Robin Schulz – In Your Eyes ft. Alida

W sieci ukazał się nowy utwór niemieckiego DJ-a i producenta muzycznego Robina Schulza zatytułowany “In Your Eyes” (z gościnnym udziałem norweskiej piosenkarki i autorki piosenek Alidy).
Gatunki nowej piosenki to Progressive House, Electropop i Dance-Pop. Materiał napisali: Stefan Dabruck, Kristoffer Tømmerbakke, Jürgen Dohr, Guido Kramer, Gaute Ormåsen, Erik Smaaland, Dennis Bierbrodt, Daniel Neiman, Robin Schulz oraz Alida. Kompozycja została wyprodukowana przez Robina Schulza i JUNKX.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 10 stycznia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 144 705 wyświetleń na YT.
W opisie wideoklipu napisano:


“This is exactly how I want to start a new year“, says Robin Schulz. “I love the vibe of the track and I’m very happy to have Alida on Board. This collaboration is the beginning of an exciting year, I simply cannot wait to get started”.

Translator nam to przetłumaczył następująco:

“Właśnie tak chcę rozpocząć nowy rok” – mówi Robin Schulz i dodaje: “Uwielbiam klimat utworu i cieszę się, że mam na pokładzie Alidę. Ta współpraca jest początkiem ekscytującego roku, po prostu nie mogę się doczekać, aby zacząć”.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 32-letniego Niemca pt. „Prayer in C” (Remix) (oraz Lilly Wood i the Prick), który na Youtube ma już 577 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że remiks „Prayer in C” znalazł się na szczycie list przebojów w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Luksemburgu, Francji, Holandii, Belgii (zarówno holenderskojęzycznej Flandrii, jak i francuskojęzycznej Walonii), Grecji, Włoszech, Węgrzech, Czech, Słowacji, Polski, Danii , Finlandii, Meksyku, Norwegii, Szwecji, Portugalii, Hiszpanii, Republiki Irlandii i Zjednoczonego Królestwa. Ten kawałek znalazł się również w TOP10 w Australii i Nowej Zelandii oraz w TOP40 w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.
Robin Schulz to DJ i producent z Dolnej Saksoni, którego utwory są znane i śpiewane przez fanów na całym świecie. Jest autorem takich hitów jak “Prayer In C”, “Sugar” czy “Sun Goes Down”, które podbiły polskie i zagraniczne radiostacje i zdobyły szczyty notowań. Według rankingu DJ Mag, muzyk zajmuje obecnie sześćdziesiąte miejsce, a w 2015 roku jego remix “Waves” został nominowany do prestiżowej nagrody Grammy. Artysta przeszedł niedawno do historii, zostając pierwszym niemieckim artystą z ponad 2 miliardami wyświetleń na swoim kanale YouTube. W sierpniu zeszłego roku Robin wystąpił w Polsce na EDM Festival w Energylandia, gdzie pojawił się w roli headlinera. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 29 września 2017 roku krążek “Uncovered”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Tonspiel oraz Warner. Album jest utrzymany w gatunku EDM. Płyta zawiera 18 kawałków. Jest to jego 3 album studyjny. Nagrania odbyły się w studiach Junkx Music Studios w Mülheim an der Ruhr oraz Londoner Rokstone Studios. Najbliższy koncert artysty odbędzie się na wydarzeniu pn. World Club Dome – Winter Edition 2020, które będzie miało miejsce od 10 stycznia 2020 do 12 stycznia 2020 w Düsseldorf, Germany, a kolejny 30 sierpnia 2020 w Ravensberger Park, Bielefeld, Germany.
Urodzona 11 października 1991 roku na wsi w Stavanger w Norwegii, piosenkarka i autorka piosenek, Alida, dorastała z marzeniami o wykonywaniu muzyki. W wieku dziewięciu lat zaczęła śpiewać do magnetofonu i słuchać siebie dla zabawy. „Codziennie spędzałam godziny w swoim pokoju, naśladując artystów, których lubiłam i śpiewając niektóre rzeczy, które stworzyłam”. Dopiero gdy miała jedenaście lat, ktoś usłyszał jej potencjał. Po występie na szkolnym pokazie talentów spotkała się z uznaniem kolegów i nauczycieli, którzy zainspirowali ją do pójścia do liceum muzycznego, gdzie otrzymała wiele okazji do występów. Od tamtej pory pisze, śpiewa i gra na pianinie.
źródło: facebook.com/EnergyLandia, muzyka.dziennik.pl, Wikipedia, Facebook, songkick.com, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Robina

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu

[Verse 1]
Hearing whispers in the night
Voices filling up your mind
You’re like a ghost of you
You’ve been drowning in the rain
Slowly saving up the pain
So deep inside of you
[Pre-Chorus]
See the colors of the sky
Slowing turn from black and white
A rising hope, bright as gold
Now there’s nothing left to lose
So we’re breaking all the rules
And they don’t know what we know
[Chorus]
‘Cause I can hear
The thunder from afar
A lightning in the dark
I can feel a fire come alive
So calm before the storm
So dark before the dawn
Oh, I can see the fire in your eyes (Oh)
In your eyes (Oh)
Oh, I can see the fire in your eyes (Oh)
In your eyes (Oh)
Oh, I can see the fire in your eyes
Oh, I can see the fire in your eyes
[Verse 2]
Now you’ll never be the same
Once you felt that burning flame
You’re chasing stars alive
What was broken’s left behind
Watch it crumble in the light
Nothing can stop you now
[Pre-Chorus]
See the colors of the sky
Slowing turn from black and white (Ah)
A rising hope, bright as gold (Ah)
Now there’s nothing left to lose
So we’re breaking all the rules (Ah)
And they don’t know what we know, whoa
[Chorus]
‘Cause I can hear
The thunder from afar
A lightning in the dark (Oh)
I can feel a fire come alive
So calm before the storm
So dark before the dawn (Ah-yeah)
Oh, I can see the fire in your eyes (Oh)
In your eyes (Oh)
Oh, I can see the fire in your eyes (Oh)
In your eyes (Oh)
Oh, I can see the fire in your eyes (Oh, oh, oh, oh)
Oh, I can see the fire in your eyes (Oh)
Eh-yeah (Oh)
Oh, I can see the fire in your eyes (Oh, oh)
In your eyes (Oh)
Oh, I can see the fire in your eyes (Oh, oh)
In your eyes (Oh)
Oh, I can see the fire in your eyes
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 60 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *