Pudzian Band – nowa piosenka

pudzian-bandTytuł nowej piosenki Pudzian Band to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Pudzian Band

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Pudzian Band zatytułowana “Party”. Brat popularnego strongmana Mariusza Pudzianowskiego – Krystian, tym razem w bardziej imprezowej odsłonie. Nowość to radosna kompozycja pod nóżkę. W tym kawałku imprezowy tekst połączony z klubową aranżacją może spowodować muzyczny zawrót głowy.

“Kochani nasz nowy Teledysk już za chwile ujrzy światło dzienne 🤪Ja się już jaram i nie mogę się doczekać 😉Czas pokazać wam imprezowe szaleństwo w tych zwariowanych czasach 😃Bądźcie czujni 🤫” – czytamy na Instagramie Pudzian Band.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Paweł Lipski, natomiast kompozytorami są Krystian Pudzianowski, Paweł Lipski oraz Chris Toffson.

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 7 kwietnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 53 773 wyświetleń na Youtube. W wideoklipie widzimy Krystiana pośród pięknych kobiet. W klipie jest głośna muzyka, światła i klimat za którym tęskną fani. Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji Pudzian Band pt. „Cała sala”, który na Youtube ma już 4 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Krystian Pudzianowski to młodszy brat byłego strongmana Mariusza Pudzianowskiego. W 2005 roku postanowił rozpocząć karierę muzyczną, zakładając swój własny zespół disco polo Pudzian Band. Krystian to także były kulturysta, który ma za sobą debiut w MMA. W czerwcu 2019 roku w Zielonej Górze wygrał pojedynek w federacji FFF z Radosławem Słodkiewiczem.

źródło: pudzianband.pl, disco-polo.info, voxfm.pl, | eska.pl, se.pl, i inne

Tekst nagrania “Party”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu do tego kawałka.

Lista utworów

1. Bądź wierna mi
2. Cała sala
3. Czuję, czuję kiedy jesteś
4. Dawaj na maxa
5. Dawaj na ring
6. Dzień za dniem
7. Idę solo
8. Idziesz ze mną czy nie
9. Kiedy Ty
10. Kiedy zawołasz mnie
11. Masz to jak w banku
12. Wnerwiona (oraz Noizz Bros)
13. Party
Pozostałe utwory są na tej stronie

Pudzian Band – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance. Grupa założona w 2005 roku przez Krystiana Pudzianowskiego, który jest bratem strongmana i zawodnika MMA Mariusza Pudzianowskiego. Dominator wychodzi do swoich walk w rytm piosenek wykonywanych przez brata. Początkowo formacja związana była z muzyką pop-rock. Ich debiutancka płyta zatytułowana Dawaj Na Ring ukazała się w 2009 roku nakładem wytwórni płytowej Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp.k. i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 12 numerów.
źródło: K.M.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *