Verse 1]
I was so insatiable
‘Til the lights came on and the stories got old
Now there’s no one here, I know
And the city outside’s not the same anymore
[Pre-Chorus 1]
And I, I remember when we were young
We’d write our names in the sand
So carelessly
Then the rain came and yours was gone
And now mine it stands alone
[Chorus]
Nobody sees me, now I’m a one man show
I’ll do this on my own
We knew it all then now this is all I know
Guess I’m heading home now
[Post-Chorus]
Ooh-ooh, ooh-ooh (Yeah)
Ooh-ooh, ooh-ooh
Ooh-ooh, ooh-ooh
Guess I’m heading home now
Ooh-ooh, ooh-ooh
Ooh-ooh, ooh-ooh
Guess I’m heading home now
[Verse 2]
When the music always played
With the sound of our lives and the sweetest escape
And the neighbors would complain
We would turn it up louder, who cares anyway?
[Pre-Chorus 2]
‘Cause we, we remembered that we were young
Our lives, were grains in the sand
That we, made up castles and kingdoms of
Now the waves have torn them down
[Chorus]
Nobody sees me, now I’m a one man show
Ooh-ooh, ooh-ooh (Yeah)
Ooh-ooh, ooh-ooh
Ooh-ooh, ooh-ooh
Guess I’m heading home now
Ooh-ooh, ooh-ooh
Ooh-ooh, ooh-ooh
Ooh-ooh, ooh-ooh
Guess I’m heading home now
[Bridge]
You’ll find me
I’ll be here
I can’t see
I can’t breathe, anymore
But how could we have stayed?
You were high on love, I was drunk
Drunk on the pain (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Ooh (Ooh-ooh, ooh-ooh)
[Chorus]
Guess I’m heading, I’m heading, I’m heading (Ooh-ooh, ooh-ooh)
I’m heading home now (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Hmm-hmm (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Ooh (Ooh-ooh, ooh-ooh)
Guess I’m heading home now
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Year Pozycje na listach
NOR
[7]
SWE
[8]
“Walls” 2017 8 59
“The Half” 2018
“Lay by Me” 8 28
“Power” 2019 30
[9]
“So High” 14
[10]
“As Long As I Break Your Heart”
“Heading Home”
(oraz Alan Walker)
2020
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ruben Markussen (ur. 23 marca 1995 r.), znany mononimowo jako Ruben, jest norweskim piosenkarzem i autorem piosenek. Został nominowany do norweskiej nagrody P3 Gold 2018 w kategorii „Nowicjusz” w 2018. Gatunki jego muzyki to Pop i electropop. Jego debiutancka płyta EP-ka zatytułowana “East West” ukazała się w 2016 roku. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 51 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *