Roksana Węgiel, Zuzanna Jabłońska, 4Dreamers – Święta to czas niespodzianek

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór polskiej piosenkarki Roksany Węgiel, polskiej piosenkarki Zuzy Jabłońskiej i polskiego boys bandu 4Dreamers zatytułowany “Święta to czas niespodzianek”. Roksana, Zuza i zespół 4Dreamers, w którego skład wchodzą Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk, to uczestnicy pierwszej w historii, polskiej edycji programu TVP2 – The Voice Kids.
Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest Daria Druzgała (znana ze świątecznego hitu “Kto wie?”), natomiast kompozytorem jest lider grupy Varius Manx, Robert Janson.
Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 1 grudnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 276 931 wyświetleń na YT. W wideoklipie wystąpili wspomniani na początku młodzi wykonawcy. W klipie wszyscy śpiewający cieszą się tym, że nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Mnóstwo jest symboli kojarzących się z tym wyjątkowym czasem m.in. śnieg, choinki, świąteczne ozdoby czy prezenty. Teledysk wyreżyserował i scenariusz napisał Pascal Pawliszewski. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 14-latki pt. „Anyone I Want To Be”, który na Youtube ma przeszło 11 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
Według informacji jakie znaleźliśmy na stronie eska.pl (artykuł był z sierpnia 2018 roku), Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska i 4Dremers mieli ruszyć w trasę koncertową, która miała się rozpocząć 31 sierpnia w Warszawie. Kolejne miasta to Łódź, Sopot i Poznań. W trasie miała im towarzyszyć blogerka Magda Bereda. Nie znaleźliśmy w necie informacji czy trasa się odbyła.
źródło: eska.pl, radiozet.pl, Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Roksany

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst kawałka

Czy spadnie śnieg
I czy znów odwiedzi mnie
Ten ważny gość
On wszystkim dzieciom chce
Prezentów moc
Tak wymarzonych dać
Czas nadszedł już
Mikołaju, Mikołaju
Jestem tu!
Ref: To niespodzianek czas
Renifer ciągnie sanie przez śnieg
Mój list Mikołaj ma
Marzenia dzisiaj spełnią się
Już nos przy szybie marznie
I niecierpliwi się mały brat
Bo niespodzianki Kocha świat!
Uwielbiam czas
Kiedy wszyscy blisko są
I gwiazdki blask
Rozświetla mroźną noc
Już dzwonki sań
I głośne „ho ho ho!”
Usłyszeć chcę
Mikołaju, Mikołaju
Wołam Cię!
Ref: To niespodzianek czas
Renifer ciągnie sanie przez śnieg
Mój list Mikołaj ma
Marzenia dzisiaj spełnią się
Już nos przy szybie marznie
I niecierpliwi się mały brat
Bo niespodzianki Kocha świat! x 2
Czy spadnie śnieg?
Czy on znów odwiedzi mnie?

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 26 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *